Меблі в кредит у Львові.

Меблі в кредит у Львові.

Меблі в кредит - це реальність. Іноді наші можливості не співпадають з нашими бажаннями. Хочемо купити щось красиве, надійне, цікаве, але в силу своїх доходів часто купуємо, не те, що хотіли.

news_19_09_2014.jpg

Кредит - це відстрочка платежу, з вигодою кредитуючої боку, під певні відсотки. Кредити видають тільки юридичними, фінансовими організаціями, які мають відповідну ліцензію. На сьогоднішній день, як правило, цим займаються банки, кредитні співтовариство. У всіх організаціях свої певні умови кредитування.

Для вибору кредиту необхідно дуже уважно вивчити умови кредитування, а саме:
1.Срок кредитування;
2.Річний відсоток;
3.Місячний відсоток;
4.Одноразова комісія при оформленні;
5.Страховка товару (на який термін);
6.Залог;
7.Штрафні санкції;
8.Додаткові послуги;
9.Умови для обов'язкового оформлення;
10.Перелік документів;
11. Умови погашення кредиту;
12.Умови закриття кредиту.

Якщо Ви ознайомилися з усіма умовами (умови для Вас зрозумілі), тоді можна сміливо оформляти кредит та отримати очікуване вже сьогодні. Що таке безвідсотковий кредит? Кредит, в якому відсотки банку платить організація, яка продає товар. Як правило, відсотки банку забиваються в націнку товару, при цьому клієнт не переплачує за товар, купуючи товар за ціною, яку бачить у магазині. Необхідно уточнити точну вартість товару, умови комісій при погашенні кредиту, страховка товару є чи ні, тільки після цього можна сказати, що кредит дійсно безпроцентний.

Види безвідсоткового кредиту діляться на три варіанти, наприклад:
1.Побутовий кредит (оформлення кредитним інспектором безпосередньо в магазині продавця).
2.Побутовий кредит (оформлення кредиту у відділення банку, за рахунком-фактурою яку Вам випишуть в магазині продавця).
3.Картковий кредит (оформлення кредиту, через кредитний ліміт Вашої кредитної картки, розрахунок в магазині на місці через POS-термінал).
4.Картковий кредит (оформлення кредиту, через мінімальний кредитний ліміт на кілька виплат від 3 до 12.

Такі кредити видають магазини продавці, у яких підписані договори з Приватбанком на кредитування частинами. Що це означає: якщо Ви бажаєте придбати диван за 1000 грн. На 5 виплат і у Вас на карті, є кредитний ліміт 500 грн., продавець проводить карткою через POS-термінал, рішення по цьому кредиту на протязі 2-х хвилин). Кредитний продукт дуже новий, доступний тільки для клієнтів Приватбанку (кредитна карта), швидко набирає оборот, за рахунок наявності карти не вимагає практично часу на оформлення кредиту, підпис робиться, тільки на чеку, надрукованому через POS-термінал. Кредит - це можливість отримувати найкраще, якісне і не відразу витрачати всі гроші на потрібні для Вас речі. Здобувайте разом з нами, наші кредити перевірені роками, ми гарантуємо безвідсотковий кредит своїм покупцям, які можуть купити меблі в Хмельницькому, Львові та інших містах де представлені наші роздрібні магазини. 

Ми завжди раді Вам допомогти! Компанія "МебліХіт"
08.09.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21