Шафа-купе для ваших речей

Шафа-купе для ваших речей

Перші види шаф-купе з'явилися ще за часів царського владарювання. Але мали вони вигляд звичайної купи речей, прихованої за спеціальної ширмою. З часом шафа-купе зазнав величезну кількість змін: замість ширми з'явилися двері, потім до них приробили коліщатка і дзеркала. 

pravilnie-razmeri-napolneniya.gif

На сьогоднішній день шафа-купе Львів відповідає своїй назві: дверцята дзеркальні і відсуваються убік одним рухом руки за допомогою спеціально прироблених до нижнього краю або підлозі рейок, по яких котяться коліщатка. Існують декілька моделей шаф. Але найпоширенішими з них є дві: «Сенатор» і «Командор». У «Командорі» внутрішня частина ділиться на дві половини: одна пристосована для верхнього одягу, а друга - складається з поличок, на які можна складати як речі, так і різні інструменти. «Сенатор» практично схожий на «Командор», хіба що в першому можна зробити тільки одні двері, а в другому - дві. Та й матеріал у них різний. У «Командорі» сталевий профіль, а в «Сенаторі» - алюмінієвий. Шафи-купе під замовлення для офісу та й для приватних будинків користуються величезною популярністю, як серед російських, так і іноземних громадян. Це й не дивно, адже шафа-купе може ідеально вписатися в будь-який інтер'єр. Існує два види: вбудовані і корпусні. 

Вбудованими називаються ті шафи, які розташовуються в спеціальних нішах. А корпусні - це ті, які стоять окремо від стіни. Шафи-купе бувають двостулкові - відкриваються за допомогою двох роликових дзеркал в одну або різні сторони - і одностулкові - відкриваються тільки в одну сторону. Дані шафи займають мало місця, але дуже місткі всередині. Вони бувають абсолютно різних форм: кутові, прямокутні, квадратні. Завдяки такій різноманітності побудови вони істотно і вигідно виділяються серед інших шаф. Підтримувати шафи-купе в чистоті досить просто: дзеркальні дверцята протираються спеціальною рідиною, а всередині можна пропилососити або просто протерти підлогу ганчіркою. 

Купити даний шафа-купе недорого можна тільки у нас. Саме в нашому магазині ви знайдете модель, повністю відповідає вашим смакам і пристрастям. Якщо у вас не вистачає грошей або ви хочете, щоб ми самі доставили вам покупку, то можна оформити під замовлення. Крім цих приємних бонусів ви також можете отримати найдетальнішу і чітку консультацію. Плюс до всього, наші співробітники можуть допомогти вам з установкою шафи у вашій квартирі. Купуючи шафи, ви залишитеся задоволені покупкою і найнижчими цінами на якісні меблі.

Кнопка укр.png

21.12.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21