Матраци для диванів (топпери)

Матраци для диванів (топпери)

Напевно, такий елемент інтер`єру, як диван, присутній в кожному будинку. Дивани зручні, практичні та функціональні, не займають багато місця і забезпечують додатковим спальним місцем. Але з часом спальне місце дивану може продавитись і надавати дискомфорт під час відпочинку на ньому. Або, наприклад, спальне місце може бути зажорстким, або ж, навпаки, зам`яким для Вас, тим самим роблячи Ваш сон справжньою «мукою». Сучасне виробництво товарів для сну проаналізувало цю проблему і створило інноваційне рішення.

На
_20021875.jpg сьогоднішній день дуже популярним став такий продукт, як топпери. Це тонкі ортопедичні матраци, які кладуться поверх старого спального місця (це може бути як диван, так і старий матрац), ідеально вирівнюючи його. Уявіть собі, що просто поклавши зверху свого дивану тоненький матрац, Ви тим самим створюєте надзвичайно комфортне та зручне спальне місце, назавжди прощаючись з тим знущанням, з яким Вам доводилось зіштовхуватись під час кожного відпочинку або сну.Всі матраци для диванів безпружинні. В якості наповнення використовують різні матеріали: пінополіуретан, латекс, кокосова койра або ж піна з ефектом «пам`яті» Memory Foam. Тому Ви легко зможете собі підібрати потрібний рівень жорсткості для комфортного сну. Крім того, топпери , при необхідності, легко зкручуються у рулон, тільки якщо це не топпер з кокосом, так як кокос може покрошитись і загубити всі свої ортопедичні властивості. Таким чином, топпер стане для Вас комфортабельним спальним місцем і буде запорукою вдалого відпочинку, так як офісне крісло - двигун робочого процесу.

В нашому інтернет-магазині представлений ряд топперів Дніпропетровської фабрики ЕММ (Катеринославські Меблеві Майстерні): Топпер Flex Cocos – двосторонній топпер, виконаний на основі високоеластичної піни (пінополіуретан) та кокосової койри. З ним Ви легко зможете регулювати для себе потрібну жорсткість/м`якість.

Топпер Latex Cocos – в основі цього топперу використовуються натуральний перфорований латекс та кокосова койра.

Топпер Memo Cocos – топпер, який вміщує в собі піну Memory Foam, яка ідеально повторює та запам`ятовує контури тіла, і кокосову койру.

Топпер Latex Top – в якості наповнення цього матрацу для диванів використовується натуральний перфорований латекс.

Топпер Memo Top – топпер, виконаний на основі унікальної піни з ефектом «пам`яті» Memory Foam.

Топпер Flex Top – топпер, наповненням якого служить високоелестична ортопедична піна.

Якщо Ви захотіли купити для себе матрац для диванів (топпер), або Вам потрібна додаткова консультація, зверніться до наших менеджерів, які з радістю нададуть Вам кваліфіковану та повну консультацію.

Кнопка укр.png
15.09.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21