Передпокій Серія Соната


Перше, що бачать гості, потрапляючи в будинок або в квартиру - це передпокій. Саме це приміщення справляє перше, найважливіше, враження про будинок і його господарів. Зрозуміло, що вибирати меблі для передпокою потрібно досить ретельно і відповідально. Тим часом, використовуючи можливості, надані системою Соната, можна, без проблем, укомплектувати чудовий передпокій, який буде повністю відповідати всім вимогам, як з точки зору естетики, так і з функціональної точки зору.

Якоми мають бути хороші меблі для передпокою

Підбираючи необхідну конфігурацію набору меблів для передпокою, слід розуміти, що такі меблі повинні відповідати певним умовам, які дозволять використовувати їх найбільш ефективно. До основних параметрів, на які необхідно звертати увагу при виборі меблів для передпокою, можна віднести такі моменти.

  • Функціональність. Сукупність предметів меблів в передпокої повинна дозволяти комфортно використовувати це приміщення за прямим призначенням. Це означає, що місткість шафи, пенала чи інших предметів меблів, повинна бути достатньою для зручного зберігання різних речей. Крім того, всі елементи меблів повинні створювати максимально комфортні умови, як для гостей, так і для господарів.

  • Привабливість. Передпокій - обличчя будинку або квартири. Тому, питання естетики вельми важливі. Найбільш оптимальним варіантом вирішення такого завдання є використання готових рішень. Прикладом такого рішення є передпокій системи Соната. Слід зауважити, що такий спосіб гарантує наявність стильною комфортних меблів, яка, поза сумнівами, стане прикрасою інтер'єру будь передпокою.

  • Безпека. Сучасні меблі, як правило, виготовляються з матеріалів, що містять різні штучні компоненти. Тому, слід звертати увагу на те, щоб ці матеріали були не токсичними і відповідали нормам екологічної безпеки. Всі предмети передпокою  системи Соната однозначно відповідають таким вимогам. Тому, купуючи такі меблі, можна не сумніватися в їх безпеці.

Які елементи входять в передпокій системи Соната

Модульна система Соната призначена для максимально повного задоволення потреб користувача при обстановці різних приміщень у будинку. Для укомплектування передпокою  в даній системі є три основні елементи, кожен з яких представлений в декількох варіантах. Це дає можливість підібрати необхідну конфігурацію, виходячи з параметрів приміщення і смаків покупця.

  • Передпокій в зборі. Розробники системи Соната пропонують два варіанти передпокою в зборі для невеликих приміщень. Вони відрізняються розмірами. Однак, в обох варіантах звертає на себе увагу компактність виробів і наявність великого дзеркала в повний зріст. Наприклад, передпокій 150L / P, завдяки наявності дзеркала, не тільки вельми зручний, але і розширює, візуально, невелике приміщення. Крім того, варто звернути увагу на функціональні якості виробу. Тут є і невелика шафа з дзеркальними дверима, тумба для взуття, і цілком зручна вішалка для верхнього одягу.

  • Тумби для взуття. Таких предметів меблів в даній системі цілих три. Завжди можна вибрати, залежно від смаків покупця, тумбу з одними дверцятами або тумби з трьома і, навіть, з шістьма дверима. Такою є тумба для взуття 3d. У кожному разі, дані вироби відрізняються досить високим рівнем міцності. Слід звернути увагу на екологічні властивості ДСП і МДФ, з яких зроблені, відповідно, корпуси і фасади даних виробів. Крім того, фурнітура, використовувана в цих виробах, також вельми надійна і довговічна.

  • Вішаки. Система Соната має в наявності два види вішаків для передпокоїв. При цьому, кожен з них являє собою досить витончений виріб, який не тільки може вирішити проблему комфортного розміщення верхнього одягу, а й досить вдало вписується в інтер'єр передпокою. Як і інші елементи прихожей системи Соната, вішаки відрізняються високим рівнем безпеки матеріалів. Наявність варіантів з різними розмірами дозволяє вибрати оптимальний варіант для різних ситуацій.

Слід зазначити, що оскільки всі елементи даного комплекту входять в модульну систему Соната, завжди можна доповнити конфігурацію іншими предметами меблів, які позиціонуються для комплектування інших приміщень. Підкреслити оригінальністю та стильністю інтер'єр допоможуть вам товари для передпокою. У кожному разі, фахівці наших магазинів, із задоволенням підкажуть, що саме і яким чином може бути використано в кожному конкретному випадку.

Як придбати передпокій системи Соната в нашому Інтернет магазині

Приймаючи рішення про те, що для обстановки передпокою будуть використані меблі системи Соната, необхідно ретельно виміряти розміри і конфігурацію приміщення, в якому розміщуватиметься ці меблі. Після цього, варто переглянути на нашому сайті всі пропоновані предмети, і підібрати необхідний набір меблів, який би підходив за розмірами до приміщення і задовольняв би покупця, у функціональному сенсі.

Зробивши остаточний вибір, необхідно оформити замовлення на необхідні предмети меблів, використовуючи можливості нашого Інтернет магазину. Після того, як з Вами зв'яжеться представник нашої компанії, з ним можна з'ясувати всі питання щодо тих чи інших параметрів конкретних виробів. Крім того, з нашим представником можна обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з доставкою і формою оплати придбаних виробів. Як правило, ми доставляємо в будь-яку точку України впродовж кількох днів.

 


Порівняння товарів (0)s-032L Передпокій - 110 l/p, модульна система Соната, Гербор Холдинг

Хочете створити класичний коридор? Придбавши передпокій Соната, у Вас і ваших знайомих не залишиться..

Ширина см.: 119 Глибина см.: 43 Висота см.: 204.5
3

8130 грн.

s-033P Передпокій - 150 l/p, модульна система Соната, Гербор Холдинг

Передпокій виконаний в класичному стилі і має представницький вигляд. Кожна людина зайшовши до Вас у..

Ширина см.: 151 Глибина см.: 43 Висота см.: 204.5
1

10000 грн.

s-031 Тумба для взуття - 3d, модульна система Соната, Гербор Холдинг

Компактні меблі для вашої коридорної кімнати з модульної системи Соната. Три містких відділи, які ро..

Ширина см.: 72 Глибина см.: 19 Висота см.: 121
1

3670 грн.

s-046 Тумба для взуття - 6d, модульна система Соната, Гербор Холдинг

Розробка від системи Соната, тумба 6д для взуття. Для всієї родини модель тумбочки, яка неодмінно зб..

Ширина см.: 136 Глибина см.: 19 Висота см.: 120.5
1

5320 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Середня вартість товарів в категорії Передпокій Серія Соната - 6835 грн.
Діапазон цін: від 3670 грн. до 10000 грн.