• /
  • /
  • Правильно обраний ортопедичний матрац – це мистецтво

Правильно обраний ортопедичний матрац – це мистецтво

фото Правильно обраний ортопедичний матрац – це мистецтво

Правильно обраний ортопедичний матрац – це мистецтво

На перший погляд, звучить дещо пафосно, чи не так? Здавалося б, що складного у придбанні матрацу, адже сучасний сектор виробництва м’яких меблів може задовольнити, мабуть, кожного покупця та будь-яку його вимогу. Екологічно чистий матеріал, природне походження, внутрішня вентиляція, захисне покриття – якими тільки перевагами не володіє ортопедичний матрац. Однак, на жаль, зазвичай ми виходимо з такої характеристики як цінова категорія, хоча вже неодноразово доведено, що економити на здоров’ї небезпечно. Між тим, у багатьох словниках поняття «ортопе-дія» тлумачать як «мистецтво виправляти або попереджувати огріхи будови людського тіла та хро-нічні викривлення». Етимологія ж терміну «ортопедія» вказує на походженняйого від гр. orthos –«прямий», «правильний» і paideia – «виховання». Тому сьогодні МебліХіт ознайомить Вас з ортопедичними матрацами та їх різновидами не в якості новомодного спального тренду ХХІ століття, а в якості профілактичного медичного засобу для людського хребта. Однак не варто сприймати його як позбавлення від кіфозу або сколіозу. Адже ортопедичний матрац – це надважлива частина ліж-ка, яка допоможе запобігти викривленню, а не вилікувати його. А ще більшого значення він набу-ває, якщо замислитися про сучасний ритм нашого життя, де хребет і так страждає від регулярного проведення часу за комп’ютером та від браку елементарних корисних фізичних вправ. 

  Однак мало хто настільки скрупульозно ставиться до покупки матрацу. Головне його призна-чення, все-таки, полягає у забезпеченні максимального комфорту під час сну. Не варто міркувати про те, як корисно висипатися. Ви і так на власному досвіді це чудово розумієте. Здоровий міцний сон регенерує не лише фізичні, а й внутрішні сили. Зазвичай, надто жорстке або ж надто м’яке спа-льне місце заважає повністю розслабитися і зануритися в сон. І Ви, звичайно, вже неодноразово замислювалися про придбання матрацу, на якому будете відпочивати, а не прокидатися кожного ранку з болем у всьому тілі. В цьому Вам допоможе Інтернет-магазин МебліХіт. Але для початку варто розібратися з тим, яким чином класифікуються ортопедичні матраци. Адже ми обираємо його не в якості декоративного елементу, а в якості особистої речі. Одними з якісних та комфортних є ортопедичні матраци виробництва компанії "Катеринославські меблеві майстерні" у Львові.
 
  Всі ортопедичні матраци, в залежності відвнутрішнього складу, поділяються на дві великі групи – пружинні та безпружинні. В основі першої групи – блоки з пружин, а другої – м'який напов-нювач. У цих двох групах бувають матраци жорсткі (з найбільшою кількістю пружин або щільною натуральною начинкою), напівжорсткі (наприклад, пружинно-латексні) та м'які (з натуральними на-повнювачами, які зберігають форму і повністю повторюють рухи тіла під час сну). Лікарі-ортопеди рекомендують безпружинні матраци усім молодим людям у віці до 25 років (доки хребет остаточно не сформований). Матраци напівжорсткі, у зв’язку із захворюванням міжхребцевих дисків, бажані для людей похилого віку. Важливим фактором є також зріст та вага людини. Необхідно розуміти, що людям худої статури та низького зросту комфортніше буде на більш м’якій моделі, велика ж вага потребує надійної підтримки, а отже жорстку структуру. Напівжорсткі матраци підійдуть тим, хто любить спати на спині, а жорсткі – на животі. Як бачимо, ортопедичний матрац – це суто індиві-дуальний предмет. До його вибору слід підходити максимально відповідально, проконсультував-шись для початку з лікарем. 

  Зважаючи на широку диференціацію двох вищевказаних груп, розглянемо кожну з них окре-мо. Пружинні матраци бувають двох типів: із залежним пружинним блоком «Бонель» та з не залеж-ним «PocketSpring». Перший тип відносять до матраців економ-класу, однак вони достатньо довго Вам прослужать. Блок «Боннель» складається зі з’єднаних тонким дротом двохконусних пружин (у 4 або 5 витків), які утворюють одну площину. Внаслідок цього під час надавлювання на одну пру-жину притискаються й усі решта, створюється ефект «гамаку». Очевидно, що на такому матраці буде комфортно людям з невеликою вагою. Товщина пружин варіюється в межах 1,2 – 2,2 мм, діа-метр – 6 – 10 см. На 1 м2 припадає 100 – 150 пружин. Вони не стикаються, що забезпечує відсут-ність шуму і тертя. 

  Більш сучасний тип пружинних ортопедичних матраців -– «PocketSpring». Їхній амортизуючий блок складається з автономно розташованих пружин (кожна в окремій закритій камері). Чим більше цих пружин, тим краще матрац забезпечує ідеальне горизонтальне положення людини під час сну та рівномірне розподілення її ваги. Цю властивість матраців називають точковою еластичністю. На ньому буде комфортно спати двом людям. Так на 1 м2 може припадати 250, 500 та навіть 1000 пру-жин. Звичайно, від цього залежить і ціна. Але обирати слід виходячи з того, на яку вагу розрахова-ний матрац. Сучасні блоки бувають різними: незалежні пружини S500 або TFK, незалежні пружи-ниVernestet («Бджолині соти»), незалежні пружини S1000 і S2000, DualSpring, і, нарешті, мультизо-нальні та посилені блоки.

  Тепер перейдемо до безпружинних матраців.Усі вони містять наповнювач, від якого буде за-лежати м’якість або жорсткість і, відповідно, матеріал для наповнення. У зв’язку з цим безпружинні матраци бувають:
латексні (латекс – пружнийнатуральний матеріал, спінений екстракт соку каучукового дерева; такі переваги як міцність, пориста повітряна структура, еластичність, гіпоале-ргенність та екологічність зводять латекс у ранг одного з найякісніших матеріалів; він є популярним наповнювачем для дитячих матраців); 
кокосові (кокосова койра –волокно кокосової пальми; жорсткий екологічний натураль-ний наповнювач);
пінополіуретанові (штучний латекс, трохи поступається натуральному у ціні та якості; популярний наповнювач для напівжорстких та жорстких матраців);
ультрасучасні матраци Memory Form з ефектом пам’яті (в’язкийпінополіуретан з особливими домішками; реагує на тиск і в долі секунд «запам’ятовує» форму тіла).
Це найпопулярніші наповнювачі. Використовують також: хвилястий кокос, кокос моноліт, морські водорості, кінський волос, шерсть та повсть. Здається, що визначитися з вибором нереально. Але ми допоможемо Вам із придбанням підходящого ортопедичного матрацу. За допомогою таких параметрів як ціна, ширина, висота, глибина, гарантія якості та вид матрацу, а також детальним описом переваг кожного з них, система підбере найоптимальніший варіант. У каталозі присутні відомі виробники якісних матраців для різної цільової аудиторії: дитячі матраци, DoctorHealth, Evolution, Schlaraffia, Sleep&Fly, Sleep&FlyOrganic, Take&Go, каркасні матраци і матраци Шанс. Ви все ще не спите? Тоді ми виїжджаємо до Вас!

29.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21