Тканини

  • 15 жовтня 2020 13:04:53
  • Нема 0
  • Переглядів: 2513
  • 0

tkanana.jpg

Apparel.jpg  ApexFabrics.jpg    CMT.jpg  materialtextile.jpg  sic.jpg 

Вибір м'яких меблів - дуже відповідальне завдання. Адже, вони повинні служити довго, не втрачаючи своєї естетики і функціональності. При цьому, одним з найважливіших елементів таких меблів є матеріал їхньої оббивки. Сьогодні, ми можемо запропонувати широкий вибір найрізноманітніших тканин для оббивки, які здатні задовольнити найсуворіші вимоги найвибагливіших клієнтів.

На що слід звернути увагу при виборі тканини для оббивки м'яких меблів

Як правило, тканини в меблевій промисловості застосовуються для оббивки диванів, крісел і інших елементів м'яких меблів. Вибираючи тканину для конкретного виробу або системи, слід звертати увагу на такі моменти:

Стійкість до зношування. Диван або крісло повинні служити тривалий час, залишаючись функціональними. Отже, тканина повинна витримувати регулярні динамічні навантаження. Сучасні тканини будуть служити довгі роки, не змінюючи своєї якості.

Гарний зовнішній вигляд. Основною функцією оббивки м'яких меблів є оригінальний зовнішній вигляд. Адже, саме колір і малюнок оббивної тканини створюють значний вплив на загальне сприйняття інтер'єру приміщення. Ми можемо запропонувати безліч варіантів тканин найрізноманітніших забарвлень.

Простота в догляді. Це дуже важливий параметр, при виборі оббивної тканини. Адже, будь-яка поверхня схильна до забруднення, з тих чи інших причин. До того ж, в будь-якому приміщенні завжди є пил. Можливість швидко і ефективно почистити поверхню дивана чи крісла є одним з умов її комфортного використання.

Які тканини ми можемо запропонувати в наших магазинах вже сьогодні

Компанія Мебліхіт пропонує широкий асортимент різноманітних тканин і матеріалів для якісної оббивки м'яких меблів. Ми працюємо з найвідомішими постачальниками товарів даної категорії, які вже встигли здобути популярність і популярність на території нашої країни. Зокрема, ми пропонуємо тканини таких компаній, як Apex Fabrics, Exim Textil, Мебтекс. Всі вони є лідерами в своєму сегменті ринку. Що стосується конкретних типів оббивних матеріалів, то найбільш популярними з них, сьогодні, є такі типи:

Флок

flock.jpg

Використання технології наклейки волокон на тканинну основу дозволяє імітувати такі матеріали, як шкіра, замша, велюр і багато інших. Така оббивка відрізняється міцністю, яскравістю і цілком доступною вартістю.

Велюр

velur.jpg

Ворсова тканина, що нагадує на дотик оксамит, виглядає ідеально в будь-якому інтер'єрі. Вона здатна дуже довго зберігати форму і не розтягуватися. Однак, велюрова оббивка вимагає постійного догляду.

Мікрофібра

mikro.jpg

Розкішна текстура зробить будь-які меблі дуже красивою. А крім того, штучна замша не пропускає вологу і володіє відмінними гіпоалергенними властивостями. І, звичайно ж, служити вона може дуже довго.

Жаккард

jakard.jpg

Дуже щільна тканина, що володіє складним малюнком, зробить диван чи інший предмет м'яких меблів візуально багатим і солідним. До того ж, жаккард має високий ступінь зносостійкості.

Рогожка

rogaska.jpg

Подвійне або потрійне переплетення волокон дозволяє надати меблям екологічний вид. Природність є основною перевагою даного рішення. Однак, рогожка застосовується тільки під відповідний інтер'єр.

Екологічна шкіра

eko.jpg

Сучасний матеріал, що нагадує за зовнішнім виглядом шкіру. М'яка і еластична екологічна шкіра дуже приємна на дотик. Служить вона довго, не втрачаючи своїх естетичних і експлуатаційних властивостей.

Таким чином, пропонований нами асортимент тканин для оббивки м'яких меблів дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якої ситуації. До того ж, вартість наших тканин вельми доступна. А наші фахівці завжди готові допомогти вибрати найбільш підходящий варіант в кожному конкретному випадку.