Найпопулярніші меблі

Найпопулярніші меблі

Michael_Thonet.jpg Історія виникнення широко відомих віденських стільців  починається більше 150-ти років тому, коли Міхаель Тоне вперше почав виготовляти акуратні і витончені меблі з гнутого дерева. До цього з нього робили лижі, човни, бочки, але саме Тоне в 20-х роках 19 століття почав застосовувати склеєну і гнуту фанеру для виготовлення стільців замість традиційного масиву дерева. Зі своїми виробами Міхаель Тоне брав участь у багатьох промислових виставках, незмінно займаючи місця в першій трійці. Він оформляв княжий палац Меттерніха у Відні, потім там же відкрив свою першу майстерню. 
 У середині 19 століття меблевий майстер вперше зібрав стілець, повністю зібраний з гнутих дерев'яних елементів, а в 1953 році разом зі своїми 5 синами заснував фірму «Брати Тоне», яка успішно випускає фірмову меблі і в наш час. 
 
 Основним матеріалом для неї з самого початку був обраний бук, який у великих кількостях виростає в Моравії. Там і була побудована перша меблева фабрика сім'ї Тоне. В даний час таких підприємств понад шістдесят в різних країнах і випускають вони не тільки знамениті віденські стільці, але і саму різну меблі - дивани, столи, крісла, етажерки та інше.

8454.jpg   Корпусні меблі. Надійність. Якість. Стиль. Запатентована технологія виробництва стільців Тонета відрізняється простотою і економічністю, доставлятися споживачу вона може в розібраному вигляді і збиратися на місці за допомогою шурупів без допомоги клею. Це досить простий процес, оскільки найпопулярніший віденський стілець № 14 складається всього з шести деталей. Незважаючи на це вони відрізняються високою міцністю, а на доказ цього один з них був скинутий з Ейфелевої вежі, причому залишився неушкодженим. В даний час випускається 22 моделі стільців, які залишилися практично незмінними до наших днів завдяки своїй досконалої конструкції. Меблі з гнутого дерева стала незамінною в будь-яких інтер'єрах, і здобуваються вони як для житлових приміщень, так і для використання в кафе і офісах. Не менш популярні крісла-гойдалки та крісла-кушетки, без яких неможливо уявити собі дачні будиночки та розкішні котеджі.

28.01.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21