Дивани

Дивани

Диван - невід'ємна частина сучасного інтер'єру будь-якої квартири або офісу. Існує чимала кількість конструкцій диванів, видів набивки й оббивки. Різні конструкції та види диванів по-різному вписуються в різні інтер'єри. Також важливий розмір кімнати, в якій стоятиме цей диван. На ринку м'яких меблів вибір диванів дуже великий. Щоб полегшити ваш вибір, розглянемо основні види, матеріали і конструкції.

Без-имени-1-восстановлено.jpg

В зал найчастіше вибирають дивани, які мають більше 3 місць, різного забарвлення. У дитячі кімнати вибирають двомісні, маленькі дивани з яскравими квітами. Все залежить від площі кімнати, для якої ви вибираєте меблі. Якщо ж ви не можете виділити багато місця на меблі, варто придивитися до двомісного або кутовим диванів. Головний їх плюс полягає в тому, що ви можете їх розкласти і використовувати як ліжко.

Вибір матеріалу для оббивки меблів різноманітний, це різні тканини, натуральна шкіра або її замінники, замша. Найдорожчі й довговічні дивани, ті які обшиті натуральною шкірою. Вони більш довгий час не втрачають вигляд, але вимагають відходу. Все залежить лише від ваших уподобань і гаманця. Найпопулярніші тканинні оббивки - жаккардовая, гобеленова і велюрова. Також не рідкісні звичайні, синтетичні оббивки. Тканини можуть просочуватися різними захисними і водовідштовхувальними засобами, що підвищує їх ціну і якість.

Майже всі дивани можуть розкладатися, але до цих пір зустрічаються ті дивани, які не мають механізму трансформації. Найбільш використовувана конструкція «книжка» - відкидається спинка з частково висувається сидінням. Може перетворитися в спальне місце простим відкиданням спинки. При покупці уважно перевірте механізм. Інша конструкція - викочувати диван. Під сидіння викочується площину, висота якої стає рівною сидінню, тим самим утворюючи одну єдину площину. Найчастіше така конструкція зустрічається у кутових диванів.

Кутові дивани - зручна і практична меблі. Вперше вони з'явилися в США в шістдесятих роках і відразу ж стали символом модерну і передового мислення. До цих пір кутові дивани не виходять з моди і все частіше зустрічаються. Основні переваги - це їх місткість, комфорт, здатність трансформуватися, дозволяють заощаджувати місце. Кутові дивани легко вписуються в будь-який інтер'єр, легко розміщуються в маленькому приміщенні. Вночі диван можна трансформувати в чудове спальне місце, найчастіше такий диван має відсік для зберігання спальної білизни. Для більш зручного використання іноді в дивані присутні роликові колеса, для легкого переміщення по квартирі. В якості матеріалу для набивання використовують поролон, застосовується поліуретан і безліч інших матеріалів. Матеріал для оббивки самий різний, найчастіше зустрічається шкіра різного кольору і фактури.

Диван книжка вже давно став класикою. Завоював свою популярність своєю довговічністю і зручністю. Не займає багато місця навіть у розкладеному стані. Розкласти його дуже просто, потрібно підняти сидіння і потягнути на себе. У підсумку виходить велике простір, який можна використовувати як ліжко. Має відсік для зберігання спальної білизни. Як набивання найчастіше використовують поролон. Оббивка найрізноманітніша, все залежить від ваших уподобань.

Викочується диван дуже компактний, займає мінімальну площу вашої квартири. Його механізм трансформації вважається одним з найнадійніших. Являє собою втричі складену поверхню для сну. У розкладеному стані виходить рівна поверхня, що має зручну для сну ширину і довжину. Найчастіше застосовується в кімнатах, які мають невелику площу. Присутній місткий ящик для спального приладдя.

Кнопка укр.png

28.01.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21