Наматрацники


Для того, щоб забезпечити найбільш прийнятні умови для повноцінного відпочинку, необхідно правильно підібрати якісний ортопедичний матрац. Однак, такий матрац буде служити тривалий час тільки за наявності хорошого наматрасника, який, разом з іншими аксесуарами, захищає матрац від впливу зовнішніх сил і продовжує його корисний термін експлуатації. Про те, що таке наматрацник і яким чином його правильно підбирати, ми розповімо в цій статті.

Що таке наматрацник і навіщо він потрібен

Ортопедичний матрац є чудовим способом створення оптимальних умов для відпочинку людського тіла. Тим не менше, будь-які матраци, а особливо ортопедичні дитячі матраци, для того, щоб вони служили довго, необхідно захищати. Для цієї мети служать ряд аксесуарів, серед яких, наматрацники займають досить помітне місце. Як правило, ці вироби виконують відразу кілька корисних функцій.

Перш за все, вони забезпечують механічну захист матраца. Тобто, при використанні наматрасника, матрац менше затирається і, відповідно, довше служить. Крім того, наматрацник може надійно захищати матрац від попадання на його поверхню небажаних речовин. Таких, наприклад, як кров, сечу та інші рідини.

Тканина, з якої робляться такі вироби, може мати яскраво виражені антибактеріальні та антиалергенні властивості. Це дозволяє, додатково, підвищити рівень комфортності та безпеки використання ортопедичного матраца будь-якого типу. Як правило, до складу тканини, з якої роблять наматрацники, входить значна процентний вміст бавовни. А це, як відомо, дуже безпечний, екологічний і комфортний матеріал.

До речі, багато типів подібних виробів, цілком, можна використовувати замість простирадла. Вони дуже зручні, чудово фіксуються і володіють усіма необхідними властивостями. Втім, в нашій країні, в більшості випадків, використання наматрасника супроводжується використанням простирадлом.

Основні типи сучасних наматрацників

Як і випливає з назви цих виробів, їх використовують разом з ортопедичними та іншими матрацами. При цьому, функціонально, різні наматрацники можуть значно відрізнятися один від одного. Як правило, прийнято виділяти певну кількість типів наматрацників, найбільш популярними з яких є наступні типи.

  • Наматрацники медичного типу. Головна функція цих виробів - забезпечення максимально високого ступеня гігієнічності спального місця. Тому, вони є вологостійкими. Як правило, їх роблять з клейончатій тканини, яка ідеально затримує сечу або кров, захищаючи матрац від забруднення.

  • Наматрацники дитячого типу. При їх виготовленні, робиться акцент на їх натуральності та екологічності. Величезне значення в таких виробах надається їх властивостям антибактеріального характеру. Крім того, такі наматрацники мають яскраво виражені противоалергенні властивості.

  • Наматрацники ортопедичного типу. Такі вироби, в значній мірі, покращують ортопедичні властивості спального місця. Вони можуть містити в собі шари латексу та інших матеріалів. Це дозволяє їх використовувати в багатьох випадках, роблячи відпочинок людини більш комфортним, навіть за умови відсутності ортопедичного матраца.

Слід зауважити, що наявність одних властивостей у конкретної моделі, зовсім не виключає і наявності у неї ж інших властивостей. Зокрема, ортопедичне виріб з бавовняної тканини, що забезпечує комфорт і безпечний сон, може мати водонепроникний шар. Або навпаки, медичний наматрацник включає в себе шар латексу або іншого матеріалу, що забезпечує комфорт і ортопедичні властивості.

При виборі конкретної моделі для того чи іншого випадку, має сенс розглядати всі властивості наматрасника одночасно. У випадку ускладнень з вибором, завжди можна звернутися до наших продавцям-консультантам, які зможуть допомогти в якісному підборі ідеального варіанту для певних конкретних умов. При цьому, вони завжди візьмуть у розрахунок справжні потреби клієнта в конкретній ситуації і його фінансові можливості.

Які наматрацники ми можемо запропонувати Вам сьогодні

Як правило, наші магазини пропонують досить широкий асортимент різноманітних аксесуарів для всіх випадків життя. І за запитом конкретного покупця, для вирішення конкретних завдань, ми завжди можемо запропонувати найбільш оптимальний варіант. Тим не менш, завжди є моделі, які користуються найбільшим попитом серед покупців. Сьогодні, одними з найпопулярніших наматрасників є наступні моделі.

  • Наматрацник Viva махровий. Це дуже зручний спосіб уберегти матрац від зношування. Бавовна і поліестер в поєднанні 80/20 роблять це виріб комфортним і м'яким. А гумка уздовж країв дозволяє надійно фіксувати його на ортопедичному матраці.

  • Наматрацник Viva Стебало. Наявність силіконізоване поліефірне волокон робить цей виріб вельми м'яким і комфортним. При цьому, основою тканини служить 100% бавовна. А це означає, що даний виріб є безпечним і дуже здоровим.

  • Наматрацник дитячий водонепроникний Sleep Fresh. Бавовняна тканина забезпечує комфортний сон дитини. А здатність затримувати вологу, але не затримувати повітря, роблять цей наматрацник ідеальним для використання в ліжечку з маленькою дитиною.

  • Наматрацник з вовни Мериноса. Це шикарне рішення для тих, хто хоче натуральне виріб з антибактеріальними властивостями, яке відмінно вентилюється і забезпечує максимально здоровий і комфортний сон.


Порівняння товарів (0)Наматрацник аквастоп (akvastop) come-for

Склад Чохол: верхній шар - бавовняна (махрова) тканина, нижній шар - тканина з захисною мембраною ..

Ширина см.: 100; 120; 140 Глибина см.: 190; 200 Склад: Бавовна
1

447 грн.

Наматрацник Полікоттон Імпреза

Матеріал: Бавовна - це чудовий природній текстиль який має рослинне походження. Ця тканина ..

Ширина см.: 120; 140; 160 Глибина см.: 120; 140; 200 Склад: Бавовна

153 грн.

Наматрацник протект + (protekt +) come-for

Склад Чохол: Бязь (натуральна бавовна) Наповнення: Синтепон Додаткова інформація: - циркуляція..

Ширина см.: 120; 140; 150 Глибина см.: 190; 200 Склад: Бавовна; Синтепон

699 грн.

Наматрацник протект лайт (protekt layt) come-for

Склад: Чохол: Мікрофібра Наповнення: Синтепон Додаткова інформація: Супровідна інформація:..

Ширина см.: 120; 140; 150 Глибина см.: 190; 200 Склад: Синтепон
1

333 грн.

Наматрацник Бязь Імпреза

Сертифікат якості: Досить непоганий наматрацник. Захистить ваш матрац від протертостей, розлитої рі..

Ширина см.: 120; 140; 160 Глибина см.: 120; 140; 200 Виробник: Імпреза

204 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Хіти продажу в категорії Наматрацники: Наматрацник аквастоп (akvastop) come-for
Середня вартість товарів в категорії Наматрацники - 426 грн.
Діапазон цін: від 153 грн. до 699 грн.