Наші переваги

  • 15 жовтня 2020 13:00:29
  • Нема 0
  • Переглядів: 2144
  • 0

perevag.jpg

Якісні зручні меблі в будинку є запорукою комфорту його мешканців. При цьому, комфорту, як фізичного, так і емоційного. Адже, від настрою людини залежить його настрій і працездатність. Саме тому, приймаючи рішення про придбання того чи іншого меблевого виробу, слід розуміти, що, при всьому багатстві вибору меблів в сучасних магазинах, велике значення має репутація та можливості компанії, у якої Ви вирішили зробити таке придбання.

Наша компанія має достатній досвід роботи з усіма видами меблів і різноманітних аксесуарів, які є невід'ємною частиною сучасних інтер'єрів. При цьому, за час нашої роботи, ніяких нарікань, з боку клієнтів не надходило. Навпаки, ми з кожним роком нарощуємо обсяги продажів, що свідчить про зростання популярності наших магазинів. Це пояснюється рядом істотних переваг, які ми надаємо нашим покупцям.

SSL-сертифікат

SSL.jpgце скорочення від Secure Socket Layer — це стандартна інтернет технологія безпеки, яка використовується, щоб забезпечити зашифроване з'єднання між веб-сервером (сайтом) і браузером. SSL сертифікат дозволяє нам використовувати https протокол. Це безпечне з'єднання, яке гарантує, що інформація, яка передається від вашого браузера на сервер залишається приватною; то є захищеною від хакерів або будь-якого, хто хоче вкрасти інформацію. Один з найпоширеніших прикладів використання SSL — це захист клієнта під час онлайн транзакції (купівлі товару, оплати).

Широкий асортимент

shirok.jpg

Ми пропонуємо досить широкий вибір різноманітних моделей і модифікацій всіх видів сучасних меблів. Загальна кількість пропонованих нами варіантів різноманітних меблів, обчислюється в тисячах. А це означає, що у нас завжди можна підібрати найбільш оптимальне рішення для, практично, будь-якій ситуації.

Високий рівень якості

klass.jpg

Робота з найвідомішими і авторитетними виробниками в нашій країні і за кордоном, дозволяє нам гарантувати високий рівень якості пропонованих виробів, в будь-якому випадку. Крім того, ми уважно вивчаємо основні проблеми наших клієнтів, і намагаємося пропонувати меблі виходячи з конкретних запитів покупця.

Доступна вартість виробів

price.jpg

Завдяки прямим договорами, укладеними нами, з провідними виробниками та дилерами країни, ми можемо забезпечити нашим покупцям цінові умови, набагато більш привабливі, в порівнянні з більшістю наших конкурентів. Крім того, у нас постійно проводяться різноманітні акційні заходи, завдяки яким, завжди можна придбати якісний виріб за дуже вигідною ціною.

Програми лояльності

loalnost.jpg

У наших магазинах постійно діють різні системи знижок і різноманітних бонусів, покликані підвищити лояльність наших покупців. Крім того, постійна наявність різноманітних акцій дозволяє, в будь-який час, розраховувати на те, що придбання якісного виробу можна здійснити за досить привабливою вартості.

Можливість придбання меблів у кредит

kredit.jpg

Ми намагаємося надати максимально комфортні та зручні умови придбання пропонованих у нас товарів. Для цього, у нас є ряд програм, що дають можливість, нашим клієнтам, купувати товари в кредит. Більш точну інформацію на цей рахунок завжди можна отримати, зв'язавшись з нашими консультантами.

Наявність гарантії на всі вироби.

garant.jpg

Всі предмети меблів, пропоновані в наших магазинах, знаходяться під гарантією, що свідчить про їх високий рівень якості. Крім того, відповідно до законодавства про права споживачів, Ви завжди можете повернути товар, який не підійшов Вам, з тих чи інших причин, впродовж 14 днів, виконавши умови повернення такого товару.

Швидка доставка товару

dostavka.jpg

Ми доставляємо придбані у нас товари досить швидко. При цьому, у містах, де є наші магазини, така доставка відбувається протягом 1 доби. Що стосується, інших населених пунктів України, то ми готові доставити будь-який комплект меблів в будь-яку точку нашої країни протягом терміну, не перевищує 7 днів. З умовами доставки можна ознайомитися тут.

Зручні способи оплати

oplata.jpg

Ми надаємо покупцям широкі можливості щодо вибору форми оплати придбаних виробів. Це можна зробити, як готівкою, в момент покупки в магазині, так і за допомогою банківського переказу. Крім того, можлива схема, при якій оплата проводиться в момент отримання товару у Вашому місті. Тобто, післяплатою. Більш докладно про умови оплати можна ознайомитися тут.

Безкоштовні консультації.

konsult.jpg

У кожному разі, наші фахівці, завжди готові відповісти на будь-які питання потенційного покупця щодо конструктивних особливостей того чи іншого виробу, пропонованого в наших магазинах. Крім того, Ви завжди можете розраховувати на вичерпну інформацію про особливості експлуатації таких виробів і всьому тому, що пов'язано з придбанням, доставкою та оплатою товару.

Таким чином, ми раді допомогти Вам в підборі і придбанні дійсно якісних і функціональних предметів меблів і супутніх їм предметів. Тисячі покупців, які вже встигли зробити придбання в наших магазинах, задоволені співпрацею з нами. Про це свідчить неухильне зростання нових клієнтів, серед яких достатньо велика кількість людей звертаються до нас за рекомендаціями. Приєднуйтесь до них, і ми завжди зможемо забезпечити Вас оптимальними рішеннями на найвигідніших умовах!