Матраци для диванів (топпери)

Матраци для диванів (топпери)

Напевно, такий елемент інтер`єру, як диван, присутній в кожному будинку. Дивани зручні, практичні та функціональні, не займають багато місця і забезпечують додатковим спальним місцем. Але з часом спальне місце дивану може продавитись і надавати дискомфорт під час відпочинку на ньому. Або, наприклад, спальне місце може бути зажорстким, або ж, навпаки, зам`яким для Вас, тим самим роблячи Ваш сон справжньою «мукою». Сучасне виробництво товарів для сну проаналізувало цю проблему і створило інноваційне рішення.

На
_20021875.jpg сьогоднішній день дуже популярним став такий продукт, як топпери. Це тонкі ортопедичні матраци, які кладуться поверх старого спального місця (це може бути як диван, так і старий матрац), ідеально вирівнюючи його. Уявіть собі, що просто поклавши зверху свого дивану тоненький матрац, Ви тим самим створюєте надзвичайно комфортне та зручне спальне місце, назавжди прощаючись з тим знущанням, з яким Вам доводилось зіштовхуватись під час кожного відпочинку або сну.Всі матраци для диванів безпружинні. В якості наповнення використовують різні матеріали: пінополіуретан, латекс, кокосова койра або ж піна з ефектом «пам`яті» Memory Foam. Тому Ви легко зможете собі підібрати потрібний рівень жорсткості для комфортного сну. Крім того, топпери , при необхідності, легко зкручуються у рулон, тільки якщо це не топпер з кокосом, так як кокос може покрошитись і загубити всі свої ортопедичні властивості. Таким чином, топпер стане для Вас комфортабельним спальним місцем і буде запорукою вдалого відпочинку, так як офісне крісло - двигун робочого процесу.

В нашому інтернет-магазині представлений ряд топперів Дніпропетровської фабрики ЕММ (Катеринославські Меблеві Майстерні): Топпер Flex Cocos – двосторонній топпер, виконаний на основі високоеластичної піни (пінополіуретан) та кокосової койри. З ним Ви легко зможете регулювати для себе потрібну жорсткість/м`якість.

Топпер Latex Cocos – в основі цього топперу використовуються натуральний перфорований латекс та кокосова койра.

Топпер Memo Cocos – топпер, який вміщує в собі піну Memory Foam, яка ідеально повторює та запам`ятовує контури тіла, і кокосову койру.

Топпер Latex Top – в якості наповнення цього матрацу для диванів використовується натуральний перфорований латекс.

Топпер Memo Top – топпер, виконаний на основі унікальної піни з ефектом «пам`яті» Memory Foam.

Топпер Flex Top – топпер, наповненням якого служить високоелестична ортопедична піна.

Якщо Ви захотіли купити для себе матрац для диванів (топпер), або Вам потрібна додаткова консультація, зверніться до наших менеджерів, які з радістю нададуть Вам кваліфіковану та повну консультацію.

Кнопка укр.png
15.09.2014
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21