Меню
Каталог В наявності Розпродаж Акції Інформація Контакти

Статті

Фабрика Віком
Уже ціле десятиліття фабрика Віком спеціалізується на виробництві якісних меблів. Багато товарів випущені декількома унікальними серіями. Також всі бажаючі можуть замовити виготовлення меблів на замовлення.

21.05.2018

Виробник Шик-Галичина
Якщо шукаєте втілення італійської елегантності в українських меблях, тоді вам підійдуть моделі від виробника «Шик-Галичина».

12.05.2018

Вакансія: ведучий відеооглядів (Львів)
Якщо ви можете дохідливо розповісти на камеру про переваги, недоліки, функціональних і експлуатаційних особливостях меблів? Тоді ця цікава робота для вас!

06.05.2018

Виробник Елегант
Складно собі уявити затишний будинок без комфортних меблів. Але, не кожен екземпляр підходить під наші необхідні запити і задані параметри. Тому ми намагаємося знайти виробника, який має хорошу репутацію на ринку пропозицій.

04.05.2018

Виробник Орбіта
Компанія Орбіта розпочала свій шлях у 1991 році. Тому сьогодні виробник має величезний досвід у виробництві якісних меблів в країні і статус надійної компанії.

26.04.2018

Виробник Світ Меблів
Компанія Світ Меблів, одна з тих, яка має великий потенціал і рейтинг серед провідних компаній України. Завдяки обдарованому колективу, їх наполегливості, креативності та високій працездатності, вмінню змінюватися і пристосовуватися під нові методи роботи, попит на меблі дуже високий.

20.04.2018

Виробник Естелла
Затишна спальня - завжди була центром відпочинку і комфорту. І, якщо задуматися, тоді можна прийти до незаперечного твердженням, що головну позицію кімнати займає ліжко.

11.04.2018

Виробник Метал-Дизайн.
Красиві металеві меблі ніколи не втратить своєї привабливості. З покоління в покоління дизайнери використовують дивовижні моделі меблів з металевим оформленням і стильним дизайном.

04.04.2018

Виробник Віп Мастер
У суспільстві склалася помилкова думка, що фірмові, стильні, якісні меблі повинна коштувати дуже дорого. Але це помилкова думка. Інтернет магазин «МебліХіт» - це магазин з великим асортиментом і більшість його моделей мають демократичну ціну, відмінну якість від виробника. Одним з таких сьогодні є компанія Вип Мастер.

21.03.2018

Виробник Меблі Сервіс
Кожен виробник меблів створює свої унікальні товари, намагаючись догодити споживачеві. Тому що не тільки якість виробів має високий рейтинг в процесі покупки, але й безумовно репутація компанії, відгуки про неї постійних клієнтів і багато інших факторів.

13.03.2018