Ази планування й облаштування кухні

Ази планування й облаштування кухні

plan-0021.jpgЯкщо у когось в будинку і немає розкішної вітальні, пам’ятної кімнати-музею або екзотичної оран-жереї, то місце для зберігання і приготування їжі, тобто кухня, є у кожному житлі. Зазвичай, люди вда-ються до допомоги спеціалістів, щоб створити не лише максимально функціональну, стильну кухню (адже господинею її, як тут не крути, вважається жінка), а й як правильно вибрати меблі в вітальню, кухню чи іншу кімнату. Це цілком обґрунтовано, тому що уявити кухню своєї мрії значно простіше, ніж втілити цю мрію у життя. Ви стикаєтеся з тим, що необхідно враховувати й обмірковувати кожен крок. Оптимально диференційовані зони, буквально всі логічно розраховані розмірні характеристики, правильно підібрані вогне-, брудо- й вологостійкі матеріали, надійна побутова техніка і сантехніка – якщо десь припуститися помилки, виконана робота може виявитися даремною. Про який вже тут стильний дизайн може йти мова, коли стільки усього передбачити необхідно. Однак якщо Ви рі-шуче налаштовані спланувати й облаштувати кухню власними руками, МебліХіт допоможе Вам у цьому.
   Ми ознайомимо Вас з шістьма провідними типами кухонних планувань й зупинимося на деяких нюансах меблювання кухні. Адже не такий страшний чорт, як його малюють. Головне – це знання, наполегливість і мотивація. Мабуть, найпоширеніша помилка – твердження про те, що погана кухня це маленька кухня. Безпе-речно, розміри грають певну роль, однак роль ця полягає у плануванні. Можна таким чином обставити 6м2, що кожен предмет буде буквально створений для свого місця, а можна перетворити кухню у величе-зне поле, де Ви будете не встигати добігати від розпеченої на плиті сковорідки до холодильника з проду-ктами. Все повинно бути в міру і з розумом, це правило завжди діяло там, де необхідно організувати будь-яку ефективну роботу. А якщо Вам здається, що на кухні неможливо втомитися, то дуже помиляєте-ся. Перший етап створення кухні – її планування. Існує класичний канон «робочого трикутника» (зони зберігання,оброблення й приготування їжі). Форма трикутника змінюється, в залежності від типу планування. Їх розрізняють шість.
 1) Кухня в одну лінію – розрахована на 1 – 2 людини, встановлюється у малогабаритних приміщеннях, ширина – не менше 2 метрів. Меблі та побутова техніка встановлюються вздовж однієї лінії стіни. Звичайно, не найзручніша кухня, з огляду на те, що робочий трикутник надзвичайно витягнутий.
2) Кухня у дві лінії (паралельна) – длябільш просторих приміщень. Зазвичай, мийка і плита знахо-дяться на одній стороні, а холодильник і шафи – на другій. Відстань між протилежними меблями повинна складати не менше 1,2 м. Таке планування характерне для прохідної кухні.
3) L-планування – дозволяє створити максимально відмежований трикутник, завдяки розміщенню меблів і техніки вздовж двох прилеглих стін. Кутові шафи для такої кухні повинні піддаватися максималь-ній трансформації.
4) U-планування – вважається найоптимальнішим та найзбалансованішим варіантом для кухні. Створює практично рівносторонній трикутник, що забезпечує мобільність кухні. Відсутність наскрізного руху дозволяє використовувати її одночасно як їдальню.
5) Півострів – для приміщень більше середнього розміру. Дозволяє об'єднати кухню та їдальню за допомогою функціональної перегородки (наприклад, барної стійки).
6) Острів – для найбільших кухонь. Може комбінувати декілька типів планування. Вимагає додат-кових робочих поверхонь і продуманого розташування зон (одна з яких повинна бути у центрі кухні). Якщо Ви визначилися зі стилістикою, а це справа смаку, то можна розпочати й підбір меблевого га-рнітуру. Щоб полегшити Вам задачу, Інтернет-магазин МебліХіт класифікував пропоновані кухні на два типи – комплектні і модульні. Комплектні – для тих, хто надає перевагу, все ж таки, професійному підходу до справи. А модульні кухонні системи – для тих, хто впевнений у власних силах і не бажає обмежувати себе будь-якими рамками. Ми раді повідомити, що кількість модулів декотрих кухонь досягає 60, а це означає, що Ви, безсумнівно, зможете підібрати кухню ідеальну і за розміром і за дизайном.

05.08.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21