Передпокій Гоу


Передпокій є обличчям будинку або квартири. Як правило, саме в цьому приміщенні формується перше враження гостей про будинок в цілому. Тому, велике значення має те, які меблі використовується в передпокої. Тим більше, що передпокій повинен бути не тільки красивим, але і комфортним, як для гостей, так і для господарів. Всіма цими якостями володіє передпокій Гоу, який вдало поєднує в собі відмінну функціональність, вишуканий зовнішній вигляд і доступність, в плані вартості.

З чого складається передпокій Гоу

В даний час, купити передпокій Гоу, є досить вигідним і розумним рішенням. Як правило, люди, які цінують комфорт, надійність і функціональність за розумною ціною, не зможуть оминути увагою даний комплект володимир-волинської фабрики Гербор. Даний комплект має у своєму складі п'ять предметів меблів, які, в сукупності, дозволяють обладнати чудову передпокій. У випадку, коли п'яти елементів не достатньо, у пригоді стане передпокої Престиж МДФ.

  • Вішалка. Як і театр, передпокій починається з вішалки. У передпокої Гоу вішалка являє собою виріб з якісного ДСП, яке може задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів. Слід зауважити, що в комплекті з іншими предметами набору, це виріб являє собою закінчену стилістичну композицію.

  • Шафа. Особливістю відмінної якісної шафи, яка є невід'ємною частиною передпокою Гоу, є наявність на одній з дверей дзеркальної поверхні в повний зріст. Це вельми зручне рішення. Крім того, шафа, виконана з якісного ДСП, є досить місткою і зручною у використанні. Варто звернути увагу, також, на витонченість ліній і естетичну гармонію даного виробу.

  • Тумба для взуття. Досить сміливе рішення, яке використовується в парі з вішалкою. При цьому, наявність закритої і відкритої зон в даному виробі робить його вельми функціональним. А м'яка поверхня верхньої частини тумби дозволяє, без проблем, взуватися сидячи на даній тумбі. Це оцінять багато людей. Особливо жінки, для яких комфорт є дуже бажаним.

  • Тумба. Місткість даного гарнітура забезпечується не тільки шафою. Стильна і дуже якісна тумба здатна забезпечити додаткові місця зберігання різноманітних потрібних речей, які, з плином часу, збираються в кожній родині. Варто відзначити стильність і досить солідний зовнішній вигляд даного вироби. Як правило, воно вносить певну родзинку в шарм передпокою.

  • Дзеркало. У будь-якому передпокою має бути дзеркало. Чудова виріб, який входить в комплект прихожей Гоу, може задовольнити найсміливіші запити. Якісна дзеркальна поверхня, обрамлена у вишукану раму, без сумнівів, прикрасить приміщення передпокою. Але, крім того, наявність дзеркальних поверхонь, а в даному комплекті їх цілих два, дозволяє зробити приміщення візуально більш широким і просторим.

Основні переваги прихожей Гоу

Як правило, вибираючи меблі для передпокою, люди стикаються з такою проблемою, як невеликі розміри приміщення. Тому, далеко не всі передпокої можна обставити меблями, яка сподобалася господарям. Отже, в нашій країні, цінується компактність подібних рішень. Слід зауважити, що передпокій Гоу відрізняється компактністю. Саме цим пояснюється його значна популярність серед українців. Крім того, ідеальне співвідношення між розмірами різних елементів комплекту і їх місткістю, дозволяє розглядати даний гарнітур, як один з кращих, у своєму сегменті.

Слід звернути увагу на те, що дана передпокій відрізняється досить високим естетичним рівнем. Досить строгий стиль з видовженими ручками, візуально збільшує висоту приміщення. Крім того, світлі тони також істотно впливають на сприйняття приміщення, обставлений такими меблями, як великого. І, звичайно ж, має місце візуальне розширення простору за допомогою дзеркал. Саме тому, естетичний вигляд даного гарнітура є досить вдалим рішенням меблевих дизайнерів.

Звичайно ж, звертає на себе увагу і вартість даного комплекту. Завдяки надійним зв'язкам між нашими магазинами і виробником цього чудесного рішення, ми можемо, без проблем, запропонувати даний комплект на дуже вигідних умовах. До того ж, у нас постійно діє система різних знижок. Саме тому, даний комплект являє собою чудовий зразок якісних меблів за доступною вартості.

Безумовно, даний комплект завоював популярність завдяки якості виробів, які входять до нього. При цьому, виробник, для виготовлення кожного елемента, використовує виключно безпечні сертифіковані матеріали, які відповідають усім європейським стандартам. Та й якість збірки в даній прихожей відрізняється досить високим рівнем. Навіть за міжнародними мірками.

Чому передпокій Гоу варто купувати в наших магазинах

Як уже згадувалося вище, наша компанія має досить гарні умови співпраці з виробником даного комплекту. А це означає, що ми можемо, для своїх клієнтів, також запропонувати вельми цікаві умови, як у плані вартості, так і в плані обслуговування. При цьому, ми володіємо достатніми навичками і знаннями для того, щоб максимально добре забезпечити клієнта необхідною інформацією про товар, його властивості та особливості його використання. Саме тому, більшість покупців, які мали з нами справу, незмінно повертаються за повторними покупками. Приєднуйтесь і ви до них! Повірте! Ми виправдаємо ваші очікування!


Порівняння товарів (0)Передпокій Гоу, Гербор Холдинг

Кожного дня коли ви повертатиметеся додому цей передпокій буде зустрічати Вас та давати вам зрозуміт..

Ширина см.: 246 Глибина см.: 40 Висота см.: 220
1

16790 грн.

002 Тумба KOM2D1S/10/7, передпокій Гоу, Гербор Холдинг

Витончений стиль цього елементу передпокою змусить усіх Ваших друзів заздрити, а його функціональні ..

Ширина см.: 74 Глибина см.: 40 Висота см.: 100
1

3250 грн.

001 Дзеркало LUS/12/7, передпокій Гоу, Гербор Холдинг

Важкувато уявити свою оселю без дзеркала, адже цей об'єкт інтер'єру являється одним із найголовніших..

Ширина см.: 74 Глибина см.: 4 Висота см.: 117

1840 грн.

004 Вішак PAN/19/9, передпокій Гоу, Гербор Холдинг

Гарним доповненням до передпокою стане вішалка, цей класичний елемент оселі і досі є популярним. За ..

Ширина см.: 90 Глибина см.: 25 Висота см.: 184.5
1

4120 грн.

003 Шафа REG1L1D/22/8, передпокій Гоу, Гербор Холдинг

Шафа - невід'ємна складова передпокою, саме в ній ви зможете повісити свій верхній одяг. А за рахуно..

Тип шафи: Двохдверні Ширина см.: 82 Глибина см.: 40

5060 грн.

005 Тумба REG1D/4/9, передпокій Гоу, Гербор Холдинг

Іноді така морока нагинатися і скидати взуття, саме для таких ситуацій і існує ця тумба. За рахунок ..

Ширина см.: 90 Глибина см.: 36 Висота см.: 46
1

2520 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Середня вартість товарів в категорії Передпокій Гоу - 9315 грн.
Діапазон цін: від 1840 грн. до 16790 грн.