Вклади, ламелі, рами


Вклади, ламелі, рами — що є що у вашому ліжку

Купуючи ліжко, хочеться вибрати зручне, надійне та довговічне спальне місце. Але через певний час частини ліжкам буде потрібна заміна. Зазвичай першим з ладу виходить матрац, але рано чи пізно доводиться міняти основу під ним. Є кілька варіантів основи під матрац, і перед покупкою ліжка рекомендується дізнатися, чим вони відрізняються, і наскільки зручно змінювати кожну з них.

Ламелі для ліжка

Для комфортного відпочинку спальне місце повинне бути в міру жорстким і пружним, а матрац повинен добре провітрюватися (зокрема, знизу). Щоб забезпечити всі ці умови, в якості підстави для матраца часто вибирають ламелі.

Ламелі — невеликі вигнуті планки. Зазвичай їх роблять з дерева, але для підвищених навантажень можуть використовуватися металеві ламелі. Найбільш якісними вважаються рейки з бука, найбільш бюджетними — березові та соснові. Ламелі встановлюються поперек спального місця на достатній відстані одна від одної, щоб забезпечувати рівномірне підтримку матраца та вільно пропускати до нього повітря.

Окремо ламелі купляють зазвичай для ремонту вкладу або рами, якщо одна або кілька рейок пошкоджуються від різкого сильного навантаження (наприклад, стрибків дитини).

Вклади до ліжка

Вклад до ліжка — це ламелі, закріплені на жорсткому каркасі. Такі каркаси бувають:

  • вбудованими в матрац;
  • вбудованими в каркас;
  • знімними.

Якщо вклад вбудований у матрац, такий матрац називається каркасним. Він встановлюється на спеціальні кріплення ліжка й не потребує додаткової підтримки. Якщо вклад об'єднаний з каркасом, він просто встановлюється всередину корпусу ліжка і повністю бере на себе підтримуючу функцію. Якщо вклад ліжка знімний, він також встановлюється на спеціальні кріплення на корпусі, і матрац укладається на нього зверху.

Рами для ліжка

Рама або каркас ліжка — це вклад з міцною металевою зовнішньою рамою, до котрої прироблені ніжки. Рама, на котрій встановлений матрац, вже є повноцінним спальним місцем — корпус для нього можна придбати та змонтувати пізніше. Рама повністю підтримує матрац, але не утримує його, якщо на матраці немає спеціальних петель, котрими можна закріпити його на рамі.

Щоб утримати матрац і не давати йому «сповзати» з ламелей, необхідний зовнішній корпус. Використання рами допомагає продовжити термін служби корпусу ліжка — на нього знижується тиск, стики та кріплення менше розхитуються, а скрипи можуть взагалі ніколи не з'явитися.

Крім того, рама — зручний варіант, якщо хочеться часто оновлювати інтер'єр спальні. Можна замінити корпус ліжка, підібравши його під стару раму та улюблений затишний матрац. Така заміна обійдеться дешевше, ніж повна заміна спального місця.

Інтернет-магазин МебліХіт працює безпосередньо з виробниками рам, ламелей та вкладів для ліжок, тому забезпечує для своїх клієнтів приємні доступні ціни на цю продукцію. Крім того, в асортименті магазину представлено безліч корпусів ліжок, для котрих підходять як рами, так і вклади, а також каркасні ортопедичні матраци. Завдяки великому вибору, за допомогою інтернет-магазину можна облаштувати зручне та красиве спальне місце за доступною вартості.

З МебліХіт можна не просто влаштувати відмінну спальню за приємною ціною, але й заощадити додатково. Телефонуйте у магазин і дізнавайтеся про поточні акції, знижки та бонусні програми — вони регулярно з'являються та оновлюються, тому купити меблі вигідно на сайті МебліХіт можна у будь-який час.


Порівняння товарів (0)Ваша знижка: -8%
Ламелі до ліжка 90/140/160 ортопед Меблі Сервіс
Ламелі до ліжка 90/140/160 ортопед Меблі Сервіс

Додаткові відомості: Гнуті дерев"яні планки (ламелі) - окремо не продаються. - Колір виробу може..

Ширина см.: 140; 160; 90 Глибина см.: 200 Склад: Каркас деревяний

424 грн. 394 грн.

Каркас ліжка (ламелі не розбірні) Україна

Додаткові відомості: Гнуті дерев"яні планки (ламелі) - окремо не продаються. Каркас металев..

Ширина см.: 140; 160; 180 Глибина см.: 200 Висота см.: 27
1

1485 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Найпопулярніші товари в категорії Вклади, ламелі, рами: Каркас ліжка (ламелі не розбірні) Україна, Ламелі до ліжка 90/140/160 ортопед Меблі Сервіс
Середня вартість товарів в категорії Вклади, ламелі, рами - 955 грн.
Діапазон цін: від 424 грн. до 1485 грн.