Подушки ортопедичні


Здоров'я і добре самопочуття людини, далеко не в останню чергу, залежить від того, наскільки якісно ця людина змогла відпочити під час нічного сну. А це, у свою чергу, залежить від умов, в яких проходив цей сон. Таким чином, необхідно вкрай серйозно підходити до вибору меблів, ортопедичних матраців і, звичайно ж, ортопедичних подушок, про які й піде мова в даній статті.

Чому Вам варто придбати ортопедичну подушку

Як відомо, досить велика частка того, що ми називаємо здоров'ям людини, залежить від стану хребта. При цьому, слід пам'ятати про те, що хребет є дуже складною системою, кожен відділ якої вимагає певних умов. Зокрема, коли людина спить, необхідно рівномірно і правильно розподілити вагу людського тіла на всі відділи хребта.

Проте, наприклад, розташувати тіло так, щоб шийний відділ хребта опинився в комфортних умовах, вельми непросто. Звичайна подушка не дозволяє цього зробити. А ось спеціальні вироби, які називаються ортопедичними подушками, враховують всі нюанси будови людського скелета і можуть забезпечити максимально комфортні умови для якісного відпочинку. Яскравим представником таких виробів, можна назвати подушки ортопедичні Doctor Health.

Слід розуміти, що ортопедичні подушки є не тільки виробом, за допомогою якого можна виправляти проблеми шийного відділу хребта. Такі подушки ідеально підходять для профілактики захворювань хребта. Наприклад, використання ортопедичної подушки, в значній мірі, дозволяє уникнути захворювання на остеохондроз.

Як правильно здійснити вибір оптимальної ортопедичної подушки

Перш за все, необхідно знати, що хребет людини не є прямим. У ньому є ряд опуклостей вперед, званих Лордозом. Отже, хороша подушка повинна мати компенсатор такої особливості людського хребта. Таким компенсатором є валик. Як правило, валик буває одиночним. Однак, досить часто, подушка має два валика з різних сторін. Це підвищує її функціональні можливості і робить її використання більш зручним. Висота валика може бути різною. Як правило, вона коливається від 80 до 140 мм. При виборі подушки, слід враховувати особливості анатомії користувача. У тому числі, і при визначенні параметрів валика. Як правило, вибираючи необхідну ортопедичну подушку, слід звертати увагу на наступні моменти.

  • Для комфортного сну на спині, як правило, необхідно купувати досить жорстку подушку з валиком до 100 мм. При цьому, висота самої подушки повинна бути не дуже високою.

  • Любителі спати на животі повинні віддавати перевагу більш м'яким варіантам подушок. Як правило, для них ідеально підійде подушка з латексовим наповнювачем. Це натуральний матеріал, який створить ідеальні умови для якісного розташування голови.

  • Плечи, що зранку дерев'яніють - явна ознака того, що людина спить на сзанадто низькій подушці, яка не забезпечує оптимального розташування хребта під час сну. В результаті, ускладнюється надходження крові в його певні відділи, що і призводить до почуття здерев'яніння. Та й матрац, в цьому випадку, слід підібрати не такий жорсткий.

Які матеріали застосовуються при виготовленні ортопедичних подушок

Дуже важливе значення має те, з яких матеріалів виготовлена ортопедична подушка. Як правило, майже всі вироби покритті якісної стрейчевой тканиною, яка надійно захищає подушку від зовнішніх впливів. У теж час, така тканина досить добре «дихає», забезпечуючи оптимальні умови для гарного сну. До того ж, така тканина має антиалергенні властивості і виключає появи в ній мікроорганізмів-паразитів.

Що стосується наповнювачів ортопедичних подушок, то вимоги, до них, досить високі. Зокрема, такі матеріали повинні мати достатню жорсткість для підтримки форми вироби, і достатню еластичність для створення комфортних умов для відпочинку користувача. Перо і пух, до яких ми всі звикли з раннього дитинства, сьогодні не користуються популярністю. І на це є причина. Справа в тому, що це матеріали, які можуть викликати алергію. Крім того, це органіка, в якій запросто можуть оселитися різні мікроорганізми та інші представники тваринного світу, на зразок кліщів. Все це не сприяє створенню здорової обстановки для якісного сну.

Подушки з синтетичними наповнювачами не мають таких проблем в принципі. Крім того, сучасні матеріали настільки різноманітні за своїми якостями, що дозволяють вибрати оптимальний варіант для будь-яких умов. Зокрема, найбільш популярними рішеннями є ортопедичні подушки з наступними наповнювачами.

  • Натуральний латекс. Це вельми зручні і якісні вироби. Наприклад, подушка Latex Ortho має властивості ідеально приймати форму тіла людини. При цьому, це виріб, має ідеальну систему вентиляції.

  • Піна Memory Foam. Це ідеальний синтетичний матеріал з ефектом пам'яті. Подушка Memo Ultra Soft з таким наповнювачем може приймати форму голови людини, дозволяючи розслабитися оптимальним способом. При цьому, це вельми довговічний матеріал.

  • Комбінація Memory і спеціального гелю. Наприклад, подушка Technogel Ortho має лікувальний ефект, завдяки якому знижує тиск в області шиї, дозволяючи поліпшити кровообіг мозку. А це означає, що сон людини буде дуже якісним.


Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -34%
Подушка ортопедична едвайс латекс класік (edvays lateks klasik) come-for
Подушка ортопедична едвайс латекс класік (edvays lateks klasik) come-for

Склад: Чохол: трикотажний на блискавці (100% поліестер) Наповнення: цілісний латексний блок з перфор..

Ширина см.: 60 Глибина см.: 40 Висота см.: 14
2

1302 грн. 859 грн.

Ваша знижка: -34%
Подушка ортопедична едвайс латекс компакт (edvays lateks kompakt) come-for
Подушка ортопедична едвайс латекс компакт (edvays lateks kompakt) come-for

Склад: Трикотажний чохол на блискавці (100% поліестер) Цілісний латексний блок з перфорацією (н..

Ширина см.: 50 Глибина см.: 38 Висота см.: 12
2

952 грн. 628 грн.

Ваша знижка: -34%
Подушка ортопедична едвайс латекс контур (edvays lateks kontyr) come-for
Подушка ортопедична едвайс латекс контур (edvays lateks kontyr) come-for

Склад: Трикотажний чохол на блискавці (100% поліестер) Цілісний латексний блок з перфорацією ..

Ширина см.: 60 Глибина см.: 38 Висота см.: 12

1118 грн. 738 грн.

Ваша знижка: -34%
Подушка ортопедична едвайс латекс софт (edvays lateks sof) come-for
Подушка ортопедична едвайс латекс софт (edvays lateks sof) come-for

Склад: Чохол знімний: трикотаж (100% поліестер) Подрібнений латекс в формі паличок і крихти До..

Ширина см.: 60 Глибина см.: 40 Склад: Латекс; поліестер

745 грн. 492 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)