Яке комп'ютерне крісло обрати?

фото Яке комп'ютерне крісло обрати?

Яке комп'ютерне крісло обрати?

В попередній статті ми описали важливість вибору хорошого компютерного столу, проте питання на чому проводити час перед ним не менш важливе! Крісло - це, в певному розумінні, робочий інструмент. Фахівці запевняють, що працездатність робітника і настрій керівника залежать перш за все від того, на чому вони сидять інакше кажучи від їх пасивного комфорту.
Адже підлокітники, деякі з яких до того ж ще регулюються по висоті і по ширині, дозволяють зменшити втому в області плечей і шийних хребців.
Потовщення спинки і сидіння сприяють найбільш рівномірному розподілу натиску на тіла на крісло. Ці потовщення дозволяють користувачеві зайняти найбільш зручне положення, уникнути зісковзування вперед і забезпечити оптимальну підтримку спини в області попереку.

  Потовщений вигин, розташований на передньому краю сидіння, допомагає усунути небажаний тиск під колінами і полегшити, таким чином, кровообіг у нижніх кінцівках.
Зазвичай крісла оснащені коліщатками для стандартних покриттів. Деякі з крісел, а саме крісла, що мають сертифікат безпеки GS, оснащені самогальмівними коліщатками. Крісла можуть бути додатково оснащені упорами і коліщатками для твердих покриттів.
Різного роду механізми та регулюючі системи, якими оснащені наші офісні крісла і стільці забезпечать їх відповідність різним вимогам користувача.

  Ось найважливіші чинники, котрі необхідно врахувати при виборі офісного крісла, зокрема, якщо це комп'ютерні крісла для дітей: Звичайне регулювання. Робочі крісла, що обертаються, і стільці мають бути оснащені пневматичним регулюванням висоти сидіння. Їх спинка може регулюватися по висоті та нахилу, забезпечуючи оптимальну підтримку попереку. Регулювання глибини сидіння. Додатково деякі крісла можуть мати механізм, регулюючий глибину сидіння на довжину ходу 50 або 70 мм залежно від їх моделі. Це особливо важливо для користувачів крупної комплекції. Механізм постійного контакту. Спинка крісла знаходиться в постійному контакті зі спинкою користувача, при цьому сидіння не міняє свого положення. Спинка крісла може фіксуватися в будь-якому положенні або в декількох, передбачених залежно від моделі. Синхронний механізм. Найбільш ергономічне рішення, адже воно дозволяє погоджено змінювати положення спинки і сидіння залежно від положення користувача. Упор спинки регулюється залежно від ваги користувача. Можуть фіксуватися всі положення крісла або лише деякі, передбачені залежно від моделі. Спинка крісла оснащена системою антиповернення.  Механізм з центральною віссю. Нахил крісла вперед - назад здійснюється механізмом, розташованим по центральній осі сидіння. Упор спинки регулюється залежно від ваги користувача. Механізм із зміщеною віссю. Нахил крісла вперед назад здійснюється механізмом, вісь якого зміщена до переднього краю крісла, що дозволяє користувачеві весь час упиратися ногами в підлогу. Упор крісла регулюється залежно від ваги користувача. Щож до матеріалів? Найпопулярнішим та й найпоширенішим видом тканини, якою оббивають офісні крісла звичайно є синтетика. Терміном служби та якістю вона звісно ж поступається як шкірі так і її замінниуам, проте ціна такого крісла порадую покупця і якістю ви скоріш за все залишитесь задоволені.

  Що ж до більш дорогого сегменту оббивки – шкіри, то тут, на мою думку, все зрозуміло. Довговічний, престижний матеріал, який впишиться у інтерєр будь – якого офісу. Єдиним ”недоліком” таких крісел залишається їх ціна. Та якщо ви не готові віддати кругленьку суму за одне лиш крісло, то ідеальним варіантом буде крісло з шкірзамінника, який, по своїм характеристикам, не багато в чому поступається шкірі.
Каркаси крісел зазвичай виготовляють з металу, що дозволяє витримувати навантаження понад 100 кг., покривають його пінополіуританом також деякі моделі можуть містити хромовані вставки для любителів чогось неординарного.

12.08.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21