Найпопулярніші меблі

Найпопулярніші меблі

Michael_Thonet.jpg Історія виникнення широко відомих віденських стільців  починається більше 150-ти років тому, коли Міхаель Тоне вперше почав виготовляти акуратні і витончені меблі з гнутого дерева. До цього з нього робили лижі, човни, бочки, але саме Тоне в 20-х роках 19 століття почав застосовувати склеєну і гнуту фанеру для виготовлення стільців замість традиційного масиву дерева. Зі своїми виробами Міхаель Тоне брав участь у багатьох промислових виставках, незмінно займаючи місця в першій трійці. Він оформляв княжий палац Меттерніха у Відні, потім там же відкрив свою першу майстерню. 
 У середині 19 століття меблевий майстер вперше зібрав стілець, повністю зібраний з гнутих дерев'яних елементів, а в 1953 році разом зі своїми 5 синами заснував фірму «Брати Тоне», яка успішно випускає фірмову меблі і в наш час. 
 
 Основним матеріалом для неї з самого початку був обраний бук, який у великих кількостях виростає в Моравії. Там і була побудована перша меблева фабрика сім'ї Тоне. В даний час таких підприємств понад шістдесят в різних країнах і випускають вони не тільки знамениті віденські стільці, але і саму різну меблі - дивани, столи, крісла, етажерки та інше.

8454.jpg   Корпусні меблі. Надійність. Якість. Стиль. Запатентована технологія виробництва стільців Тонета відрізняється простотою і економічністю, доставлятися споживачу вона може в розібраному вигляді і збиратися на місці за допомогою шурупів без допомоги клею. Це досить простий процес, оскільки найпопулярніший віденський стілець № 14 складається всього з шести деталей. Незважаючи на це вони відрізняються високою міцністю, а на доказ цього один з них був скинутий з Ейфелевої вежі, причому залишився неушкодженим. В даний час випускається 22 моделі стільців, які залишилися практично незмінними до наших днів завдяки своїй досконалої конструкції. Меблі з гнутого дерева стала незамінною в будь-яких інтер'єрах, і здобуваються вони як для житлових приміщень, так і для використання в кафе і офісах. Не менш популярні крісла-гойдалки та крісла-кушетки, без яких неможливо уявити собі дачні будиночки та розкішні котеджі.

28.01.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21