Передпокої модульні


Облаштування передпокою в сучасному будинку або квартирі є досить важливим і цікавим завданням. Адже, передпокій це обличчя будинку. От тільки, досить часто, багато варіантів такого облаштування неможливі, з причини обмежень, пов'язаних з розмірами і конфігурацією приміщення. Втім, використовуючи сучасні модульні передпокої, можна вирішити це завдання вельми ефективно і не дуже дорого.

Які функції виконує передпокій в будинку

Як правило, візит гостей в будинок або в квартиру починається саме з передпокою. Саме тут вони отримують перше враження про обстановку та про самих господарях. Саме тому, підходити до облаштування передпокої необхідно вкрай зважено і відповідально. Слід розуміти, що, в кожному разі, передпокій повинен відповідати таким критеріям.

  • Функціональність. Головним завданням передпокою є забезпечення комфортних умов для одягання, роздягання та зберігання верхнього одягу та взуття. Тому, по можливості, в передпокої повинні бути вішак, шафа для одягу і дзеркало. Адже, людям необхідно оглянути себе, перед виходом з дому.

  • Комфортність. Навіть найменший передпокій завжди можна облаштувати таким чином, щоб людям було комфортно користуватися ним. Для цього необхідно правильно підібрати комплект предметів меблів в передпокій, і професійно їх розмістити таким чином, щоб людям було зручно використовувати передпокій.

  • Естетичність. У кожному разі, передпокій повинен бути витриманий в певному стилі. Адже, як уже згадувалося вище, він є обличчям Вашого будинку або квартири. За допомогою модульних систем для прихожих, досягти такого результату не є важким завданням.

Всі ці завдання можна вирішити досить ефективно, якщо скористатися перевагами модульних систем для якісної та ефективної обстановки передпокою.

Основні складові хорошого передпокою

Як правило, в передпокої можуть перебувати досить багато різноманітних предметів меблів різного призначення. Якщо, звичайно, дозволяє площа приміщення. Однак, є ряд виробів, без яких неможливо уявити собі передпокій, в будь-якому випадку. Як правило, такі предмети несуть, насамперед, функціональне навантаження. До їх числа відносяться наступні вироби.

  • Вішак. Це невід'ємний атрибут будь-якого передпокою. Навіть якщо передпокій вельми невеликий або роль передпокою виконує частина коридору, вішак все одно повинен бути. Тим більше, що сучасні вішаки можуть бути різної конструкції, і не завжди займають значний простір. Наприклад, вішак В-404 з системи Хвиля, дуже компактний і не займає багато місця.

  • Дзеркало. Це дуже важлива складова будь-якого передпокою. При цьому, дзеркало може бути окремим предметом. А може бути поєднане з яким-небудь іншим рішенням. Наприклад, з вішаком, як у випадку з модульною системою Поп, де вішак укомплектований дзеркалом. Іншим популярним варіантом такого суміщення є використання дверцят шафи для розміщення дзеркала, як це зроблено в передпокої 110 L / P з модульної системи Соната.

  • Шафа. Як правило, у шафах зручно зберігати верхній одяг, який в даний конкретний момент не використовується. Для цього, шафа повинна бути вельми місткою. Однак, вона ж має бути і компактною, враховуючи обмеженість простору, в більшості випадків. Як правило, рішення подібні передпокою 150L / P модульної системи Соната дозволяють поєднати в собі невелику шафу, дзеркало і вішак.

  • Тумби під взуття. Звичайно ж, велика кількість взуття, виставленого на загальний огляд, зовсім не прикрашає передпокій. Тому, має сенс забезпечити достатньо закрите місце зберігання взуття. Як правило, це тумба для взуття. Втім, тумби можуть бути використані і для інших цілей. Наприклад, тумба з м'яким сидінням Д-544 серії Софт, поєднує в собі містку тумбу і зручне сидіння, сидячи на якому зручно взуватися.

Слід зауважити, що насправді, предметів у передпокої може бути і більше. Як правило, вельми вдало і зручно виглядають в прихожей всілякі полички і надставки на шафи. Вони дозволяють більш ефективно використовувати наявний простір. Не менш ефектним і комфортним придбанням буде пуф, на якому зручно сидіти, взуття.

Чому модульні рішення вважаються найбільш оптимальними

Все вищезазначене можна придбавати різними способами. Однак, найбільш оптимальним способом облаштування передпокої є використання спеціальних модульних систем. Такі системи дозволяють вирішувати досить багато завдань, які вирішити за допомогою звичайних меблів який завжди можливо. До числа переваг модульних прихожих можна віднести такі моменти.

  • Велика кількість варіантів рішень. Модульні меблі являють собою окремі модулі різних розмірів, які можна з'єднувати в будь-якому порядку, формуючи, на свій смак, необхідну конфігурацію. При цьому, завжди можна врахувати не тільки потреби покупця, але і розміри приміщення, в якому буде використовуватися такі меблі.

  • Доступна вартість модульних рішень. Модульні меблі випускається в серійному режимі. А це означає, що їх собівартість набагато нижче ніж у меблів, виконаних за індивідуальними розмірами. При цьому, розміри різних модулів різні, що дозволяє підібрати рішення під будь-який розмір і конфігурацію приміщення. При цьому, ціна такого рішення буде вельми доступною.

  • Високий естетичний рівень. Сучасні модульні передпокої є дизайнерськими розробками, які виконані в єдиному стилі. При цьому, єдність це стосується не тільки предметів, що становлять передпокій, але і комплекту передпокою з комплектами інших приміщень у будинку.


Порівняння товарів (0)Пуф + вішалка + дзеркало Хілтон Тенеро

Додаткові відомості:- Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може бути ..

Склад: Каркас металевий; Метал Виробник: Тенеро Гарантія: 12 місяців

6894 грн.

Передпокій Віва набір №1 Сокме

Додаткові відомості:Комплект:Тумба + дзеркало, габарити (/в/г): /206/37 см.Шафа 600, габарити (ш/в/г..

Глибина см.: 37 Висота см.: 206 Виробник: Сокме
3

7526 грн.

Передпокій Віва набір №2 Сокме

Додаткові відомості:Комплект:Тумба+дзеркало, габарити (/в/г): /206/37 см.Шафа кутова, габарити (ш/в/..

Висота см.: 206 Склад: ДСП Виробник: Сокме
4

7896 грн.

Передпокій Барселона Сокме

Додаткові відомості:- Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може бути ..

Склад: ДСП Виробник: Сокме Гарантія: 12 місяців

9233 грн.

Тумба + дзеркало Віва Сокме

Додаткові відомості:- Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може бути ..

Ширина см.: 60 Глибина см.: 37 Висота см.: 206

3389 грн.

Передпокій Парма Меблі Сервіс

В комплект входять такі елементи:Дзеркало, габарити (в/ш/г): 75,4/90/2,3 см - 1 шт.Вішак, габарити (..

Ширина см.: 226 Глибина см.: 37.1 Висота см.: 199

9078 грн.

Тумба + вішак Віва Сокме

Додаткові відомості:- Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може бути ..

Ширина см.: 60 Глибина см.: 37 Висота см.: 206
1

1724 грн.

Вішак 680 Парма Меблі Сервіс

Додаткові відомості:- Колір виробу може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може ..

Ширина см.: 68 Глибина см.: 37.1 Висота см.: 199
1

2249 грн.

Передпокій + кутове закінчення Лола Сокме

Додаткові відомості:- Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може бути ..

Ширина см.: 160 Глибина см.: 40 Висота см.: 200.5
1

6825 грн.

s-032L Передпокій - 110 l/p, модульна система Соната, Гербор Холдинг

Хочете створити класичний коридор? Придбавши передпокій Соната, у Вас і ваших знайомих не залишиться..

Ширина см.: 119 Глибина см.: 43 Висота см.: 204.5
3

8130 грн.

s-033P Передпокій - 150 l/p, модульна система Соната, Гербор Холдинг

Передпокій виконаний в класичному стилі і має представницький вигляд. Кожна людина зайшовши до Вас у..

Ширина см.: 151 Глибина см.: 43 Висота см.: 204.5
1

10000 грн.

Передпокій Парма, Ч726366, Україна

В комплект входять такі елементи:Дзеркало, габарити (в/ш/г): 75,4/90/2,3 см - 1 шт.Вішак, габарити (..

Ширина см.: 226 Глибина см.: 37.1 Висота см.: 199

8334 грн.

Передпокій Гоу, Гербор Холдинг

Кожного дня коли ви повертатиметеся додому цей передпокій буде зустрічати Вас та давати вам зрозуміт..

Ширина см.: 246 Глибина см.: 40 Висота см.: 220
1

16790 грн.

Передпокій 1, Передпокій Флеймс, BRW

Елегантний, витончений передпокій Флеймс - це ідеальне поєднання потрібних та функціональних елемент..

Склад: ДСП; МДФ фасад Виробник: BRW Гарантія: 12 місяців
1

13310 грн.

Передпокій 2, Передпокій Флеймс, BRW

Передпокій Флеймс - це вдале поєднання елементів, які виготовлені з натурального, міцного матеріалу ..

Склад: ДСП; МДФ фасад Виробник: BRW Гарантія: 12 місяців
2

16960 грн.

Показано з 1 по 15 із 129 (9 сторінок)