М'які міні-дивани


Серед розмаїття сучасної м'яких меблів особливе місце займають міні дивани. Ці компактні вироби можуть бути використані в найрізноманітніших інтер'єрах. При цьому, вони незмінно є запорукою комфорту, надійності і оригінальності інтер'єру. Втім, для того, щоб вибрати хороший міні диван, необхідно мати уявлення про те, в яких приміщеннях найкраще використовувати такі вироби, і якими критеріями слід керуватися при їх виборі.

Навіщо потрібні міні дивани

Як відомо, м'які меблі створені для того, щоб забезпечувати максимальний затишок і комфорт в приміщеннях будь-якого типу. Наявність в будинку міні дивана дозволяє вирішити відразу кілька дуже важливих проблем. При цьому, в наших магазинах є достатня кількість різноманітних моделей таких виробів для того, щоб максимально ефективно можна було підібрати найкраще рішення для кожної конкретної ситуації.

Перш за все, використання міні дивана вельми доречне в приміщеннях з невеликими розмірами. Зокрема, такий виріб може бути розміщено на кухні або в передпокої. НЕ менш ефективним є застосування такого рішення в дитячій. Що стосується використання міні диванів в таких закладах, як бари або кафе, то можливості тут практично безмежні. Компактний міні диван ніколи не буде зайвим, як в невеликих приміщеннях, так і в віталень, і навіть, в холах громадських організацій і закладів громадського харчування.

Слід зауважити, що міні диван є дуже функціональним предметом меблів. Багато моделей таких виробів мають можливість розкладатися в досить зручне спальне місце. Зрозуміло, що комфортність такого спального місця не може бути порівнянною з комфортністю повноцінної ліжка з якісним ортопедичним матрацом. Тому, зважаючи на усі особливості та на те, що диван має стики декількох частин, рекомендуємо придбати наматрасники, які створять рівну поверхню спального місця та будуть захистом від забруднень. Однак, наявність додаткового спального місця для гостей ще ніколи нікому не завадило. До того ж, рівень комфортності подібних виробів, у останні роки, помітно зріс.

Звичайно ж, не можна не звернути уваги на те, що міні диван є невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру. Тому, його слід підбирати в повній відповідності зі стилем такого інтер'єру. У наших магазинах є досить великий вибір міні диваном різних конструкцій і стилів, для того, щоб покупці мали можливість знайти найбільш оптимальний варіант для вирішення конкретних завдань з облаштування зручного і естетичного інтер'єру.

Які міні дивани можна придбати в наших магазинах вже сьогодні

Ми намагаємося враховувати сучасні тенденції в світі м'яких меблів, і підбирати колекцію моделей міні диванів таким чином, щоб покупці мали максимальну можливість вибору найбільш зручних і найбільш функціональних виробів для того або іншого приміщення. При цьому, ми гарантуємо високу якість пропонованих нами виробів. Крім того, варто звернути увагу на досить доступну вартість більшості міні диванів, представлених в наших магазинах. Виходячи з досвіду продажів останніх місяців, ми хотіли б звернути увагу на наступні моделі міні диванів, які користуються стабільним попитом.

  • Міні диван Пума. Вельми популярний виріб, який може бути використано в приміщеннях з невеликими розмірами. Незважаючи на компактність, цей диван досить зручний і виглядає досить солідно. Дерев'яний каркас забезпечує міцність і довговічність виробу. А наявність ортопедичних ламелей дозволяє комфортно використовувати цей виріб. Слід зазначити, що даний диван може трансформуватися в зручне спальне місце. Тому, такий виріб буде дуже вдалим придбанням, в будь-якій ситуації.

  • Міні диван Бергамо. Досить оригінальний предмет меблів, який може стати одним з центральних елементів інтер'єрів в класичному стилі. Домашній затишок і спокійна атмосфера - ось основні причини, через які люди звертають увагу на цей виріб з каркасом з натурального дерева. Цей міцний і дуже надійний міні диван, завдяки витонченим ніжок, не позбавлений особливого шарму. Крім того, він додає інтер'єру певну легкість і деяку легкість.

  • Міні диван Сицилія. Обладнання кабінету спеціаліста або холу громадського закладу важко уявити собі без використання комфортних меблів. Міні диван Сицилія має вельми солідний вигляд. При цьому, дана модель може бути запропонована, як у варіанті без можливості трансформації в спальне місце, так і з такою можливістю, реалізованої за типом французької розкладки. У будь-якому випадку, дана модель відрізняється дуже високим рівнем якості і досить незвичайна з точки зору художнього оформлення.

На що слід звернути увагу при виборі міні дивана

Серед безлічі запропонованих моделей подібних виробів можна вибрати досить хороших варіантів. Однак, перш за все, має сенс звертати увагу на такі моменти, як міцність і надійність. Перевагу варто віддавати моделям відомих виробників, в яких дерев'яний каркас доповнений якісними металевими доповненнями. Крім того, велике значення має якість і надійність механізму трансформації.

Звичайно ж, завжди потрібно виходити з того, в якому інтер'єрі планується використовувати ту чи іншу модель. У будь-якому випадку, для офісних та громадських приміщень краще брати моделі з шкіряним покриттям або покриттям зі штучної шкіри. Крім того, властивості оббивки мають значення в дитячій кімнаті. Адже ймовірність їх забруднення досить висока.

У будь-якому випадку, покупець завжди може звернутися за допомогою до наших кваліфікованих фахівців, які допоможуть підібрати оптимальну модель, виходячи з потреб конкретної людини і його фінансових можливостей. Крім того, в розрахунок беруться такі параметри, як розміри і конфігурація приміщення.


Порівняння товарів (0)Диван Амур
Диван Амур

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: в бік. 2. Наповнення: ППУ, пружинний блок змійка. ..

Ширина см.: 135Висота см.: 85Глибина см.: 75

4438 грн.

Диван Атлант NEW
Диван Атлант NEW

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: Вперед на роликах. 2. Наповнення: ППУ, пружинний б..

Ширина см.: 153Висота см.: 90Глибина см.: 93

6876 грн.

Диван Бета
Диван Бета

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: Вперед на роликах. 2. Наповнення: ППУ. 3. Диван ві..

Ширина см.: 130Висота см.: 79Глибина см.: 96

5907 грн.

Диван Дюк NEW - Мюзік (сірий)
Диван Дюк NEW - Мюзік (сірий)

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: вперед з виїзним ящиком. 2. Наповнення: ППУ, пружи..

Ширина см.: 75Висота см.: 80Глибина см.: 105

4253 грн.

Диван Монако
Диван Монако

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: вперед з виїзним ящиком. 2. Наповнення: ППУ, пружи..

Ширина см.: 127Висота см.: 72,5Глибина см.: 98

5788 грн.

Диван Честер 2ка нерозкладний, Амелі коричневий
Диван Честер 2ка нерозкладний, Амелі коричневий

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: нерозкладний. 2. Наповнення: ППУ, пружинний блок з..

Ширина см.: 159Висота см.: 75Глибина см.: 110

9764 грн.

Міні диван Даніель
Міні диван Даніель

Цей диван виготовлений на інноваційній меблевій фабриці Данко, котра спрямувала увесь технічний пот..

Ширина см.: 127;137;157Висота см.: 77Глибина см.: 94

8003 грн.

Міні-диван Малюк NEW
Міні-диван Малюк NEW

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: вперед на ножках. 2. Наповнення: ППУ. 3. Диван від..

Ширина см.: 138Висота см.: 80Глибина см.: 92

5062 грн.

Диван Малютка 1200
Диван Малютка 1200

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: вперед на роликах. 2. Наповнення: ППУ, пружинний б..

Ширина см.: 150Висота см.: 98Глибина см.: 105

6976 грн.

Міні-диван Даніель 7
Міні-диван Даніель 7

Механізм трансформації - Вперед на роликах Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: ..

Ширина см.: 105;115;125Висота см.: 77Глибина см.: 94

9980 грн.

Міні-диван Даніель 8
Міні-диван Даніель 8

Механізм трансформації - Вперед на роликах Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: Ви..

Ширина см.: 125;135;155Висота см.: 77Глибина см.: 92

8003 грн.

Ваша знижка: -6%
Дитячий диван Максік (maksik)
Дитячий диван Максік (maksik)

Додаткові відомості: - Розміри диванів можуть відрізнятися від реальних розмірів (допуск +- 5см). ..

Ширина см.: 84Висота см.: 65Глибина см.: 103

4264 грн. 3999 грн.

Диван Ліра максі (lira maksi) Люкс
Диван Ліра максі (lira maksi) Люкс

Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: вперед з виїзним ящиком. 2. Комплектація: ящик..

Ширина см.: 130;150;90Висота см.: 92Глибина см.: 100

5330 грн.

Диван Марек (marek) 150см, розкладний
Диван Марек (marek) 150см, розкладний

Механізм трансформації - Єврокнижка Додаткові відомості: 1. Механізм трансформації: єврокнижка. 2..

Ширина см.: 150Висота см.: 80Глибина см.: 83

4703 грн.

Ваша знижка: -9%
Диван Сова
Диван Сова

Додаткові відомості: - Розміри диванів можуть відрізнятися від реальних розмірів (допуск +- 5см). ..

Ширина см.: 98Висота см.: 75Глибина см.: 84

4190 грн. 3799 грн.

Показано з 1 по 15 із 20 (2 сторінок)
Найпопулярніші товари в категорії М'які міні-дивани: Диван Атлант NEW, Міні диван Даніель, Дитячий диван Максік (maksik), Диван Бета, Диван Монако
Середня вартість товарів в категорії М'які міні-дивани - 7085 грн.
Діапазон цін: від 4190 грн. до 9980 грн.