Види диванів та їх трансформації

Види диванів та їх трансформації

В сучасний час неможливо уявити квартиру або будинок, в якому немає дивана. Диван дарує комфорт і надає затишок, як офісним приміщенням, так і квартирах.

Але як же підібрати підходящу модель для себе? Для цього потрібно розібратися із класифікацією моделей диванів.
Дивани розрізняються за: типом трансформації, призначенням, конструктивним характеристикам, розміром і кількістю місць.
Існують такі видозміни диванів:

Диван-книжка

є популярною моделлю дивана. Диван призначений як для сну, так і для зручного сидіння. Розкладається диван за допомогою припідняття сидіння до властивого клацання. Почувши клацання, потрібно опустити сидіння. Складається диван-книжка припідняттям сидіння до клацання, і повернення в нижнє положення. Мінусами даного дивана є те, що диван доводитися присувати до стінки, тому що між стіною і спинкою утворюється вільне місце, а розкладаючи відсувати назад.   Ознайомитися з детальними характеристиками, колірним достатком і існуючими моделями, допоможе наш сайт МебліХіт, на якому представлений різноманітний вибір якісних диванів за доступними цінами.

Модель дивана акордеон

вельми відома і затребувана, проста в трансформації, досить компактна і підходить для невеликих площ. Спальне місце розділили на 3 частини: сидіння і спинки дивана. Розкласти диван можна висунувши сидіння вперед, і уклавши подвійну спинку.Диван клин-кляк

  - це вдосконалена модель дивана-книжки. На відміну від свого попередника, ця модель має три позиції: лежачи, сидячи, напівсидячи. Деякі частини дивана з легкістю перетворюються на підголовники і підлокітники. Диван підходить для невеликих квартир.Модель Дельфін

проста в конструкції і складається з двох частин. Чудово підходить як для просторих квартир, так і для маленьких приміщень. Ракладивается диван висуванням спеціального блоку до упору знаходиться під сидінням. Після, вгору і на себе зміщується 2 частина спального місця. Купити диван "Дельфін" Ви можете в інтернет магазині МебліХіт.Наступна модель-диван єврокнижка.

Подаємо Вам основні відомості для того як правильно вибрати диван Еврокнижку. Простий і легкий у видозміні, має великі відсіки для білизни, відрізняється широкою і рівною поверхнею. Розкладається диван, підтягуючи на себе сидіння, а на звільнене місце опускається спинка. За допомогою таких дій ви маєте отримати ідеальне спальне місце. Такі меблі розташовуються як на середині кімнати, так і біля стінки. Викотний диван складається з 3 частин. Щоб розкласти такий диван, необхідно підтягнути сидіння на себе і відсунути інші частини дивана, після, вирівняти перекидні спинку або розкласти подушки.

Диван типу Пума. Плюси цього дивана в тому, що він зручно і без зусиль розкладається. Завдяки високій надійності і синхронізації системи, його можна використовувати неодноразово.

Диван пантограф

при розкладанні не застосовує ролики, а сидіння не стосується підлоги. Такі дивани називають ще "крокуючими".

Диван-розкладачка

поділяється на кілька видів трансформації: французька, американський і італійський тип розкладки. Дивани також розрізняються за конструктивними особливостями. За формою дивани бувають класичні, острівні та кутові. За типом призначення: кухонні, дитячі, в передпокій, офісні дивани, і для вітальні. Купити диван, будь-який з вищепредставлених,

Ви можете на нашому сайті МебліХіт. Наші ціни Вас приємно порадують!
11.06.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21