Дитячі матраци


Здоровий повноцінний сон дитини залежить від багатьох факторів, не останнє місце, серед яких, займає якість ортопедичного матраца. Як правило, вибір таких виробів досить широкий. Тим не менше, щоб вибрати найбільш оптимальний ортопедичний матрац для дитини, слід розбиратися в певних параметрах таких виробів. Саме про це і піде мова в даному матеріалі.

Чим ортопедичний матрац корисний для дитини

Як відомо, на певному етапі еволюції, предок людини став пересуватися на двох кінцівках. Це дало йому безліч переваг. Однак, це ж зміна принесло і наявність у всіх людей проблем з хребтом, який випробовує значні навантаження з ранку до вечора. Саме тому, під час нічного сну, хребет повинен мати можливість повністю відновити всі свої функції. Особливо це важливо для хребта молодого зростаючого організму. Отже, вимоги до умов для відпочинку дитини, незрівнянно вищі, в порівнянні з вимогами до умов відпочинку дорослої людини.

Хороший ортопедичний матрац, як і наявність хорошої подушки, може створити досить зручні умови для якісно відновлення сил. Справа в тому, що конструкція матраца передбачає рівномірний розподіл ваги тіла людини на всі відділи хребта, забезпечуючи його найбільш оптимальне положення під час сну. До того ж, матеріали, використовувані у виробництві ортопедичних матраців, володіють особливими якостями. Такими якостями, як еластичність, гігроскопічність, здатність до запам'ятовування форми тіла. Всі ці властивості, власне, і роблять дитячі ортопедичні матраци такими популярними серед жителів нашої країни.

Що таке серія дитячих ортопедичних матраців Herbalis Kids

Враховуючи неймовірну кількість різноманітних пропозицій подібних товарів, купити ортопедичні матраци дитячі в Україні можна цілком швидко і без проблем. Тим не менш, далеко не завжди можна підібрати виріб, який би було дуже якісним і функціональним і, в той же час, було доступним в плані вартості. Однак, ми можемо запропонувати Вам цілу серію дуже якісних і доступних матраців дитячого типу, яка називається Herbalis Kids. Це вельми зручні вироби, які відрізняються не тільки ортопедічность, але і вельми комфортні і улюблені дітьми. При цьому, найбільшою популярністю серед користувачів, як правило, користуються наступні моделі.

  • Матрац Ультра Фреш Комфорт. Цей виріб відрізняється досить високою еластичністю. У першу чергу, за рахунок застосування матеріалу NaturFoam, який створений на основі сучасного поліуретану. Гіпоалергенність і абсолютна безпека цього матеріалу, роблять можливим застосування його у виробах для дітей. Два шари натуральної бавовни дозволяють досягати найвищого рівня комфортності. На основі бавовняних волокон виготовлений і чохол цього матраца. У кожному разі, повноцінний відпочинок дитини, на такому матраці, гарантований.

  • Матрац Латекс Люкс. Натуральний латекс являє собою застиглий сік каучуконосного рослини гевея, яке росте, переважно, в Індонезії та Малайзії. Перфорований латекс вважається найбільш еластичним, найбільш здоровим і найбільш безпечним матеріалом, для застосування в матрацах. Шар такого латексу, разом з двома шарами натурального льону, забезпечує найбільш оптимальні умови для якісного відпочинку. А спеціальний матеріал Sleep Fresh, використовуваний для виготовлення чохлів до цієї моделі, робить сон дитини ще більш комфортним.

  • Матрац Бейбі Софт. Цей матрац в велюровому чохлі, є справжньою знахідкою для тих, хто цінує комфорт за доступною ціною. Пружинний блок «Бонель», доповнений шарами еластичного матеріалу NaturFoam і льону, створюють унікальні умови для чудового самопочуття дитини. Шар кокосової койри надає виробу деяку жорсткість. Вся сукупність матеріалів робить даний виріб вельми корисним для хребта дитини. Ортопедичні матраци цієї моделі вельми популярні.

  • Матрац Кокос Комфорт. Корисні властивості кокосової койри відомі давно. У цій моделі, кокосова койра є основним елементом. Вона має достатню жорсткість, щоб тримати форму виробу і достатню еластичність, щоб забезпечити комфортний сон. При цьому, койра є гіпоалергенним матеріалом, який може служити тривалий час, не втрачаючи своїх властивостей. Додаткові шару льону роблять це виріб вельми екологічним. Саме тому, такий ортопедичний матрац вважається одним з найкращих рішень для спального місця дитини.

Про що слід пам'ятати, вибираючи ортопедичний матрац

Перш за все, потрібно розуміти, що різні моделі ортопедичних матраців мають різні властивості. Тому, підбираючи матрац, слід виходити з того, для якого саме випадку потрібен такий матрац. Як правило, для дітей рекомендуються вироби, які мають певну ступінь жорсткості. Як правило, наявність шару кокосової койри в матраці для дитини дуже вітається фахівцями.

Крім того, враховуючи, що матрац підбирається для дитини, завжди слід звертати на екологічність і нетоксичність матеріалів. Слід зауважити, що серія ортопедичних дитячих матраців Herbalis Kids повністю відповідає найвищим вимогам, як в плані експлуатаційних характеристик, так і з точки зору безпеки.

І, звичайно ж, завжди слід враховувати, що оптимальне спальне місце для дитини є сукупністю правильно підібраних елементів ліжка, тобто ламелей, ортопедичного матраца певної жорсткості та ортопедичної подушки. Тільки гармонія між усіма вищеназваними елементами може гарантувати якісний здоровий сон Вашої дитини.


Порівняння товарів (0)Хіт продажу!
Ватний матрац Імпреза
Ватний матрац Імпреза

Додаткові відомості: - Колір виробу може дещо відрізнятися від того, що ви бачите на екрані. Це ..

Ширина см.: 100;110;120 Глибина см.: 120;130;140 Пружинниий блок: Беспружинный
4

218 грн.

Дитячий матрац войлок 2000 Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Повсть 2 шари по 28 мм. 3. Жакард+синтепон Додаткові характеристи..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 6 Глибина см.: 120;140;155
2

702 грн.

Дитячий матрац кузя 5-ти сл. Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Кокосове волокно 3. Жакард+синтепон Додаткові характеристики: ..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 6 Глибина см.: 120;140;155

756 грн.

Дитячий матрац польський Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Кокосове волокно 3. Пінополіуретан 100 мм 4. Кокосове волокно 5. Жакар..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 12 Глибина см.: 120;140;155
2

1208 грн.

Дитячий матрац польський льон Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Льон 3. Пінополіуретан 100 мм 4. Льон 5. Жакард+синтепон Додатков..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 12 Глибина см.: 120;140;155
1

1208 грн.

Дитячий матрац сонечко Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Кокосове волокно 3. Пінополіуретан 4. Кокосове волокно 5. Жакард+синт..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 8 Глибина см.: 120;140;155

884 грн.

Дитячий матрац сонечко льон Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Льон 3. Пінополіуретан 4. Льон 5. Жакард+синтепон Додаткові хара..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 8 Глибина см.: 120;140;155

1019 грн.

Дитячий матрац соня 2 Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Пінополіуретан 50 мм 3. Кокосове волокно 4. Жакард+синтепон Додат..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 7 Глибина см.: 120;140;155

520 грн.

Дитячий матрац соня 2+ Viorina - Deko

Склад: 1. Жакард+синтепон. 2. Пінополіуретан 100 мм 3. Кокосове волокно 4. Жакард+синтепон Дода..

Ширина см.: 60;70;80 Висота см.: 11 Глибина см.: 120;140;155

1129 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Хіти продажу в категорії Дитячі матраци: Ватний матрац Імпреза, Дитячий матрац соня 2 Viorina - Deko
Середня вартість товарів в категорії Дитячі матраци - 713 грн.
Діапазон цін: від 218 грн. до 1208 грн.