ЗМІ про нас

  • 15 жовтня 2020 12:49:11
  • Нема 0
  • Переглядів: 1677
  • 0

news.jpg

Про нас пишуть найкрутіші видання країни.

ТСН.jpgЛіга-нет.jpgunian.jpggazeta.jpgаргументы-и-факты.jpggeoport.jpgдизайн-интерьера.jpg

(Натисніть на логотип щоб читати матеріал)

Засоби масової інформації є одним з основних джерел інформації для людей. Природно, що наша компанія приділяє особливу увагу ЗМІ. Адже, ми прагнемо донести до наших клієнтів все найкраще, що ми пропонуємо в наших магазинах і на нашому Інтернет майданчику. Ми постійно відстежуємо всі новини в ЗМІ про нашу компанію і про події, пов'язані з її діяльністю.

Чому для нас так важлива думка ЗМІ про нашу роботу

У сучасному світі кордонів для переміщення інформації практично не існує. Відомості будь-якого характеру поширюються дуже швидко. До того ж, за допомогою соціальних мереж, швидкість поширення інформації ще більш зростає. З цієї причини, ми завжди намагаємося відстежувати інформацію, яку розміщують про нас різні засоби масової інформації. Ми дізнаємося, про свої досягнення і помилки, очима інших людей. І це дає нам можливість коригувати, якщо буде потреба, свої кроки, створюючи для наших клієнтів максимально привабливі умови для вибору і придбання необхідних товарів.

Однак, ми не тільки пасивно вивчаємо інформацію про себе в ЗМІ. Ми активно співпрацюємо з ними в плані поширення інформації про наші новинки та акції. Крім того, навіть коротка розповідь про те, що ми існуємо, дає можливість покупцеві відкрити для себе нові можливості. Наша компанія намагається розміщувати максимально об'єктивну інформацію про себе, своїх пропозиціях і своїх заходах. А це означає, що наші покупці завжди обізнані про всі найпривабливіших наших пропозиціях, в будь-який момент часу.

Яку інформацію про нас розміщують українські ЗМІ

Інформація про компанію Мебліхіт розміщується в різних ЗМІ регулярно. Як правило, тематика статей наступна:

  • Статті про переваги покупки товарів в мережі Інтернет
  • Статті про переваги конкретних Інтернет магазинів
  • Статті про події, пов'язані з нашою компанією
  • Статті - огляди певних сегментів ринку

Найбільш часто згадка нашої компанії відбувається в контексті статей про переваги придбання товарів в Інтернеті. І це не дивно, відмінний вибір товарів, привабливі ціни та чудова логістика доставки, роблять нашу компанію одним із зразків в даному напрямку. Зокрема, в таких виданнях, як Аргументи і Факти - Україна, а також в Gazeta.ua, ми були згадані саме в такому контексті.

На сайті ТСН можна знайти статтю, яка вказує конкретні переваги Інтернет магазинів меблів. В тому числі, можливість кредитування без відсотків і постійне проведення різноманітних акцій та конкурсів. Наша компанія повністю відповідає цим критеріям і була приведена журналістами ТСН в якості прикладу. Особливо була підкреслена якісна система логістики компанії.

УНІАН розмістила на своєму сайті корисну статтю про те, яким чином краще всього вибирати меблі для сегмента КаБаРе. При цьому, розглядаючи різні можливості, агентство вважало за потрібне послатися на компанію Мебліхіт, як на хороше місце для придбання товарів такого типу. Варто зауважити, що ми дійсно приділяємо багато уваги асортименту меблів для КаБаРе.

Ще одним типом інформації про нашу компанію, в ЗМІ є події, пов'язані з нею. Зокрема, такими подіями бувають відкриття наших магазинів. Нагадаємо, що у нас вже 8 магазинів. В тому числі, у Львові - шість. Одне з таких відкриттів і стало приводом для розміщення статті на сторінці Ліга.Бізнес.

Таким чином, засоби масової інформації є чудовим інструментів для донесення нами інформації про себе до наших потенційних покупців. З іншого боку, вивчаючи статті в різних виданнях, ми можемо більш точно налаштувати свою взаємодію з клієнтами, створивши для них максимально вигідні пропозиції.