Ватні матраци


Необхідність регулярного повноцінного відпочинку для людини, що не заперечується ніким. Як і те, що для такого відпочинку необхідні певні умови, які, найкращим чином, може створити ортопедичний матрац. Однак, не завжди є можливість придбання якісного ортопедичного матраца. У таких ситуаціях варто звернути увагу на більш доступні, але не менш ефективні, матраци ватного типу, про які й піде мова в цій статті.

Що таке ватний матрац і його основні переваги

Перш за все, необхідно розуміти, що ватний матрац являє собою матрац, наповнювачем у якому служить звичайна вата - натуральний матеріал з бавовни. Такий виріб чудово доповнює міні-дивани, і при потребі дозволяє створити не погане місце для повсякденного сну.  Тим не менш, сьогодні є і матраци, наповнені іншими матеріалами зі схожими властивостями. Як правило, такі матеріали називаються регенерувати волокнами. Такі волокна можуть бути залишками ватного, вовняного або швейного виробництва. Слід зауважити, що вироби, наповнені регенерувати волокнами, ні в чому не поступаються виробам, наповненим бавовняною ватою. В цілому, ватяні матраци володіють наступними перевагами.

  • Натуральність і екологічність. За винятком деяких моделей, з частковим використанням синтетичних волокон, ватяні матраци є виробами, які повністю виготовлені з матеріалів натурального походження. А це означає, що користування ними абсолютно безпечно.

  • Невисока вартість. Такі вироби відрізняються цілком доступною вартістю. А це означає, що їх можуть дозволити собі практично всі жителі нашої країни. При цьому, в якості даних виробів сумніватися не доводиться, в будь-якому випадку. А різноманітність моделей завжди дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої ситуації.

  • Функціональність. Ватні матраци відрізняються тим, що вони дуже добре зберігають тепло. А це означає, що користування таким матрацом вельми комфортно і ефективно. При цьому, структура ватного волокна така, що матрац постійно вентилюється природними способами. І звичайно ж, це дуже комфортні м'які матраци, спати на яких - одне задоволення.

  • Легкість у догляді. Сучасні ватяні матраци є досить зручними у догляді виробами. Практично, з потрібно іноді струшувати для того, щоб прибрати наслідки злежування. Крім того, знімні чохли і якісних тканин можна регулярно прати. Та й виробники подбали щоб такі чохли володіли антибактеріальними властивостями.

Як правильно вибирати ватний матрац

Сьогодні купити ватяні матраци в Україні не є якийсь особливо складним завданням. Як правило, вибір таких виробів досить великий і різноманітний. Тим не менше, потрібно розуміти, що для кожної ситуації, існує свій оптимальний варіант. І нати його можна тільки розуміючи, які параметри є головними, при виборі виробу подібного типу. А таких параметрів є три.

  • Тип наповнювача. Як правило, ідеальним наповнювачем є вата. Причому вата виробнича. На відміну від медичної вати, вона поєднує короткі і довгі волокна. Тому, вона не злежується і може служити досить тривалий час, не втрачаючи своїх фізичних характеристик. Що стосується матраців, виготовлених на основі регенерованого волокна, то їх характеристики залежать від якості використовуваного сировини. Як правило, якісну сировину дозволяє досягати характеристик матраца, порівнянних з виробами, наповненими найякіснішої ватою.

  • Тип чохла. Якісний чохол, застосовуваний на ватяних матрацах, повинен бути вельми міцним, безпечним і антиалергенним. Як правило, такі чохли робляться з досить щільних тканин. Найбільш поширеними варіантами таких виробів є чохли з бязі, ситцю, тика і поликоттон. Такі тканини превосходно пропускають повітря. А крім того, вони ідеально підходять для оптимальної терморегуляції по час сну. Якщо є вибір між натуральними тканинами і тканинами із застосуванням синтетичних волокон, слід віддавати перевагу натуральним тканинам.

  • Виробник. Різноманітність пропонованих ватних матраців, досить часто, ставить у глухий кут покупців щодо питання вибору виробника. А між тим, слід зауважити, що найбільш якісними є вироби українських виробників. Вони практично не поступаються брендовим західним аналогам за якістю. Зате є більш доступними. З іншого боку, український ватний матрац, в більшості випадків, набагато більш функціональний і натуральний, в порівнянні з китайськими аналогами, які заполонили наші ринки.

Яким чином можна у нас замовити ватний матрац

Як правило, для того, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант ватного матраца, необхідно ознайомитися з пропозиціями. Це можна легко зробити на сторінках нашого сайту. Отримавши загальне уявлення про те, які бувають типи матраців і чим вони один від одного відрізняються, можна приступати до безпосереднього вибору.

Краще всього, звернутися до наших досвідченим фахівцям. Вони, як правило, чудово розбираються у всіх нюансах такого роду виробів. У невеликому розмові, фахівець з'ясує, в яких саме умовах і як інтенсивно повинно застосовуватися необхідну виріб. А це означає, що грунтуючись на отриманій інформації і своїх досвіді і кваліфікації, фахівець підбере для покупця ідеальний варіант, як з точки зору якості і функціональності, так і з точки зору фінансових можливостей покупця.


Порівняння товарів (0)Ватний матрац Імпреза

Додаткові відомості: Колір виробу може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це може б..

Ширина см.: 100; 110; 120 Глибина см.: 120; 140; 190 Пружинниий блок: Беспружинный
4

289 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Новинки в категорії Ватні матраци: Ватний матрац Імпреза
Хіти продажу в категорії Ватні матраци: Ватний матрац Імпреза
Найпопулярніші товари в категорії Ватні матраци: Ватний матрац Імпреза
Середня вартість товарів в категорії Ватні матраци - 289 грн.
Діапазон цін: від 289 грн. до 289 грн.