Дивани для кафе, барів, ресторанів


Використання м'яких меблів, при оформленні інтер'єрів приміщень громадського харчування всіх типів, дозволяє зробити такі приміщення більш затишними і оригінальними. Проте, при виборі дивану для ресторану, кафе або бару, слід звертати увагу на певні нюанси, які визначають успішність вибору в кожному конкретному випадку.

Навіщо потрібен диван в ресторані, в барі або в кафе

Оформлення будь-якого приміщення, пов'язаного з громадським харчуванням, передбачає, що таке приміщення повинне бути максимально функціональне і, в той же час, матиме особливий шарм, завдяки якому, відвідувачі відрізняли б його від конкурентів. Зрозуміло, що м'які меблі можуть чудово служити обома названими цілям. Однак, при виборі, слід точно розуміти, навіщо потрібен той чи інший диван в даному конкретному приміщенні. Як правило, дивани можуть бути використані двома основними способами.

  • Диван, як основне місце сидіння. У цьому випадку, вимоги до дивана вельми високі з функціональної точки зору. Людям повинно бути максимально зручно сидіти на такому дивані. А для цього, необхідно оптимально підібрати висоту дивана щодо столу і фізичні характеристики самого дивана. Відвідувач повинен отримувати задоволення від гармонії смачної їжі, яка має обстановки і зручності розташування на дивані. Крім того, варто пам'ятати, що диван повинен бути досить міцним і надійним, щоб витримувати постійні навантаження статичного і динамічного характеру. А ще, покриття дивана має легко митися і чиститися.

  • Диван, як додаткове місце відпочинку. У деяких випадках, диван використовується, для відпочинку відвідувачів ресторану або кафе. Наприклад, на дивані можна відпочити після танцю. Або поговорити з людиною про щось, про що не варто говорити за загальним столом. Зрозуміло, що такий диван використовується відносно рідше. Зате значно зростає його естетична цінність. Подібне використання дивана робить його дуже помітною частиною інтер'єру. При цьому, він також повинен бути зручний.

На що варто звернути увагу при виборі дивана для ресторану, бару чи кафе

Вибір хорошого дивана - вельми відповідальне завдання. З цієї причини, завжди має сенс звертати увагу на основні якості подібних виробів. Як правило, мова йде про такі якості.

  • Надійність. Йдеться про фізичну міцності і надійності дивана. Адже, такий предмет меблів коштує досить чимало. І для того, щоб він служив тривалий термін, зберігаючи свої експлуатаційні та естетичні властивості, він повинен бути досить міцним. Як правило, варто звертати увагу на каркас дивана, його наповнювачі і, звичайно ж, на оббивку. У будь-якому випадку, хороший диван може бути виготовлений тільки з якісних матеріалів. Особливо слід приділити увагу якості фурнітури. Як правило, сьогодні можна підібрати міцний хороший диван по досить прийнятною вартістю.

  • Безпека. Звичайно ж, будь-які меблі повинна відповідати всім вимогам безпеки. Крім фізичної безпеки, яка забезпечується якістю вироби і його зручним фасоном, слід звертати увагу на безпеку матеріалів, з яких диван виготовлений. У будь-якому випадку, неприпустимо використання токсичних матеріалів і матеріалів, які іншим чином можуть негативно впливати на здоров'я людини. Тому, купуючи диван для ресторану, бару та інших громадських місць, завжди слід питати сертифікати відповідності у продавців.

  • Естетичний вигляд. Диван є досить важливою частиною будь-якого інтер'єру. Ресторани і кафе, в цьому сенсі, не є винятками. Зрозуміло, що купується виріб повинен органічно вписуватися в інтер'єрне рішення і гармонійно доповнювати задум дизайнера. Сьогодні є досить широкий вибір різноманітних фасонів і моделей диванів для того, щоб вибрати найбільш підходящий варіант для будь-якого інтер'єру. А наявність модульних рішень, знімає всі питання, пов'язані з розмірами приміщення і його конфігурацією. У будь-якому випадку, продавці завжди можуть запропонувати кілька варіантів для будь-якого типу приміщення.

Де найкраще купувати дивани для барів, кафе і ресторанів.

Основними параметрами вибору, для більшості власників подібних закладів, є якість, естетика і вартість. Звичайно, можна замовити індивідуальні рішення, які ідеально підійдуть в конкретне приміщення і оптимально впишуться в конкретний інтер'єр. Однак, такий шлях передбачає досить високу ціну придбання. З іншого боку, завжди можна вибрати необхідні меблі серед величезного пропозиції в офлайн і онлайн магазинах. Однак, слід віддавати перевагу відомим і добре зарекомендували себе магазинах. Тим більше, що такі магазини, в тому числі Інтернет магазини, можуть запропонувати досить широкий асортимент будь-яких меблів. У тому числі і модульних рішень, які подібно до конструкторам, дозволяють самостійно створювати необхідні конфігурації того чи іншого дивана.

Слід також відзначити той факт, що придбання меблів в Інтернет магазинах вельми вигідно відразу з декількох позицій. Перш за все, тут набагато більший вибір, в порівнянні з офлайн системами. А, крім того, сьогодні практично всі компанії подібного типу, мають підрозділи як в офлайні, так і в онлайні. Останнє дозволяє економити на складських приміщеннях і пропонувати якісні дивани по вельми привабливим цінами. Тим більше, що, в будь-якому випадку, доставка і установка меблів відбувається досить швидко і якісно.


Порівняння товарів (0)Диван Спейс, Richman

Унікальний та незабутній, естетично красивий та неперевершений, елегантний та чарівний – саме такий ..

Ширина см.: 150; 210; 90 Глибина см.: 76 Висота см.: 73

6765 грн.

Диван Офіс Двійка зі спинкою та підлокітниками, Richman

Унікальний та незабутній, неперевершений та естетично красивий, елегантний та чарівний – саме такий ..

Ширина см.: 155 Глибина см.: 65 Висота см.: 75
2

9141 грн.

Диван Бум, Richman

Незабутній та елегантний, естетично красивий та винятковий, неперевершений та чарівний – ось такий п..

Ширина см.: 130 Глибина см.: 65 Висота см.: 80

6003 грн.

Диван Сінді, Richman

Просто чудовий та неймовірний диван, що фантастично виглядатиме та чудово доповнюватиме кожне прекра..

Ширина см.: 120 Глибина см.: 68 Висота см.: 109
1

6450 грн.

Диван Cімпл, Richman

Незабутній та естетично красивий, елегантний та винятковий, неперевершений та чарівний – ось такий п..

Ширина см.: 120 Глибина см.: 68 Висота см.: 109

8065 грн.

Диван Стайл, Richman

Неймовірний та естетично елегантний, красивий та винятковий, незрівняний та чарівний – ось такий пре..

Ширина см.: 120 Глибина см.: 68 Висота см.: 109
1

6624 грн.

Диван Канзас, Richman

Унікальний та незабутній, неперевершений та естетично красивий, елегантний та чарівний – саме такий ..

Ширина см.: 150 Глибина см.: 75 Висота см.: 88
1

9009 грн.

Диван роял Sofitel

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: нерозкладний. 2. Комплектація: подушки, тканина н..

Ширина см.: 180 Глибина см.: 90 Склад: ДВП; ДСП; Каркас деревяний
1

17854 грн.

Диван Чезаро, Richman

Дуже хороший та дійсно неповторний, новинка на ринку – кутовий диван Чезаро – це те, що сподобається..

Ширина см.: 164 Глибина см.: 230; 315 Висота см.: 93

35339 грн.

Диван Фрідом, Richman

Дуже хороший та дійсно неповторний, новинка на ринку – кутовий диван Чезаро – це те, що сподобається..

Ширина см.: 97 Глибина см.: 207 Висота см.: 95
1

13347 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
Новинки в категорії Дивани для кафе, барів, ресторанів: Диван Чезаро, Richman, Диван роял Sofitel, Диван Канзас, Richman, Диван Cімпл, Richman, Диван Стайл, Richman
Хіти продажу в категорії Дивани для кафе, барів, ресторанів: Диван Стайл, Richman
Середня вартість товарів в категорії Дивани для кафе, барів, ресторанів - 20671 грн.
Діапазон цін: від 6003 грн. до 35339 грн.