Як правильно вибрати меблі в вітальню?

Як правильно вибрати меблі в вітальню?

Як правильно вибрати меблі в вітальню? З давніх часів господарі будинків, садиб, особняків, використовували вітальні кімнати для прийняття гостей, делегацій, рідних. Сьогодні ситуація змінюється, менше людей використовую вітальні кімнати за призначенням наших предків. Це проблема не пов'язана з нашими предками, а на прямо залежить від ситуації, що складається на сьогоднішній день. Змінився менталітет людей, змінилися погляди, змінилася меблі, змінювалася грошова валюта і т.д., пройшло багато часу після цього. Люди здебільшого проживають в містах не можуть собі дозволити виділити окрему кімнату для прийому гостей, так як квартири в середньому від 20 метрів квадратних до 100 метрів квадратних. Тому приходиться заощаджувати, вітальню кімнату використовувати як житлову, так і вітальню.

Часто задається питання від людей про модульні меблі до вітальної кімнати, що саме повинно знаходитися у вітальні кімнаті? Всі звикли, якщо це вітальня тоді - стінка, диван, журнальний стіл, крісло, тумба для техніки, можна ще багато перелічувати предметів меблів інтер'єрів. Необхідно виходити з реальної картини - від площі кімнати, місця розташування вікон і дверей, переваги людей, дизайну кімнати, ремонту.

Перші головні правила - якщо у Вас світла і великих розмірів кімната, тоді Вам підійде темні меблі. 

01.jpg

Світлість кімнати визначити легко, наприклад: 
світлі шпалери, світлі стіни і стеля, місце розташування кімнати з сонячної сторони, велика кількість вікон.

Темні меблі, така як стінка, м'які меблі і д.р., візуально зменшить кімнату. Це, безумовно, додасть затишок, шарм, і комфорт Вашій вітальні кімнаті.
Темна кімната - візуально зробити кімнату меншим, так що необхідно вибрати світлу меблі, вона буде розширювати простір. 

01.jpg

Вітальня меблі, або як в народі називають "стінка", буває різних розмірів, різних стилів, різних кольорових гам, різної в функціональності. Підходячи до вибору, Ви повинні розуміти, яких розмірів Вам необхідна меблі, якого стилю Ви будете дотримуватися, яка колірна гамма підійде під Ваш інтер'єр.

Виробництво вітальні меблів в основному відбувається з двох матеріалів, це - ДСП плита і МДФ фасади. Більшою популярністю в середньому сегменті користуються вітальні, зроблені з корпусу ДСП і фасаду МДФ, або корпус ДСП та фасад МДФ рамка. Як правило, такі вітальні дорожче віталень зроблених з просто плити ДСП.

Велику популярність набула меблі в вітальню кімнату - це модульні системи.
Що таке модульна система? Модульна система - це набір елементів, з яких є можливість вибору меблевих композицій. За допомогою таких модулів Ви зможете обставити свою кімнату, не навантажуючи її непотрібними для Вас предметами інтер'єрів.
Великий вибір елементів меблів дає можливість обставити не тільки вітальню кімнату в одному стилі, а й розмістити деякі елементи в інших місцях квартири. Наприклад, коридор, дитяча кімната, кухня.

Сподіваюся, наші підказки допоможуть Вам правильно визначити вибір меблів у вітальню кімнату. Пам'ятайте, що затишок у своїй квартирі Ви створюєте самі, а ми завжди готові допомогти Вам у цьому.

Дивитись товар.gif 
16.07.2012
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21