Як вибрати диван

фото Як вибрати диван

Як вибрати диван

  Купити зараз диван одночасно просто і неймовірно складно, причина - виробництво м'яких меблів досягло таких обсягів, що наявність такого розмаїття форм, кольорів, дизайну, матеріалів не дозволяють зробити потрібну оцінку і правильний вибір. 

  У цій статті є кілька корисних порад покупцеві, для того щоб він міг знайти, те, що йому потрібно, а не те, що йому запропонують. Перебуваючи в спеціалізованому магазині з продажу м'яких меблів, спочатку треба звернути увагу на весь пропонований асортимент. Бажано подумки відзначити найбільш привабливі варіанти, незважаючи на те, що менеджер з продажу може пропонувати зовсім іншу меблі. Необхідно уточнити, хто виробник цієї меблів, які він надає гарантії і на який термін, в яких документах обмовляється якість продукції. Потім треба зробити оцінку комфортності меблів, обов'язково сісти, а може навіть, по можливості, і лягти на неї. Особливо ретельно треба перевіряти дивани розкладні, а саме механізм складання дивана, кілька разів скласти і розібрати його, якщо механізм працює нечітко, з заїдання, то такий диван не годиться. 

  При розбиранні, треба уважно оглянути дерев'яний каркас, як він зроблений і якщо при його виготовленні була використана неякісна деревина, то диван прослужить недовго. Одним з основних показників для дивана є його пружність, необхідно перевірити це властивість і уточнити, який був використаний наповнювач - поліуритан, поролон або блок пружин. Деякі типи диванів мають висувний механізм, вони можуть бути трьох видів: висувний, у вигляді книжки і розкладачка. Вибір залежить, від того, де і як буде встановлена меблі, яке є вільний простір. У менеджера з продажу треба з'ясувати, де була виготовлена ця меблі, при цьому треба враховувати, те, що зарубіжна меблі більшою мірою призначена для сидіння. На відміну від цього, в нашій країні дивани майже завжди є додатковим спальним місцем, тому розрахунок конструкції на навантаження буде різним. Важливо знати, з чого виготовлені висувні ящика дивана, бажано щоб вони були зроблені з хорошої фанери. Вінцем дизайну м'яких меблів, звичайно, є оббивка. Застосовувана оббивка, для дивана, має таке розмаїття, що навіть важко описати всі її наявні види. Шкіра, гобелен, замша, велюр, жаккард - це далеко не весь перелік, матеріалів, якими оббиваються м'які меблі. Вибір оббивного матеріалу в основному залежить від фінансових можливостей покупця, але необхідно знати про нього, наскільки легким надалі буде догляд за ним. 

  Якщо врахувати хоч кілька цих рад, при виборі меблів, то можна придбати такий диван, який і прослужить довго і не додасть великих клопотів щодо його використання та догляду.

25.05.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21