Ватні матраци

Ватні матраци

Не дивлячись на надзвичайно велику кількість інноваційних рішень та широкий вибір товарів для сну, в наш час далеко не всі можуть собі дозволити купити дорогий ортопедичний матрац, наприклад з пружинном блоком Pocket Spring. І навіть матрац з пружинним блоком «Боннель» може собі купити далеко не кожен. Як же тоді забеспечити себе комфортним сном?

Чудовим рішенням 32.jpg цієї проблеми є покупка ватного матрацу.
Вже на протязі багатьох десятків років ватні матраци забезпечують людей у всьому світі комфортним та здоровим сном. І по сьогоднішній день розвиток у виробництві ватних матраців не стоїть на місці: покращилась обробка бавовни, результатом якої стає вата, більш якісними та натуральними стали чохли ватних матраців.

Головною перевагаю ватних матраців є успішне поєднання ціни та якості. Значною перевагою також є і їх натуральність та екологічність. Вата – це перероблена натуральна бавовна і є екологічно-чистим продуктом. Саме вона надає пружності та м`якості, забезпечуючи приємним та комфортним, а головне - здоровим сном. Тому вата є ідеальним наповнювачем для матрацу. У виробництві чохлів для ватних матраців, представлених в нашому інтернет-магазині, використовують такі тканини, як тік та полікотон. Тік – це натуральна тканина полотняного або саржевого переплетення, яка викоростувається у меблевій промисловості та у виробництві матраців та постільної білизни. Ця щільна бавовняна тканина є дуже міцною та приємною на дотик і повноцінно екологічно-чистим продуктом. Полікотон – це тканина, склад якої поєднює співвідношення бавовни та поліестеру. Структура полікотону забезпечує його довговічністю та міцністю, легко переносить прання та прасування і є гігієнічним та гіпоалергенним. Проте, не варто забувати і про тих, хто замість ліжка використовує диван і також хоче комфортно спати, тому саме для Вас ми рекомедуємо матраци для диванів (топпери), які створять максимально зручне спальне місце.

Основними споживачами ватних матраців є медичні заклади, дитячі садочки, пансіонати та табори. Також ватні матраци є не замінимим елементом для дач та загородніх будинків.

Якщо Ви хочете придбати ватний матрац або потребуєте в додатковій інформації – наші менеджери завжди готові Вам надати компетентну та професійну консультацію.

Кнопка укр.png
25.09.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21