Ортопедичні дивани

Ортопедичні дивани

Ортопедичні дивани рекомендується не тільки людям, що мають проблеми з хребтом, але і всім іншим, так як їх переваги перед звичайним диваном у профілактиці багатьох захворювань, пов'язаних з поставою і роботою опорно-рухового апарату.

Не слід економити на своєму здоров'ї, тому, вибираючи такий диван, необхідно вивчити переваги ортопедичного дивана та всі технічні характеристики виробу, вибираючи ті параметри, які найбільш підходять саме майбутньому користувачеві цих м'яких меблів.


88239276b86f5a5c2b7852e7e07cce7a.jpg

Сколіоз, викривлення хребта, відкладення солей і багато інших неприємні, а часом і небезпечні захворювання, можна запобігти, засинаючи на ортопедичному дивані. Правильне рівномірний розподіл навантаження на хребет завдяки особливій конструкції матраца, роблять ортопедичні дивани корисним місцем для сну і відпочинку для людей будь-якої вікової категорії .

Крім вищесказаного, ці предмети меблів сприяють в лікуванні таких захворювань як мігрені, артрити і артеріальна гіпертензія. На що звернути увагу, вибираючи ортопедичний диван?

У першу чергу необхідно враховувати характеристики людини або людей, що збираються користуватися ним. На вибір дивана впливає вага, розмір і наявні захворювання. Дивани такого типу бувають пружинні і безпружинні, з різними натуральними наповнювачами, металевими каркасами і оббивкою на будь-який смак.

Хибна думка вважати, що зовнішній вигляд ортопедичного дивана чимось відрізняється від звичайного.


636d65c89f3be97cac0a48e7529aa5c3.jpg

Навпаки , завдяки сучасним технологіям і оригінальним дизайнерським рішенням , кожна модельна лінія пізнавана , має свої особливості , красу і елегантність. Можна подивитися тут який великий вибір ортопедичних диванів пропонує наш інтернет -магазин . Отже вибрати диван , повністю вписується в інтер'єр квартири буде справою нехлопотний і приємним .

Головне , звернути увагу на таку величину , як жорсткість матраца. Для профілактики захворювань хребта достатньо придбати диван з середньою жорсткістю поверхні , дітям підійде і незначна жорсткість , а от вже мають будь-яке з перерахованих захворювань необхідна обов'язкова консультація у лікаря.

Нові матеріали наповнення і оббивки диванів не викликають алергію. Реалізовані інтернет- магазином " МебліХіт" дивани з ортопедичним матрацом тут мають необхідні сертифікати , екологічно безпечні і відповідають всім вимогам , встановленим для меблів СЕС. Для того щоб не було помилки при покупці , треба обов'язково випробувати диван , посидіти , прилягти , щоб відчути ступінь комфорту . Так як це серйозна покупка , не на один сезон , до вибору ортопедичного матраца треба поставитися з усією серйозністю і відповідальністю.


Кнопка укр.png
26.04.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21