Дивани розкладні

Дивани розкладні

На сьогоднішній день розкладні дивани завойовують все більшу популярність серед населення. Ви напевно спитаєте «Чому, якщо для сну краще купити ліжко разом зі зручним ортопедичним матрацом?». В цій статті ми розкажемо Вам переваги розкладних диванів.

В наш час не всі мають достатньо місця в будинку, щоб розмістити просторне та широке ліжко. Тому, в таких випадках, потрібне щось таке, що б повністю заміняло ліжко і економило б простір. Тут актуальним рішенням стає покупка розкладного дивану, але перед цим варто дізнатись про види диванів та їх трансформації. В розкладеному вигляді ці дивани не уступають ліжку в просторості. Вони легко зможуть приютити як одну, так і дві людини. А після сну чи відпочинку Вам лише потрібно скласти його, що не відбере у Вас багато сил та енергії і займе не більше 30 секунд. Хіба це не зручно?


2b5fad265c8284791eadaf22e8ee7a44.jpg
Тепер давайте перейдем до наповнення диванів. Сучасне наповнення розкладних диванів також нічим не гірше, ніж наповнення ортопедичних матраців для ліжок. Тим більше є дивани безпосередньо з ортопедичними матрацами (наприклад розкладні дивани фабрики Davidos). А як Ви дивитесь на заміну звичайного поролону в наповненні дивану, наприклад, на латекс? А якщо Вам потрібно, щоб диван володів максимальною твердістю та жорсткістю, чому б не додати в якості наповнення кокосову койру? Також в сучасні розкладні дивани можна додати і ортопедичні ламелі, які будуть забеспечувати Вас ще більшим комфортом та затишком під час сну. Все це можна втілити в життя разом з розкладними диванами нашого власного виробництва.

Також немалою перевагою є і можливість вибору тканини для оббивки дивану. Ви можете обрати для себе будь-яку тканину, яка Вам сподобається і яка буде ідеально і гармонійно доповнювати Ваш інтер`єр. А що вже казати про кількість стилів та дизайнів розкладних диванів!

Тепер давайте підіб`єм висновки: сучасні розкладні дивани функціональні та практичні, можуть володіти не меншим ортопедичним ефектом, ніж ортопедичні матраци для ліжок, економлять Ваш простір в будинку, і просто чудово виглядають на фоні Вашого інтер`єру.

Якщо Ви хочете купити розкладний диван в нашому інтернет-магазині, або Вам потрібна додаткова інформація – зверніться до наших менеджерів, вони з радістю нададуть Вам компетентну консультацію.

Кнопка укр.png
30.09.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21