Меблі для спальної кімнати

Меблі для спальної кімнати

1.jpgМеблі для спальні бувають плетені з ротанга або лози; ковані з елементами обробки з декоративного пластику, скла, тканини або дерева; виготовлені з шпону, покритого тонким шаром більш коштовної породи дерева, ніж основа меблів; з масиву дерева.   
 Прийоми роботи з матеріалом залежать від стилю меблів: як дерево, так і шпон можна покрити спеціальними декоративними складами, домагаючись ефекту старіння, дерево може виглядати "свежообробленим", позолоченим, полірованим, глянцевим, імітувати поверхню каменю, мармуру і т. д.  
  
Ціна виробів залежить від наступних факторів:

- Від матеріалу (найбільш дорогими є меблі з натурального дерева);
- Від розробок дизайнерів (звичайні меблі коштують дешевше, ніж зроблені за індивідуальним замовленням);
- Від виробника (вітчизняні меблі дешевші за імпортні);
- Від способу виготовлення ("фабричні" меблі дешевше виготовлені на замовлення).

  Не рекомендується економити при покупці ліжка, яке необхідно вибирати в першу чергу, виходячи з його якості. Адже "неправильне ліжко" здатне спровокувати серйозні захворювання, такі, наприклад, як захворювання хребта. При виборі продавця переконайтеся в якості самих меблів, а також в правильній і швидкій  збірці і доставці. Гарантія на збірку меблів повинна надаватися фірмою-продавцем, а на самі меблі - фірмою-виробником. Додатково рекомендуємо ознайомитися з статтею "Меблі для малюків", адже для зростання щасливого та здорового покоління, необхідно використати особливий підхід під час створення дитячих кімнат.


28.01.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21