• /
  • /
  • Ламаємо стереотипи! З яких пір на дивані стало зручно спати? Із сьогоднішніх!

Ламаємо стереотипи! З яких пір на дивані стало зручно спати? Із сьогоднішніх!

Ламаємо стереотипи! З яких пір на дивані стало зручно спати? Із сьогоднішніх!

  Історично склалося таким чином, що диван – поняття запозичене. Ще у давні часи диванами називали зібрання народних мужів (фактично – державні установи). Міграція слова на позначення загальновідомого нині предмету меблів відбулася внаслідок наявності в таких установах довгих м'яких місць для сидіння. В результаті диванами називалися вже і зібрання, і приміщення для зібрань, і меблевий гарнітур для них. Але у XVIII столітті у Франції, наприклад, вже чітко уявляли собі, що таке диван, й уявлення це було на кшталт сучасного. Не будемо далі здійснювати історичний екскурс, однак, якщо замислитися, то основна функція дивану не змінилася – місце для сидіння. Ну а вже як і з якою метою сидіти – поняття розтяжне. Можна сидіти за переглядом невигадливих ситкомів зі своєю родиною, або випити кружку гарячого чаю у тиші, після важкого робочого дня. Можна диван скласти й присунути до нього святковий стіл, а можна розкласти і влаштувати спальне місце для десятка гостів-родичів. Не варто забувати й про широке розповсюдження офісних диванів, адже винахідливий власник компанії завжди пам’ятає про комфорт своїх партнерів та клієнтів. Ми всі залежимо від матеріальних цінностей, нікуди від цього не подінешся (хіба що Ви відлюдник). Диван – це істинно традиційний предмет людського побуту, а металеві дивани - чудова ідея для саду та спальні. Тому сьогодні Інтернет-магазин МебліХіт познайомить Вас із таким ходовим дивом меблевої індустрії як спальний диван.
Якщо Ви коли-небудь купували ортопедичний матрац, то розібратися з тим, що ж таке ортопедичний диван проблеми не створить. Адже їхні наповнювачі ідентичні, з тією лише різницею, що диван відносять до поліфункціональних меблів-трансформерів.  Купуючи його, Ви отримуєте і щоденний куточок для відпочинку, і щонічне спальне місце, і міні-шафу для зберігання білизни, і, нарешті, незамінну стильну деталь інтер’єру. А для власників малогабаритних жител такі дивани стануть справжнім спасінням. Для того, щоб створити ортопедичний ефект, на твердий (дерев'яний чи металевий) каркас дивана поміщається настил з пружними елементами, від складу яких буде залежати м'який, напівжорсткий або жорсткий характер цього ефекту.  

  Традиційно диван складається з трьох частин – каркасу, пружин та прокладки. Зважаючи на те, що експлуатується цей предмет меблів значно частіше, безпружинним його роблять рідше. В будь-якому випадку, товщина м'якого наповнювача для дивану повинна складати не менш ніж 8 см. Залежний пружинний блок з добре прожареної сталі витримує великі вагові навантаження, володіє високим ступенем внутрішньої вентиляції та прослужить Вам довше. Звичайно, пружинний блок «Боннель» або «Змійка» забезпечують слабкий ортопедичний ефект, й ідеальним рішенням для такої цілі буде або блок незалежних пружин «Pocketspring», або безпружинний еластичний матрац. Однак повноцінною альтернативою у такому випадку можу бути й ортопедична прокладка у вигляді латексу, пінополіуретану, кокосу, термоповсті або поліефірного волокна. Або ж ортопедичні диванні ламелі (лати) – дещо випуклі пружинисті пластини з дерева на закріплювальних амортизаторах, які забезпечують необхідну підтримку тіла під час сну, волого- і повітрообмін.  

  Але чи відомо Вам, що кількість найменувань диванів за їхньою конструкцією перевищує сотню? Диван-бідермаєр, софа, канапе, честерфілд, кушетка, оттоманка тощо.Якщо говорити про дивани з точки зору лікарів-ортопедів, то не зайвим буде звернутися до стандарту ГОСТ 13025.9 – 81. Згідно нього, висота підлокітників над сидінням диванів повинна складати 120 – 350 мм, а ширина посадкового місця – не менше 500 мм. Загальноприйнята висота від підлоги – 420 мм, а висока спинка буде сприятливо впливати на правильне положення під час сидіння. Кількість посадкових місць у диванах широко варіюється – від 2 до 10 і більше. Якщо Ви бажаєте придбати дійсно повноцінний спальний диван, то конструкція його повинна бути класичною. Виходячи з цього, Інтернет-магазин МебліХіт зручно класифікував пропоновані дивани. Вам залишається лише вказати такі параметри: ширина, висота, глибина, ширина та довжина спального місця, вид розкладки, склад, вид матрацу, тканина й додаткові функції. Тобто у Вас є прекрасна можливість підібрати диван під будь-яку вимогу і будь-які фізіологічні особливості людини. Різні механізми трансформа-ції, складові та різні дизайни нікого не залишать без бажаного ортопедичного дивана. Основні види механізмів це: «книжка» та похідні від неї «клік-клак» і «кушетка»; «згорток», «дельфін», «акордеон»; «викочувальний механізм», «флеш» та «диван-літ». Ми пропонуємо: стандартні ортопедичні дивани з пружинними та безпружинними блоками, безпечні дитячі дивани, компактні міні-дивани, а також зручні ортопедичні кутові дивани.

29.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21