Модульні системи. Вільна людина вільна у всьому

Модульні системи. Вільна людина вільна у всьому

36c3ab727bd78f117b880083cf174238.jpgМодульна система – поняття, яке сьогодні у всіх на вустах. Воно фігурує в освітніх програмах, а також у будівельній, хімічній, поліграфічній та навіть авіаційній промисловості. Однак не ду-майте, що модульні меблі – складний науковий термін. Звичайно, це данина прогресивного XXIстоліття. Але сьогодні ми переконаємо Вас в тому, що немає нічого простішого, зручнішого, вигіднішого й гарнішого, ніж секційні (модульні) меблі. Для початку пригадайте, як Ви вирушаєте за покупкою продуктів. Ви знаєте куди йти? Ви зна-єте, що купувати і що обрати з нескінченного асортименту? Звичайно, знаєте. Навіть питань таких ніколи не виникає, адже Вам відомо, хто в сім'ї на вегетаріанській дієті, а хто не відмовиться від тістечок; що купити на вечерю, а що купити до святкового столу. Тепер уявіть, що схожим чином необхідно придбати меблевий гарнітур для вітальні, наприклад. Кажете, неможливо? Кажете, що це справа рук дизайнерів і конструкторів-професіоналів? Інтернет-магазин МебліХіт в черговий раз доводить, що не існує нічого неможливого. У будівельній сфері модуль – вихідна одиниця вимірювання, яка встановлюється для даної будівлі або її частин. За аналогією, у меблевій сфері, модуль – це меблева одиниця, що встанов-люється для даного інтер’єру та його частин.
   Модульні меблі для однієї серії виготовляються в одній стилістиці (це гармонійна єдність використаних матеріалів, кольорової гами, дизайнерських форм). Сукупність модулів, обраних і розташованих на ВАШ розсуд, утворює ексклюзивну, оригінальну модульну систему. Проте давайте, як би смішно не звучало, розберемо все «по поличкам». Приклад: модульна система Коен МДФ - класика у сучасному її вигляді, а модульна система «Нью-Йорк» у витонченому стилі кантрі, для істинних поціновувачів домашньої атмосфери, затишку й романтики. Всі вхідні модулі характеризуються простотою і правильністю форм, високою функціональністю і мобільністю.Колорит витриманий у близьких до природи фарбах (яблуня локарно). В систему входять наступні модулі: бар, вішалка, ліжко, пенал, журнальний стіл, обідній стіл, стілець, туалетний стіл, приліжкова тумба, приставний стіл. Решта модулів представлені у різних розмірах та формах: 3 серванти, 4 дзеркала, 7 комодів, 8 надставок, 2 письмових столи, 4 полиці, 2 тумби для взуття, 5 тумб РТВ, 3 шафи. Тобто у Вас є рецепт (стиль кантрі) і є різноманітні інгредієнти. Залишилося лишень обставити кімнату своєї мрії. Можна придбати будь-які з модулів, що Вам сподобалися й відчути себе справжнім дизайнером. Адже стилістика кантрі визначається комфортабельністю й доцільністю.Співвідношення кімнат, їхнє зонування, розміри й висота стель продиктоване в першу чергу з міркувань функціональності. Тут можна зустріти кухню, їдальню та вітальню, об’єднані в один простір. Ось в чому головна перевага модульних систем – Ваші меблі будуть працювати так, як Ви цього забажаєте. Крім цього, в будь-який момент можна придбати додатковий модуль і Ваш інтер’єр заграє новими кольорами. З цією метою підприємства мало того, що не знімають модульні системи з виробництва, але й доповнюють їх новими складниками. Тому, з чим би не полюбляли порівнювати модульні меблі (з дорослим конструктором або, у нашому випадку, з кулінарним рецептом) – це завжди креатив, втілення ідей, а також Ваших етичних і практичних вподобань.
   Однак ексклюзивний стиль і творчий підхід – це не єдині переваги модульних систем. По-перше, це економія простору. Модульні меблі просто створені для малогабаритних жител і квартир з нестандартним плануванням. Зазвичай, складові частини модуля легко монтуються, пересува-ються й трансформуються. Ця властивість унеможливлює перетворення кімнати у громіздке, тісне й похмуре приміщення. По-друге, це універсальність. Яку б кімнату Вам не хотілося облаштувати – дитячу, спальню, кухню, передпокої або вітальню – завдяки попредметній комплектації й різномані-тним компоновкам складових елементів модульних систем, робити це по-справжньому захоплюю-че. По-третє, це економія фінансів. Модульні меблі по праву вважаються одними з найвигідніших та найдовговічніших капіталовкладень для будинку. МебліХіт надає Вам повну свободу вибору та дій. Не бійтеся експериментувати і створювати щось нове!

05.08.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21