Меблі для спальні

Меблі для спальні

43e6e1363ed32810928b4022e475fdcc.jpg
 Спальня - це особиста зона господарів будинку, яка повинна бути максимально зручно обладнана. Її інтер'єр повинен розташовувати до розслаблення і відпочинку. При цьому в спальній кімнаті необхідно створити атмосферу затишку та захищеності, адже спальня - кімната для вашого інтимного відпочинку. Тому для спалень потрібно підбирати меблі з особливою ретельністю.

  Всі предмети меблів для оформлення спальні потрібно підбирати з урахуванням загального дизайну приміщення і смаку господарів. Але головна вимога до предметів спальних меблів - це натуральність матеріалів, з яких вона виробляється. До того ж меблі повинна бути ще і дуже зручною. Якщо ці умови не будуть враховані, можливо, постраждає якість відпочинку людини, що негативно відбитися на його настрої і працездатності.

  Бажано оформляти спальню в світлій пастельній гамі. Всі предмети інтер'єру повинні становити єдиний колірний ансамбль, що включає в себе два або три основних відтінку. Однак такий обмежений за кольором, інтер'єр може здатися надто нудною. У таких випадках рекомендується доповнити дизайн інтер'єру будь-яким одним яскравим або просто виразним за стилем предметом. Це може бути оригінальний косметичний столик, картина на стіні, дзеркало в красивій масивній рамі. Але наповнювати кімнату такими акцентами не можна, оскільки вони привертають до себе занадто багато уваги і руйнують атмосферу спокою й умиротворення.

  Основний предмет меблів в спальні - це ліжко. Вона повинна бути красивою, затишною і зручною. Не варто поспішати з вибором ліжка, необхідно підібрати такий варіант цієї меблів, який буде повністю відповідати запитам господарів. Важливо не нехтувати такими її якостями як ступінь пружності, ширина і довжина, конфігурація, висота, матеріали виготовлення, колір, стиль. В результаті краще заощадити на інших предметах інтер'єру, але ліжко набути саме таку, якою вона має бути.

  Часто меблі для спальні здобувається як цілісний гарнітур. Такий підхід можна вважати найбільш оптимальним, тим більше що зараз існує величезний вибір спальних гарнітурів. Але якщо потрібно обладнати маленьку спальню, стандартний за параметрами гарнітур може в ній не поміститися. Ще один поширений спосіб облаштування спальні - це замовлення індивідуального виготовлення окремих предметів меблів. Даний варіант дозволяє обставити кімнату предметами відповідними їй за розміром і дизайном.

25.05.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21