Модульні дивани


Сучасні меблі не тільки відрізняється високою якістю і високим ступенем комфортності. Вони здатні максимально точно заповнити собою необхідний простір в будь-якому приміщенні. Модульні рішення відкрили зовсім нові можливості, при яких, будь-який диван модульного типу можна оптимально розташуватив будь-якому приміщенні і в будь-якій конфігурації. Про те, що таке модульні дивани і що можна з їх допомогою зробити, ми постараємося розповісти нижче.

Що таке модульний диван і з чого він складається

Перш за все, варто зауважити, що звані модульними диванами предмети, досить часто мають у своєму комплекті та інші елементи. Начебто пуфів і так далі. Тому, правильно було б говорити про модульних системах, які включають в себе окремі елементи, з яких можна зібрати диван необхідної довжини і необхідної конфігурації. Як правило, елементами такої системи служать наступні елементи.

  • Прямі сегменти. У більшості випадків, це повноцінні одномісні дивани, які цілком можна використовувати окремо. Зокрема одномісний модуль дивана Візит є відмінним прикладом такого рішення. Власне, з таких прямих модулів можна зібрати диван необхідної довжини з необхідною кількістю посадочних місць.

  • Кутові сегменти. Ці модулі призначені для можливості формування кутовий або П-подібної конфігурації дивана. Зокрема, такий модуль є елементом модульного дивана Кароліна, який складається з такого кутового модуля і ще двох прямих модулів: двомісні та одномісні.

  • Вбудовані крісла. У деяких системах, одним з елементів є досить функціональне і зручне крісло. Наприклад, у тій же системі Прітті мається вельми функціональне крісло, яке можна трансформувати в дуже зручну і функціональну ліжко.

  • Підлокітники. У деяких випадках, підлокітники несуть в собі додаткові функції. Наприклад, у модульній системі Прітті, підлокітник має зовнішню полку, що дуже зручно і досить практично. Крім того, досить часто, в підлокітнику може бути розміщений повноцінний бар.

  • Пуфи. Це окремо розташовані елементи, які стилістично і функціонально є невід'ємною частиною модульного дивана. На такі пуфи дуже зручно класти втомлені ноги, при відпочинку на дивані. Слід зауважити, що такі пуфи теж можуть мати певні ємності для зберігання речей. Прикладом такого пуфа може служити пуф з модульної системи Міраж.

Основні різновиди модульних диванів

Як правило, дивани модульного типу відрізняються досить великою різноманітністю рішень і різних конструкцій. Тим не менш, всю їх сукупність можна сміливо розділити на два основних типи.

  • Дивани секційного типу. Це модульні дивани, конфігурація яких замовляється в магазині. Тобто майстра, скріплюють вибрані покупцем модулі в обраній покупцем конфігурації. При цьому, скріплені, в певному порядку заводським способом, секції, самостійно роз'єднати неможливо. Для цього потрібні спеціальні уміння та інструменти. Як правило, модульні дивани такого типу поступаються за популярністю іншому типу цих виробів.

  • Дивани трансформованого типу. Такі рішення дуже популярні. Вони складаються з необхідної кількості самостійних модулів, кількість і порядок розташування можна міняти самостійно, коли завгодно. Це дає можливість дуже вільно поводитися з такою системою. Зокрема, в будь-який момент можна змінити конфігурацію дивана. Або розосередити окремі модулі по кімнаті, фактично міняючи інтер'єр. Мало того. У разі необхідності, можна докупити додаткові модулі і створити абсолютно нове рішення. Таким чином, модульні дивани трансформованого типу дозволяють досить легко вносити зміни в інтер'єр приміщення, майже не витрачаючи додаткових грошових коштів.

Як правильно вибирати модульні дивани.

Слід зауважити, що прості дивани значною мірою відрізняються від модульних рішень. Перш за все, питання про розміри і конфігурації кімнати, в якій буде застосовуватися таке рішення, не стоїть так гостро. Адже, модульні системи мають відому гнучкістю в цьому плані. Крім того, різноманіття варіантів застосування конкретної системи вимагають участі хорошого дизайнера інтер'єрів. Адже, найбільш правильно і ефективно використовувати можливості конкретної модульної системи для конкретного приміщення може тільки справжній професіонал, який знає всі основні нюанси таких систем.

Не менш важливе значення має те, з яких матеріалів виготовлені каркаси модулів. Як правило, натуральному дереву потрібно завжди віддавати перевагу. Хоча ці рішення і дорожчі. Проте, на відміну з каркаса з ДВП, і вже точно, каркаса з ДСП, дерев'яний каркас є запорукою міцності і надійності вироби, якому доведеться регулярно витримувати статичні і динамічні навантаження в процесі експлуатації.

Що стосується естетики модульних систем, то тут справді величезний вибір варіантів. Перш за все, окрім самих форм окремих елементів, пропонується неймовірну кількість різних варіантів оббивок. При цьому, завжди потрібно дивитися на якість оббивки. Адже, від якості залежить її довговічність. А значить, і те, наскільки довго буде диван зберігати гарний вигляд.


Порівняння товарів (0)Модульний диван Лаунж, Richman

 Такі модульні дивани досить практичні оскільки вони складаються з модулів. Завдяки цьому Ви ле..

Ширина см.: 231 Глибина см.: 154 Висота см.: 83

16808 грн.

Модульний диван Візит Двійка, Richman

Якщо ви бажаєте придбати якісний та відносно комфортабельний диван для вашого дому, то обов’язкового..

Ширина см.: 165 Глибина см.: 87 Висота см.: 85

12478 грн.

Модульний диван Флорида Двійка (1,45), Richman

Дуже комфортний та вигідний, практичний та зручний – саме такий даний диван Флорида. Його вишуканіст..

Ширина см.: 150 Глибина см.: 78 Висота см.: 68

7734 грн.

Модульний диван Візит Одиниця, Richman

Якщо ви дуже довго шукали диван, тоді зверніть свою увагу на представлену модель Візит. У ньому є ви..

Ширина см.: 85 Глибина см.: 87 Висота см.: 85

7642 грн.

Модульний диван Візит кут, Richman

Дуже комфортний та зручний, практичний та вигідний – саме такий представлений диван Візит. Його вито..

Ширина см.: 87 Висота см.: 85 Виробник: Richman

8735 грн.

Модульний диван Візит Підлокітник, Richman

Абсолютно унікальний та самобутньо незрівнянний підлокітник від виробника Richman, що гарно підходит..

Виробник: Richman Гарантія: 12 місяців

2269 грн.

Модульний диван Флорида Одиниця (0,75), Richman

Дуже практичний та зручний, комфортний та вигідний – саме такий представлений диван Флорида. Його ви..

Ширина см.: 70 Глибина см.: 78 Висота см.: 68

4364 грн.

Модульний диван Флорида Кут, Richman

Неймовірно комфортний та практичний, особливо зручний та вигідний – ось який цей диван Флорида. Його..

Глибина см.: 78 Висота см.: 68 Виробник: Richman

7535 грн.

Модульний диван Лаунж, Одиниця, Richman

Модуль цього дивана має досить міцну конструкцію і ідеально підійде як окремий елемент. Такі модулі ..

Ширина см.: 77 Глибина см.: 77 Висота см.: 46

3246 грн.

Модульний диван Лаунж, Одиниця з спинкою, Richman

Модуль з спинкою цього дивана має досить міцну конструкцію і ідеально підійде як окремий елемент. Та..

Ширина см.: 77 Глибина см.: 77 Висота см.: 83

4306 грн.

Модульний диван Лаунж, Кут, Richman

Кут модульного дивану Лаунж має міцну конструкцію оскільки каркас виготовлений з металу і ідеально п..

Ширина см.: 77 Глибина см.: 77 Висота см.: 83

4951 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)