Меблі для вітальні

Меблі для вітальні

Вітальня з давніх часів була кімнатою  відпочинку та прийому гостей. 
При зонуванні просторих приміщень із відкритим плануванням звичайно виділяють обідню зону (їдальню) і зону відпочинку. Сукупність цих зон і називається вітальнею. У невеликих квартирах вітальня часто сполучає функції загальної кімнати, місця для приймання гостей і кімнати відпочинку. Тому залежно від того, яке навантаження буде нести вітальня у вашому будинку, варто вибирати для відповідну неї обстановку.

Без-имени-1.jpg

Виробники меблів також вкладають у слово «вітальня» самий різноманітний зміст. Російські, чеські, польські, словацькі набори для віталень найчастіше складаються з м'яких меблів (диван + два крісла), журнального столика й стінки. А західноєвропейські виробники в основному прирівнюють вітальню до їдальні й комплектують обіднім столом, стільцями й достатком буфетів, вітрин і комодів.

  От чому вибирати меблі для вітальні найкраще по елементно(вибрати певні модулі з модульної системи), відповідно до вашого власного поняття про те, що в ній повинне знаходитися, крім того, саме такий тип віталень зараз користується найбільшою популярністю.

  Кожна вітальня має свій «центр». Це може бути все що завгодно: традиційний камін, телевізор або система домашнього кінотеатру на РТВ підставці. Довкола нього й розташовуються м'які дивани й зручні крісла.

  «Ізюминкою» вашої вітальні може стати невеликий журнальний столик. За ним зручно попити каву  або почитати журнал. Яскравими елементами декору стають оригінальні підставки, тумби, стійки й інші меблі для апаратури й ТВ.

  Багато предметів меблів у вітальні, частіше невеликі, обладнають коліщатами або роликами. «Мобільні» меблі дуже модні й зручні, тому що її легко пересувати з місця на місце. Сучасні вітальні - це стильні приміщення, в яких ви можете зустріти не тільки журнальні столики на колесах, тумби під ТВ і стійки для CD на роликових опорах, але й мобільні крісла, дивани й навіть більші стелажі.

  У всіх вітальнях обов'язково присутня, хоча й у різних видах, корпусні меблі. Це можуть бути багатофункціональні стінки й стелажі, що складаються із декількох секцій; вітрини, буфети, серванти, комоди й тумби для зберігання сувенірів, посуду й столових приналежностей; книжкові шафи, настінні полки різного призначення й т.п.

  Стильове вирішення вітальні буває різним — від класики до мінімалізму, причому в цій частині вашого будинку доречні самі сміливі експерименти з комбінацією стилів. Якщо у вашому домі часто повно гостей, при виборі колірної гами вітальні доречно використовувати теплі тони (червоний, жовтогарячий, жовтий), які створюють у кімнаті піднесений настрій. Якщо ж вітальня є в першу чергу місцем відпочинку й розслаблення, варто подумати про тони більш холодні — блакитний, зелений, синій. За допомогою кольору можна розділити вітальню на дві частини: їдальню оформити у веселих, радісних, яскравих тонах, а місце навколо каміна або телевізора — у спокійних холодних, що настроюють на релаксацію.

  Спектр матеріалів, що застосовуються у виробництві меблів для віталень, надзвичайно широкий. У виробництві корпусних меблів для віталень зазвичай застосовують знайомі нам сучасні ДСП, МДФ і інші плити з надійним покриттям з натуральної шпони й полімерів — ламінату й меламіну. Якщо дозволяють кошти, краще віддати перевагу МДФ як більш міцному і екологічно чистому матеріалу. Найдорожчий матеріал — натуральне дерево (частіше зустрічається меблі зі шпони, чим з масиву деревини). Оббивка м'яких меблів може бути зроблена як із тканини, натуральної й синтетичної, так і зі шкіри. У якості набивання для м'яких меблів застосовують натуральні матеріали: кінський волос, пух, латекс, — і їх синтетичні аналоги, наприклад, поролон і поліуретан.
 
Дивитись товар.gif

05.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21