Шафа-купе для ваших речей

Шафа-купе для ваших речей

Перші види шаф-купе з'явилися ще за часів царського владарювання. Але мали вони вигляд звичайної купи речей, прихованої за спеціальної ширмою. З часом шафа-купе зазнав величезну кількість змін: замість ширми з'явилися двері, потім до них приробили коліщатка і дзеркала. 

pravilnie-razmeri-napolneniya.gif

На сьогоднішній день шафа-купе Львів відповідає своїй назві: дверцята дзеркальні і відсуваються убік одним рухом руки за допомогою спеціально прироблених до нижнього краю або підлозі рейок, по яких котяться коліщатка. Існують декілька моделей шаф. Але найпоширенішими з них є дві: «Сенатор» і «Командор». У «Командорі» внутрішня частина ділиться на дві половини: одна пристосована для верхнього одягу, а друга - складається з поличок, на які можна складати як речі, так і різні інструменти. «Сенатор» практично схожий на «Командор», хіба що в першому можна зробити тільки одні двері, а в другому - дві. Та й матеріал у них різний. У «Командорі» сталевий профіль, а в «Сенаторі» - алюмінієвий. Шафи-купе під замовлення для офісу та й для приватних будинків користуються величезною популярністю, як серед російських, так і іноземних громадян. Це й не дивно, адже шафа-купе може ідеально вписатися в будь-який інтер'єр. Існує два види: вбудовані і корпусні. 

Вбудованими називаються ті шафи, які розташовуються в спеціальних нішах. А корпусні - це ті, які стоять окремо від стіни. Шафи-купе бувають двостулкові - відкриваються за допомогою двох роликових дзеркал в одну або різні сторони - і одностулкові - відкриваються тільки в одну сторону. Дані шафи займають мало місця, але дуже місткі всередині. Вони бувають абсолютно різних форм: кутові, прямокутні, квадратні. Завдяки такій різноманітності побудови вони істотно і вигідно виділяються серед інших шаф. Підтримувати шафи-купе в чистоті досить просто: дзеркальні дверцята протираються спеціальною рідиною, а всередині можна пропилососити або просто протерти підлогу ганчіркою. 

Купити даний шафа-купе недорого можна тільки у нас. Саме в нашому магазині ви знайдете модель, повністю відповідає вашим смакам і пристрастям. Якщо у вас не вистачає грошей або ви хочете, щоб ми самі доставили вам покупку, то можна оформити під замовлення. Крім цих приємних бонусів ви також можете отримати найдетальнішу і чітку консультацію. Плюс до всього, наші співробітники можуть допомогти вам з установкою шафи у вашій квартирі. Купуючи шафи, ви залишитеся задоволені покупкою і найнижчими цінами на якісні меблі.

Кнопка укр.png

21.12.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21