Меблі для вітальні

Меблі для вітальні

Вітальня з давніх часів була кімнатою  відпочинку та прийому гостей. 
При зонуванні просторих приміщень із відкритим плануванням звичайно виділяють обідню зону (їдальню) і зону відпочинку. Сукупність цих зон і називається вітальнею. У невеликих квартирах вітальня часто сполучає функції загальної кімнати, місця для приймання гостей і кімнати відпочинку. Тому залежно від того, яке навантаження буде нести вітальня у вашому будинку, варто вибирати для відповідну неї обстановку.

Без-имени-1.jpg

Виробники меблів також вкладають у слово «вітальня» самий різноманітний зміст. Російські, чеські, польські, словацькі набори для віталень найчастіше складаються з м'яких меблів (диван + два крісла), журнального столика й стінки. А західноєвропейські виробники в основному прирівнюють вітальню до їдальні й комплектують обіднім столом, стільцями й достатком буфетів, вітрин і комодів.

  От чому вибирати меблі для вітальні найкраще по елементно(вибрати певні модулі з модульної системи), відповідно до вашого власного поняття про те, що в ній повинне знаходитися, крім того, саме такий тип віталень зараз користується найбільшою популярністю.

  Кожна вітальня має свій «центр». Це може бути все що завгодно: традиційний камін, телевізор або система домашнього кінотеатру на РТВ підставці. Довкола нього й розташовуються м'які дивани й зручні крісла.

  «Ізюминкою» вашої вітальні може стати невеликий журнальний столик. За ним зручно попити каву  або почитати журнал. Яскравими елементами декору стають оригінальні підставки, тумби, стійки й інші меблі для апаратури й ТВ.

  Багато предметів меблів у вітальні, частіше невеликі, обладнають коліщатами або роликами. «Мобільні» меблі дуже модні й зручні, тому що її легко пересувати з місця на місце. Сучасні вітальні - це стильні приміщення, в яких ви можете зустріти не тільки журнальні столики на колесах, тумби під ТВ і стійки для CD на роликових опорах, але й мобільні крісла, дивани й навіть більші стелажі.

  У всіх вітальнях обов'язково присутня, хоча й у різних видах, корпусні меблі. Це можуть бути багатофункціональні стінки й стелажі, що складаються із декількох секцій; вітрини, буфети, серванти, комоди й тумби для зберігання сувенірів, посуду й столових приналежностей; книжкові шафи, настінні полки різного призначення й т.п.

  Стильове вирішення вітальні буває різним — від класики до мінімалізму, причому в цій частині вашого будинку доречні самі сміливі експерименти з комбінацією стилів. Якщо у вашому домі часто повно гостей, при виборі колірної гами вітальні доречно використовувати теплі тони (червоний, жовтогарячий, жовтий), які створюють у кімнаті піднесений настрій. Якщо ж вітальня є в першу чергу місцем відпочинку й розслаблення, варто подумати про тони більш холодні — блакитний, зелений, синій. За допомогою кольору можна розділити вітальню на дві частини: їдальню оформити у веселих, радісних, яскравих тонах, а місце навколо каміна або телевізора — у спокійних холодних, що настроюють на релаксацію.

  Спектр матеріалів, що застосовуються у виробництві меблів для віталень, надзвичайно широкий. У виробництві корпусних меблів для віталень зазвичай застосовують знайомі нам сучасні ДСП, МДФ і інші плити з надійним покриттям з натуральної шпони й полімерів — ламінату й меламіну. Якщо дозволяють кошти, краще віддати перевагу МДФ як більш міцному і екологічно чистому матеріалу. Найдорожчий матеріал — натуральне дерево (частіше зустрічається меблі зі шпони, чим з масиву деревини). Оббивка м'яких меблів може бути зроблена як із тканини, натуральної й синтетичної, так і зі шкіри. У якості набивання для м'яких меблів застосовують натуральні матеріали: кінський волос, пух, латекс, — і їх синтетичні аналоги, наприклад, поролон і поліуретан.
 
Дивитись товар.gif

05.10.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21