Матраци дитячі


Кожен батько переживає за здоров'я своєї дитини. Саме тому, так важливо забезпечити дитині, особливо в ранньому віці, максимально комфортні умови для здорового і якісного відпочинку. А враховуючи той факт, що більшу частину часу малюк проводить в ліжечку, стає зрозумілим важливість якісного дитячого ортопедичного матраца. Такий виріб не тільки дозволить зробити дитячий сон вельми солодким, а й сприятиме правильному розвитку дитячого хребта.

У чому сенс дитячого ортопедичного матраца

Сучасні технології дозволяють створювати унікальні розробки у всіх сферах людського життя. Не є винятком і ортопедичні матраци, які представлені в широкому асортименті. У тому числі, і в нашому Інтернет магазині. Однак, у випадку з дітьми, вимоги до подібних виробів незмірно піднімаються. Як правило, дитячий організм вимагає наявності досить жорсткого спального місця. Це необхідно для того, щоб хребет дитини, який знаходиться на стадії формування, не відчував додаткових навантажень. Крім того, дитячі матраци необхідно підбирати виключно з нетоксичних матеріалів, які повністю відповідають всім нормам безпеки.

Основні вимоги до дитячого матрацу

Сьогодні, немає проблеми купити ортопедичні матраци дитячі в Україні. Тим не менш, перед придбанням такого матраца, завжди слід поцікавитися про основні параметри, які необхідно ретельно вивчити і які безпосередньо впливають на якість вибраного матраца. А параметри ці такі.

  • Жорсткість дитячого матрацу. Слід розуміти, що жорсткість є одним з неодмінних атрибутів ортопедичного матраца для дитини. Саме тому, фахівці рекомендують використовувати, в таких випадках, безпружинні рішення. Що стосується матраців з пружинними блоками, то такі матраци можуть застосовуватися тільки за умови повної відповідності матраца вимогам жорсткості для дітей.

  • Безпека матеріалів. Дуже високі вимоги в плані екології пред'являються унаслідок високої чутливості дитячого організму до токсичних речовин. Саме з цієї причини, в матрацах для дітей вітається використання натуральних матеріалів: койри з кокоса, бавовни, вовни, водоростей. Втім, багато штучні матеріали, що володіють відмінними властивостями, є абсолютно нетоксичними і безпечними.

  • Поєднання матраца і дитячого ліжечка. Як правило, для якісного обладнання спального місця для дитини, необхідний комплексний підхід. Тобто, найбільш ефективно вибирати матрац і дитячі ліжка разом. При такому підході, вдається максимально поєднати вимоги, як до ліжка, так і до матраца. Тому, результат вийде більш якісним, а сума витрачених грошей виявиться істотно менше.

Які дитячі ортопедичні матраци ми можемо запропонувати сьогодні

Якісний вибір дитячого ортопедичного матраца можна зробити тільки при наявності досить широкого асортименту. Наш Інтернет магазин пропонує достатню кількість різних моделей, які можуть задовольнити найвибагливіші запити найвимогливіших клієнтів. При цьому, ми пропонує матраци, які мають якісні пружинні блоки незалежного типу. Прикладом такого рішення може служити Матрац Active Baby (Актив Бейбі). Він є дуже якісним і вельми популярним серед тих людей, які хочуть поєднати високу якість, відмінну функціональність і доступну вартість.

Втім, ми завжди готові запропонувати якісні бюджетні моделі, які, однак, відрізняються досить високими ортопедичними та експлуатаційними якостями. Найбільш доступною моделлю, яка повністю відповідає вимогам, з точки зору екології та практичності, є Матрац Ultra Fresh Comfort (Ультра Фреш Комфорт). Це дуже практичне виріб, який може забезпечити достатню жорсткість і, при цьому, абсолютно безпечно, з погляду екології.

Наповнювач з кокосової койри вельми популярний. Це вельми якісний і екологічний матеріал, який дозволяє створити найбільш оптимальні умови для здорового сну дитини. Таким виробом є Матрац Cocos Comfort (Кокос Комфорт), який являє собою кокосовий блок, покритий допоміжними матеріалами. На такому матраці діти сплять особливо солодко.

Досить оригінальними рішеннями є матраци, в яких є шар латексу - натурального матеріалу, одержуваного в Малайзії та Індонезії з гевеї. Це абсолютно екологічно чистий продукт, що володіє відмінними властивостями. У нашому магазині представлені кілька рішень із застосуванням латексу, серед яких варто виділити Матрац Cocos Comfort (Кокос Комфорт), в якому, крім латексу, використаний шар кокосової койри. При цьому, вартість таких моделей цілком доступна для українського споживача.

Таким чином, при виборі ортопедичного матраца для дітей, необхідно враховувати досить багато факторів. При цьому, слід пам'ятати, що у разі виникнення будь-яких проблем при виборі, завжди можна звернутися до досвідченого консультанта, який допоможе підібрати найкращий з можливих варіант.


Порівняння товарів (0)Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Соня 2 Viorina - Deko
Дитячий матрац Соня 2 Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Пінополіуретан 50 мм 3. Кокосове волокно 4. Жакард+синтепон Додат..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 7
1

753 грн.

Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Сонечко Viorina - Deko
Дитячий матрац Сонечко Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Кокосове волокно 3. Пінополіуретан 4. Кокосове волокно 5. Жакард+синт..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 8

1165 грн.

Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Соня 2+ Viorina - Deko
Дитячий матрац Соня 2+ Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Пінополіуретан 100 мм 3. Кокосове волокно 4. Жакард+синтепон Дода..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 11

1344 грн.

Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Cонечко Льон Viorina - Deko
Дитячий матрац Cонечко Льон Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Льон 3. Пінополіуретан 4. Льон 5. Жакард+синтепон Додаткові хара..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 8

1219 грн.

Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Кузя 5-ти сл. Viorina - Deko
Дитячий матрац Кузя 5-ти сл. Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Кокосове волокно 3. Жакард+синтепон Додаткові характеристики: ..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 6

917 грн.

Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Войлок 2000 Viorina - Deko
Дитячий матрац Войлок 2000 Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Повсть 2 шари по 28 мм. 3. Жакард+синтепон Додаткові характеристи..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 6
2

854 грн.

Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Польський Viorina - Deko
Дитячий матрац Польський Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Кокосове волокно 3. Пінополіуретан 100 мм 4. Кокосове волокно 5. Жакар..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 12
2

1708 грн.

Безкоштовна доставка по Україні
Дитячий матрац Польський льон Viorina - Deko
Дитячий матрац Польський льон Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Льон 3. Пінополіуретан 100 мм 4. Льон 5. Жакард+синтепон Додатков..

Ширина см.: 60; 70; 80 Глибина см.: 120; 140; 155 Висота см.: 12
1

1708 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Середня вартість товарів в категорії Матраци дитячі - 1231 грн.
Діапазон цін: від 753 грн. до 1708 грн.