Трішки про шафи-купе

Трішки про шафи-купе

f74692599828bd5e2f16f796149c0a8a.jpg

Перші види шаф-купе з'явилися ще за часів царського владарювання. Але мали вони вигляд звичайної купи речей, прихованої за спеціальною ширмою. З часом шафа- купе зазнала величезну кількість змін : замість ширми з'явилися двері, потім до них приробили коліщатка і дзеркала.

На сьогоднішній день шафа- купе відповідає своїй назві : дверцята дзеркальні та відсуваються в бік одним рухом руки за допомогою спеціально прироблених до нижнього краю або підлозі рейок, по яких котяться коліщатка. Існують кілька моделей шаф. Але найпоширенішими з них є дві: «Сенатор» і « Командор ». У « Командорі » внутрішня частина ділиться на дві половини: одна пристосована для верхнього одягу, а друга - складається з поличок, на які можна складати як речі, так і різні інструменти. «Сенатор» практично схожий на « Командор », хіба що в першому можна зробити тільки одні двері, а в другому - двоє. Та й матеріал у них різний. У « Командорі » сталевий профіль, а в « Сенаторі » - алюмінієвий.

Шафа- купе під замовлення користується величезною популярністю, як серед українських, так і іноземних громадян. Це й не дивно, адже шафа-купе для ваших речей може ідеально вписатися в будь-який інтер'єр. Існує два види: вбудовані і корпусні. Вбудованими називаються ті шафи, які розташовуються в спеціальних нішах. А корпусні - це ті, які стоять окремо від стіни. Шафи- купе бувають двостулкові - відкриваються за допомогою двох роликових дзеркал в одну або різні сторони - і одностулкові - відкриваються тільки в одну сторону. Дані шафи займають мало місця, але дуже місткі всередині. Вони бувають абсолютно різних форм : кутові, прямокутні, квадратні. Завдяки такій різноманітності побудови вони істотно і вигідно виділяються серед інших шаф. Підтримувати шафи- купе в чистоті досить просто: дзеркальні дверцята протираються спеціальною рідиною, а всередині можна пропилососити або просто протерти підлогу ганчіркою.

Купити шафи- купе недорого можна тільки у нас. Саме в нашому інтернет -магазині Ви знайдете модель, що повністю буде відповідати Вашим смакам і пристрастям. Якщо у Вас не вистачає грошей або ви хочете, щоб ми самі доставили Вам покупку, то можна оформити під замовлення. Крім цих приємних бонусів Ви також можете отримати найдетальнішу і чітку консультацію. Плюс до всього, наші співробітники можуть допомогти Вам з установкою шафи у Вашій квартирі. Купуючи шафи, Ви залишитеся задоволені покупкою і найнижчими цінами на якісні меблі.

Кнопка укр.png
28.02.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21