Види диванів та їх трансформації

Види диванів та їх трансформації

В сучасний час неможливо уявити квартиру або будинок, в якому немає дивана. Диван дарує комфорт і надає затишок, як офісним приміщенням, так і квартирах.

Але як же підібрати підходящу модель для себе? Для цього потрібно розібратися із класифікацією моделей диванів.
Дивани розрізняються за: типом трансформації, призначенням, конструктивним характеристикам, розміром і кількістю місць.
Існують такі видозміни диванів:

Диван-книжка

є популярною моделлю дивана. Диван призначений як для сну, так і для зручного сидіння. Розкладається диван за допомогою припідняття сидіння до властивого клацання. Почувши клацання, потрібно опустити сидіння. Складається диван-книжка припідняттям сидіння до клацання, і повернення в нижнє положення. Мінусами даного дивана є те, що диван доводитися присувати до стінки, тому що між стіною і спинкою утворюється вільне місце, а розкладаючи відсувати назад.   Ознайомитися з детальними характеристиками, колірним достатком і існуючими моделями, допоможе наш сайт МебліХіт, на якому представлений різноманітний вибір якісних диванів за доступними цінами.

Модель дивана акордеон

вельми відома і затребувана, проста в трансформації, досить компактна і підходить для невеликих площ. Спальне місце розділили на 3 частини: сидіння і спинки дивана. Розкласти диван можна висунувши сидіння вперед, і уклавши подвійну спинку.Диван клин-кляк

  - це вдосконалена модель дивана-книжки. На відміну від свого попередника, ця модель має три позиції: лежачи, сидячи, напівсидячи. Деякі частини дивана з легкістю перетворюються на підголовники і підлокітники. Диван підходить для невеликих квартир.Модель Дельфін

проста в конструкції і складається з двох частин. Чудово підходить як для просторих квартир, так і для маленьких приміщень. Ракладивается диван висуванням спеціального блоку до упору знаходиться під сидінням. Після, вгору і на себе зміщується 2 частина спального місця. Купити диван "Дельфін" Ви можете в інтернет магазині МебліХіт.Наступна модель-диван єврокнижка.

Подаємо Вам основні відомості для того як правильно вибрати диван Еврокнижку. Простий і легкий у видозміні, має великі відсіки для білизни, відрізняється широкою і рівною поверхнею. Розкладається диван, підтягуючи на себе сидіння, а на звільнене місце опускається спинка. За допомогою таких дій ви маєте отримати ідеальне спальне місце. Такі меблі розташовуються як на середині кімнати, так і біля стінки. Викотний диван складається з 3 частин. Щоб розкласти такий диван, необхідно підтягнути сидіння на себе і відсунути інші частини дивана, після, вирівняти перекидні спинку або розкласти подушки.

Диван типу Пума. Плюси цього дивана в тому, що він зручно і без зусиль розкладається. Завдяки високій надійності і синхронізації системи, його можна використовувати неодноразово.

Диван пантограф

при розкладанні не застосовує ролики, а сидіння не стосується підлоги. Такі дивани називають ще "крокуючими".

Диван-розкладачка

поділяється на кілька видів трансформації: французька, американський і італійський тип розкладки. Дивани також розрізняються за конструктивними особливостями. За формою дивани бувають класичні, острівні та кутові. За типом призначення: кухонні, дитячі, в передпокій, офісні дивани, і для вітальні. Купити диван, будь-який з вищепредставлених,

Ви можете на нашому сайті МебліХіт. Наші ціни Вас приємно порадують!
11.06.2015
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21