Шафи-купе під замовлення


Шафа-купе вже давно користується значною популярністю, як вельми практичний предмет меблів, який займає відносно небагато місця, але володіє такими перевагами, як місткість, функціональність і значні можливості в естетичному плані. Сьогодні, Ви можете замовити необхідну Вам шафу-купе у нас, за індивідуальними розмірами. При цьому, варто зауважити, що переваги індивідуального замовлення таких меблів очевидні.

Головні переваги сучасної шафи-купе

Основним завданням, яке стоїть перед господарями облаштовувати квартири або будинку, є створення максимально комфортних умов для якісного життя. А це означає, що всі меблі в будинку має бути максимально функціональною і при цьому, залишати максимальну кількість вільного простору.

Найбільш оптимальним предметом меблів, який повністю відповідає вищеназваним завданням, є шафа-купе. При цьому, така шафа здатна замінити навіть повноцінні шафи п'ятидверні, і відрізняється цілим рядом цілком відчутних переваг, з яких найбільш важливими вважаються наступні моменти.

  • Компактність. Сама конструкція шафи-купе така, що йому не потрібно додаткового простору для відкритих дверей. Це дозволяє використовувати даний виріб вельми ефективно в досить невеликих приміщеннях. Як правило, такі рішення, чудово будуть виглядати в спальні, в передпокої і навіть у вітальні. При цьому, користування ними вельми зручно і комфортно.

  • Місткість. Досить часто, шафи-купе можуть використовувати максимальну кількість доступного простору. Адже, така шафа може бути від підлоги і до самої стелі. А стаціонарні рішення з отсутсвии задній або бічній стінкою, в значній мірі, збільшують місткість такого виробу, не на шкоду його компактності.

  • Естетика. Сучасні моделі шаф-купе вражають своєю різноманітністю і своїми формами. Практично, даний виріб можна адаптувати під будь-який стиль, від класики до сучасного хай-тека. При цьому, в будь-якому випадку, можна не сумніватися у функціональності такої шафи. Як правило, саме замовлення такого виробу дозволяє отримати результат, найбільш наближений за своїми якісними і естетичним характеристикам, до ідеального варіанту.

На що саме варто звернути увагу при замовленні шафи-купе

Для вибору оптимальних параметрів необхідного рішення, замовник повинен визначитися з рядом моментів, які матимуть вирішальний вплив на вартість готового виробу, його функціональність і його естетичні характеристики. Як правило, найчастіше, мова йде про наступні моменти.

  • Тип шафи-купе. Як правило, мова може йти про повноразмірну шафу-купе, яку можна, без проблем, переміщувати у просторі, і про вбудовані рішеннях, які відрізняються місткістю, але є стаціонарними, зважаючи на відсутність у них деяких стінок. Перевагу тому чи іншому типу віддається в залежності від конкретної ситуації і смаків заказника.

  • Габарити шафи-купе. Замовляючи шафу, звичайно ж, приймаються в розрахунок параметри приміщення, в якому її планується використовувати. Тим не менш, слід не тільки забезпечити оптимальне розташування самого виробу, але і залишити достатній простір для комфортного переміщення людей, які живуть в такому приміщенні.

  • Матеріали для шафи-купе. Величезне значення має якість і тип матеріалів, використовуваних при виготовленні конкретної моделі шафи. Як правило, найбільш часто, основним матеріалом є ДСП. З нього робляться каркас і полки. Крім того, необхідно підібрати якісний профіль із сталі або алюмінію. І звичайно ж, необхідно підібрати міцний і красивий матеріал для наповнення шафи-купе.

  • Наповнення шафи-купе. Якою би не була місткою шафа-купе, комфортність її використання залежить від раціональності використання простору всередині шафи. Саме тому, так важливо правильно підібрати і розташувати всі штанги для одягу, бокси для взуття, всілякі вішалки, гачки та інші деталі внутрішнього наповнення шафи.

  • Стиль шафи-купе. У кожному разі, шафа-купе є невід'ємною частиною інтер'єру приміщення. Мало того, це один з найпомітніших предметів такого інтер'єру. Саме тому, завжди слід замовляти виріб, стиль якого буде гармоніювати з іншими складовими інтер'єру. Як правило, ми можемо виготовити шафу-купе будь-якого типу, на найвищому рівні, за цілком прийнятну ціну.

Як саме у нас можна замовити шафу-купе

Насправді, замовити шафу-купе в нашій компанії не складно. Однак, для того, щоб замовник був задоволений готовим результатом, він повинен зробити такі кроки.

Точно визначитися з місцем розташування майбутньої шафи-купе. Як правило, це найважливіший момент при замовленні. Крім того, дизайнерові буде набагато легше робити конкретні пропозиції, якщо він буде точно знати, в якому місці приміщення планується поставити шафу.

Відразу варто визначитися і з такими речами, як стиль шафи і вимоги до його функціональності. При цьому, завжди слід точно розуміти, навіщо саме потрібна шафа-купе і які саме функції він виконуватиме.

Крім того, має сенс знати величину бюджету, який можна виділити на фінансування такого замовлення. Виходячи з цієї цифри, можна буде підбирати варіанти матеріалів, конструкції і наповнення шафи-купе.

Визначивши все вищезгадане, потрібно зв'язатися з нашими фахівцями, за вказаними на сайті телефонами, і домовитися про час візиту нашого дизайнера-замірника, з яким і будуть остаточно уточнені всі параметри майбутнього виробу. Крім того, з ним же, можна буде домовитися про терміни складання готового виробу і способах оплати замовлення.


Порівняння товарів (0)шафи-купе під замовлення МебліХіт
шафи-купе під замовлення МебліХіт

Ми готові створити Ваш індивідуальний проект, за допомогою розмірів наданих вами. Ціна товару залежи..

Ширина см.: 1Склад: ДСП;МДФ накладки;МДФ рамкаВиробник: МебліХіт

2500 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Новинки в категорії Шафи-купе під замовлення: шафи-купе під замовлення МебліХіт
Найпопулярніші товари в категорії Шафи-купе під замовлення: шафи-купе під замовлення МебліХіт
Середня вартість товарів в категорії Шафи-купе під замовлення - 2500 грн.
Діапазон цін: від 2500 грн. до 2500 грн.