Комп'ютерні меблі для дому: як не помилитися у виборі?

Комп'ютерні меблі для дому: як не помилитися у виборі?

2722.jpgНа сьогоднішній день комп'ютер є не тільки джерелом інформації, але і незамінним засобом спілкування та проведення дозвілля. Для того щоб час, проведений за комп'ютером, приносило користь і не надавало негативного впливу за здоров'я, важливо уважно віднестися до вибору спеціальних меблів.
 
Комп'ютерні меблі для дому повинні бути не тільки стильною і зручною, але й досить функціональною для того, щоб забезпечити комфорт робочого чи творчого процесу. Виробники пропонують покупцям необмежений асортимент крісел, столів, полиць, тумб, стелажів та інших предметів меблів для комп'ютера. Найпопулярніші меблі такого типу можуть бути вельми компактними, але при цьому успішно виконувати покладені на них функції. Класичним прикладом служить комп'ютерна стійка, верхня полиця якої захищає екран від сонячних відблисків, а також може бути використана для зберігання канцелярії та кореспонденції. Розміщення стійки не вимагає значної площі - місце для неї можна виділити навіть в невеликій квартирі. Використовуючи шафу з дверцятами-шторкою, можна створити куточок для роботи і відпочинку в будь-якому приміщенні. Безумовно, головна комп'ютерні меблі для дому - це спеціальний стіл, на якому можна розташувати монітор, системний блок та інші пристрої.

Спробуємо розібратися, які відмінні риси гарного столу для комп'ютера. Найбільш практичні моделі комп'ютерних столів мають відсік для системного блоку, а також полицю для клавіатури і миші, яка розташовується трохи нижче, ніж стільниця. Зручно, коли стіл доповнюють полиці для сканера, принтера, БФП, компакт-дисків, літератури та інших необхідних речей. Збільшити корисну площу допоможе надбудова, розташована над стільницею. Щоб дроти не плуталися між собою, в деяких столах передбачають спеціальні отвори і канали для їх виведення. Іноді, згідно дизайнерської задумом, комп'ютерні столи оснащують скляними стільницями, що візуально полегшує приміщення і надає інтер'єру особливого шарму. Такий стіл стане прекрасним доповненням невеликого приміщення, оформленого в мінімалістичному стилі. 

На відміну від офісної, комп'ютерні меблі для дому має меншу вагу і розмір. Завдяки конструктивному різноманітності, дизайнерам вдається створювати місткі, але, в той же час, компактні і ергономічні моделі столів. Як відомо, робота в сидячому положенні може стати причиною розвитку різноманітних захворювань. Причина - підвищене навантаження на хребет. Забезпечити зручну і безпечну роботу може спеціальне комп'ютерне крісло. Статистика говорить про те, що близько 65% дорослих людей відчувають больові відчуття в районі спини внаслідок того, що при роботі їм постійно доводиться нахилятися вперед - це призводить до деформації хребта, виникнення болів в плечах і руках. Крім того, діагностується розтягнення сухожиль на руках, погіршується зір. Беручи до уваги ці дані, виробники створюють меблі, не робить негативного впливу на здоров'я. 

Вибираючи комп'ютерні меблі, необхідно звертати увагу на важливі нюанси і пам'ятати про закони ергономіки. Так, при друкуванні, кисті рук повинні спиратися на спеціально призначену для цього майданчик. Розташовувати клавіатуру слід на відстані в 10-15 см від краю стільниці або підставки - це дозволяє знизити навантаження на кисть. Бажано, щоб краю стільниці були закругленими, що дозволить уникнути дискомфорту в зап'ястях. Екран повинен розташовуватися вертикально або відхилятися назад на 5-7 °. Щоб не напружувати очі, монітор рекомендується розміщувати на відстані витягнутої руки.

Дивитись товар.gif

27.12.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21