Ватні матраци

Ватні матраци

Не дивлячись на надзвичайно велику кількість інноваційних рішень та широкий вибір товарів для сну, в наш час далеко не всі можуть собі дозволити купити дорогий ортопедичний матрац, наприклад з пружинном блоком Pocket Spring. І навіть матрац з пружинним блоком «Боннель» може собі купити далеко не кожен. Як же тоді забеспечити себе комфортним сном?

Чудовим рішенням 32.jpg цієї проблеми є покупка ватного матрацу.
Вже на протязі багатьох десятків років ватні матраци забезпечують людей у всьому світі комфортним та здоровим сном. І по сьогоднішній день розвиток у виробництві ватних матраців не стоїть на місці: покращилась обробка бавовни, результатом якої стає вата, більш якісними та натуральними стали чохли ватних матраців.

Головною перевагаю ватних матраців є успішне поєднання ціни та якості. Значною перевагою також є і їх натуральність та екологічність. Вата – це перероблена натуральна бавовна і є екологічно-чистим продуктом. Саме вона надає пружності та м`якості, забезпечуючи приємним та комфортним, а головне - здоровим сном. Тому вата є ідеальним наповнювачем для матрацу. У виробництві чохлів для ватних матраців, представлених в нашому інтернет-магазині, використовують такі тканини, як тік та полікотон. Тік – це натуральна тканина полотняного або саржевого переплетення, яка викоростувається у меблевій промисловості та у виробництві матраців та постільної білизни. Ця щільна бавовняна тканина є дуже міцною та приємною на дотик і повноцінно екологічно-чистим продуктом. Полікотон – це тканина, склад якої поєднює співвідношення бавовни та поліестеру. Структура полікотону забезпечує його довговічністю та міцністю, легко переносить прання та прасування і є гігієнічним та гіпоалергенним. Проте, не варто забувати і про тих, хто замість ліжка використовує диван і також хоче комфортно спати, тому саме для Вас ми рекомедуємо матраци для диванів (топпери), які створять максимально зручне спальне місце.

Основними споживачами ватних матраців є медичні заклади, дитячі садочки, пансіонати та табори. Також ватні матраци є не замінимим елементом для дач та загородніх будинків.

Якщо Ви хочете придбати ватний матрац або потребуєте в додатковій інформації – наші менеджери завжди готові Вам надати компетентну та професійну консультацію.

Кнопка укр.png
25.09.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21