Ази планування й облаштування кухні

Ази планування й облаштування кухні

plan-0021.jpgЯкщо у когось в будинку і немає розкішної вітальні, пам’ятної кімнати-музею або екзотичної оран-жереї, то місце для зберігання і приготування їжі, тобто кухня, є у кожному житлі. Зазвичай, люди вда-ються до допомоги спеціалістів, щоб створити не лише максимально функціональну, стильну кухню (адже господинею її, як тут не крути, вважається жінка), а й як правильно вибрати меблі в вітальню, кухню чи іншу кімнату. Це цілком обґрунтовано, тому що уявити кухню своєї мрії значно простіше, ніж втілити цю мрію у життя. Ви стикаєтеся з тим, що необхідно враховувати й обмірковувати кожен крок. Оптимально диференційовані зони, буквально всі логічно розраховані розмірні характеристики, правильно підібрані вогне-, брудо- й вологостійкі матеріали, надійна побутова техніка і сантехніка – якщо десь припуститися помилки, виконана робота може виявитися даремною. Про який вже тут стильний дизайн може йти мова, коли стільки усього передбачити необхідно. Однак якщо Ви рі-шуче налаштовані спланувати й облаштувати кухню власними руками, МебліХіт допоможе Вам у цьому.
   Ми ознайомимо Вас з шістьма провідними типами кухонних планувань й зупинимося на деяких нюансах меблювання кухні. Адже не такий страшний чорт, як його малюють. Головне – це знання, наполегливість і мотивація. Мабуть, найпоширеніша помилка – твердження про те, що погана кухня це маленька кухня. Безпе-речно, розміри грають певну роль, однак роль ця полягає у плануванні. Можна таким чином обставити 6м2, що кожен предмет буде буквально створений для свого місця, а можна перетворити кухню у величе-зне поле, де Ви будете не встигати добігати від розпеченої на плиті сковорідки до холодильника з проду-ктами. Все повинно бути в міру і з розумом, це правило завжди діяло там, де необхідно організувати будь-яку ефективну роботу. А якщо Вам здається, що на кухні неможливо втомитися, то дуже помиляєте-ся. Перший етап створення кухні – її планування. Існує класичний канон «робочого трикутника» (зони зберігання,оброблення й приготування їжі). Форма трикутника змінюється, в залежності від типу планування. Їх розрізняють шість.
 1) Кухня в одну лінію – розрахована на 1 – 2 людини, встановлюється у малогабаритних приміщеннях, ширина – не менше 2 метрів. Меблі та побутова техніка встановлюються вздовж однієї лінії стіни. Звичайно, не найзручніша кухня, з огляду на те, що робочий трикутник надзвичайно витягнутий.
2) Кухня у дві лінії (паралельна) – длябільш просторих приміщень. Зазвичай, мийка і плита знахо-дяться на одній стороні, а холодильник і шафи – на другій. Відстань між протилежними меблями повинна складати не менше 1,2 м. Таке планування характерне для прохідної кухні.
3) L-планування – дозволяє створити максимально відмежований трикутник, завдяки розміщенню меблів і техніки вздовж двох прилеглих стін. Кутові шафи для такої кухні повинні піддаватися максималь-ній трансформації.
4) U-планування – вважається найоптимальнішим та найзбалансованішим варіантом для кухні. Створює практично рівносторонній трикутник, що забезпечує мобільність кухні. Відсутність наскрізного руху дозволяє використовувати її одночасно як їдальню.
5) Півострів – для приміщень більше середнього розміру. Дозволяє об'єднати кухню та їдальню за допомогою функціональної перегородки (наприклад, барної стійки).
6) Острів – для найбільших кухонь. Може комбінувати декілька типів планування. Вимагає додат-кових робочих поверхонь і продуманого розташування зон (одна з яких повинна бути у центрі кухні). Якщо Ви визначилися зі стилістикою, а це справа смаку, то можна розпочати й підбір меблевого га-рнітуру. Щоб полегшити Вам задачу, Інтернет-магазин МебліХіт класифікував пропоновані кухні на два типи – комплектні і модульні. Комплектні – для тих, хто надає перевагу, все ж таки, професійному підходу до справи. А модульні кухонні системи – для тих, хто впевнений у власних силах і не бажає обмежувати себе будь-якими рамками. Ми раді повідомити, що кількість модулів декотрих кухонь досягає 60, а це означає, що Ви, безсумнівно, зможете підібрати кухню ідеальну і за розміром і за дизайном.

05.08.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21