Шафи однодверні


Оформлення інтер'єру є досить складним процесом. При цьому, досить часто, використовувані меблі не точно відповідають розмірам приміщення, в якому вони використовуються. Постає питання про предмети меблів, які б поєднували в собі такі якості, як максимальну місткість, мінімальні габарити і гідний зовнішній вигляд. У таких випадках, вельми часто, на виручку приходять однодверні шафи, завдяки яким можна вирішувати безліч завдань при оформленні інтер'єрів будь-якого типу.

Яку користь може принести однодверна шафа

Основним перевагами однодверної шафи є її компактність і можливість її використання в приміщеннях, де неможливо розмістити великі шафи з декількома дверима. Виходячи з цього, таке рішення може бути корисне у досить великій кількості різноманітних ситуацій. При цьому, шафа подібної конструкції, як правило, має цілком достатню місткість для того, щоб задовольнити вимоги більшості людей в нашій країні.

Перш за все, такі шафи використовуються в ситуаціях, коли простір не дозволяє розмістити багатодверні рішення. Прикладом такої ситуації може бути передпокій. Як відомо, в нашій країні, передпокої комплекти не відрізняються великими розмірами. Тому, однодверна шафа є одним з найкращих варіантів для таких приміщень. Ще одним місцем, в якому ідеально розміститься такий предмет меблів, є закритий балкон або лоджія.

Крім того, однодверна шафа є чудовим доповненням до стінки у вітальні, в тому випадку, коли ця стінка кілька більш коротка, ніж необхідно виходячи з параметрів кімнати. Слід зауважити, що цю ситуацію майже завжди враховують конструктори модульних систем, які включають в набір можливих елементів кілька варіантів однодверних шаф. Не буде така шафа зайвою і в дитячій кімнаті. Особливо цікаво виглядають подібні кутові рішення.

Як правильно вибирати однодверну шафу

Як правило, подібний предмет меблів є допоміжним по відношенню до більш помітних і більш габаритних виробів в кімнаті. Тим не менш, вибираючи таку шафу, слід підходити до даного питання вельми педантично. Для цього є причини. Тому, слід звертати увагу на кілька дуже важливих моментів.

  • Габарити виробу. Купуючи такий виріб, має сенс точно визначати його габарити і точно співвідносити його з простором, на якому такий виріб варто розміщувати. Як правило, в більшості модульних систем є більше одного варіанту різноманітних шаф такого типу. Тому, підібрати виріб оптимальних розмірів можна без особливих зусиль. Можна, звичайно, замовити шафу за індивідуальними розмірами. Однак, такий шлях вирішення проблеми досить дорогий.

  • Конструкція виробу. Перш за все, такий виріб має відрізнятися функціональністю. А це означає, що воно має бути містким. Місткість шафи залежить не тільки його розмірів, але і від його конструкції. Тобто, необхідно підбирати потрібний набір полиць і ящиків в залежності від конкретних вимог самого покупця. Зокрема, для зберігання одягу необхідний шафа зі штангами для мнеться і верхнього одягу. А для передпокою, навпаки, необхідно більше уваги приділити різноманітним коробках і ящиках для зберігання взуття. Прикладом може служити шафа від спальні Валерія.

  • Матеріали. Як правило, хороша шафа повинна бути виготовлена з якісних сертифікованих матеріалів, які не мають таких властивостей, як токсичність, і забезпечують міцність і надійність протягом тривалого періоду. Більшість сучасних шаф виготовлені з якісного ДСП. З фасадами з МДФ. Як, наприклад, шафа ф-661 із серії Лібрето. Втім, є і більш дорогі моделі, які робляться з натурального дерева. Втім, такі вироби зустрічаються набагато рідше.

  • Зовнішній вигляд виробу. Зрозуміло, що будь-який предмет меблів в інтер'єрі повинен гармонійно поєднуватися з іншими елементами такого інтер'єру. Найбільш розумним варіантом підбору гарної й гармонічної, щодо інших меблів, шафи є використання широких можливостей меблів модульного типу. Як правило, в цьому випадку, не варто турбуватися про стильової гармонії конкретного інтер'єру в конкретному приміщенні. Окремо слід згадати такі рішення, в яких є дзеркальна поверхня. Прикладом такого рішення є шафа Szynaka Santoryn. Така шафа не тільки не займе багато місця в приміщенні, але і створить візуальний ефект розширення простору. Приміщення стане більш широким і просторим.

Найчастіше, однодверна шафа придбавається разом з іншими меблями. Це, значною мірою, полегшує вибір конкретного рішення. Особливо, якщо всі предмети меблів в одне приміщення з одного комплекту. Зокрема, саме модульні системи дозволяють досягнути максимальної сумісності різних предметів меблів, складових одне гарнітур.

Слід знати, що приймаючи рішення про необхідність придбання однодверної шафи, слід звернутися до фахівців. Наприклад, в наших магазинах, покупець може розраховувати на серйозну інформаційну підтримку у всьому, що стосується вибору конкретного рішення для конкретної ситуації. При цьому, наші досвідчені співробітники підберуть необхідну однодверну шафу з урахуванням всіх нюансів, пов'язаних з конфігурацією приміщення, в якому планується використовувати таку шафу, смакових переваг і фінансових можливостей клієнта.


Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -8%
Пенал 1д, спальня Даллас Меблі Сервіс
Пенал 1д, спальня Даллас Меблі Сервіс

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може ..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 45 Глибина см.: 58

2253 грн. 2095 грн.

029_Шафа з дзеркалом SZF1D2SP Модульна система Каспіан BRW

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачит..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 56 Глибина см.: 40.5

2100 грн.

Ваша знижка: -7%
Шафа 1д, дитяча модульна Сімба Меблі Сервіс
Шафа 1д, дитяча модульна Сімба Меблі Сервіс

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може б..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 48.2 Глибина см.: 50.1

1494 грн. 1389 грн.

017 Шафа платяна SZF1D/21/6 Модульна система Ацтека BRW

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Ц..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 60 Глибина см.: 41

4760 грн.

Шафа шф-6 Скіф

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може бу..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 72 Глибина см.: 62

14950 грн.

005_Шафа_REG1L1D/20/7 Передпокій Флеймс BRW

Додаткові відомості: - Колір виробу може відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це м..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 72 Глибина см.: 37

5510 грн.

ШАФА 1дв БезДзеркал, передпокій Луна, LN-121-KR Міромарк

Незважаючи на те, що елементи цього передпокою не є габаритними, вони містять чимало простору для зб..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 60 Глибина см.: 40

3570 грн.

ШАФА 1дв БезДзеркал, передпокій Асті, AS-121-WB Міромарк

Хороша та оригінальна новинка серед ринку меблів. Це чудовий передпокій Асті від правильного сучасно..

Тип шафи: Однодверні Ширина см.: 60 Глибина см.: 40

3298 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Хіти продажу в категорії Шафи однодверні: Шафа 1д, дитяча модульна Сімба Меблі Сервіс
Середня вартість товарів в категорії Шафи однодверні - 8222 грн.
Діапазон цін: від 1494 грн. до 14950 грн.