Крісла для відвідувачів

Крісла для відвідувачів

f74692599828bd5e2f16f796149c0a8a.jpg

Ми давно вже живемо в епоху офісів. Офіси стали другою домівкою для багатьох з нас, що не дивно. Мінімум вісім-дев'ять годин ми проводимо в стінах своєї улюбленої контори. І те, як це все проходить і які відчуття від такого проведення часу виникають, залежить від багатьох факторів. Найбільші чинники які відчуваються - це те, з чим ми безпосередньо взаємодіємо, те, що на нас діє в першу чергу через фізичний контакт.

Оточуючі люди, освітлення, запахи, організація робочого місця, офісна техніка та багато іншого. Працювати в офісі з похмурими злими людьми, в напівтемному підвалі з запахом цвілі за кривим поламаним столом - бажаючих, як я думаю, знайдеться мало. Як і людей, охочих регулярно відвідувати таке місце і вести спільні справи.

Ергономічні меблі, хороший монітор, швидкий комп'ютер. Різні технічні дрібниці і аксесуари. З дрібниць і складається настрій робочого процесу та враження, яке справляє на партнера фірма. Ось тому керівникам потрібно уважно придивлятися до того, що постачальник буде закуповувати для його персоналу.

Секрети успішного бізнесу або чому не можна економити на кріслах для відвідувачів. Особливо варто придивитися до меблів. Зручне крісло дозволяє поліпшити якість роботи та умови праці персоналу. Будь-якій людині приємно, коли про нього піклуються. Для прикладу, подивіться на умови роботи в передових IT компаніях. Комфорт працівника на робочому місці понад усе, найчастіше це поняття розмите, - працюй, де хочеш ! .. Адже цей працівник приносить мільйони! І коли відвідувач бачить, в яких умовах трудяться люди у партнера, він мимоволі перейметься довірою до нього і за кінцевий результат буде спокійний.

Якщо компанія веде активну роботу з контрагентами на всіх рівнях, від менеджерів до генерального директора, то зручні крісла для відвідувачів повинні буквально « переслідувати » їх, на кожному розі пропонуючи скоротити час в очікуванні або ж із зручністю провести продуктивну зустріч з вашими співробітниками. Адже атмосферу комфорту на рівні тактильних відчуттів будеш пам'ятати довго. А вже в кімнаті переговорів крісла для відвідувачів повинні бути за замовчуванням втіленням елегантності, затишку і комфорту.

Природно, меблі повинні бути не тільки красивими, зручними і функціональними і безпечними. Вони повинні бути і міцними. Інакше стаття видатків на забезпечення потреб по частині меблів може стати чорною дірою в фінансовому просторі вашої компанії. Благо ринок дозволяє знайти найбільш відповідний для вас варіант.

Кнопка укр.png
03.04.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21