Модульні системи. Вільна людина вільна у всьому

Модульні системи. Вільна людина вільна у всьому

36c3ab727bd78f117b880083cf174238.jpgМодульна система – поняття, яке сьогодні у всіх на вустах. Воно фігурує в освітніх програмах, а також у будівельній, хімічній, поліграфічній та навіть авіаційній промисловості. Однак не ду-майте, що модульні меблі – складний науковий термін. Звичайно, це данина прогресивного XXIстоліття. Але сьогодні ми переконаємо Вас в тому, що немає нічого простішого, зручнішого, вигіднішого й гарнішого, ніж секційні (модульні) меблі. Для початку пригадайте, як Ви вирушаєте за покупкою продуктів. Ви знаєте куди йти? Ви зна-єте, що купувати і що обрати з нескінченного асортименту? Звичайно, знаєте. Навіть питань таких ніколи не виникає, адже Вам відомо, хто в сім'ї на вегетаріанській дієті, а хто не відмовиться від тістечок; що купити на вечерю, а що купити до святкового столу. Тепер уявіть, що схожим чином необхідно придбати меблевий гарнітур для вітальні, наприклад. Кажете, неможливо? Кажете, що це справа рук дизайнерів і конструкторів-професіоналів? Інтернет-магазин МебліХіт в черговий раз доводить, що не існує нічого неможливого. У будівельній сфері модуль – вихідна одиниця вимірювання, яка встановлюється для даної будівлі або її частин. За аналогією, у меблевій сфері, модуль – це меблева одиниця, що встанов-люється для даного інтер’єру та його частин.
   Модульні меблі для однієї серії виготовляються в одній стилістиці (це гармонійна єдність використаних матеріалів, кольорової гами, дизайнерських форм). Сукупність модулів, обраних і розташованих на ВАШ розсуд, утворює ексклюзивну, оригінальну модульну систему. Проте давайте, як би смішно не звучало, розберемо все «по поличкам». Приклад: модульна система Коен МДФ - класика у сучасному її вигляді, а модульна система «Нью-Йорк» у витонченому стилі кантрі, для істинних поціновувачів домашньої атмосфери, затишку й романтики. Всі вхідні модулі характеризуються простотою і правильністю форм, високою функціональністю і мобільністю.Колорит витриманий у близьких до природи фарбах (яблуня локарно). В систему входять наступні модулі: бар, вішалка, ліжко, пенал, журнальний стіл, обідній стіл, стілець, туалетний стіл, приліжкова тумба, приставний стіл. Решта модулів представлені у різних розмірах та формах: 3 серванти, 4 дзеркала, 7 комодів, 8 надставок, 2 письмових столи, 4 полиці, 2 тумби для взуття, 5 тумб РТВ, 3 шафи. Тобто у Вас є рецепт (стиль кантрі) і є різноманітні інгредієнти. Залишилося лишень обставити кімнату своєї мрії. Можна придбати будь-які з модулів, що Вам сподобалися й відчути себе справжнім дизайнером. Адже стилістика кантрі визначається комфортабельністю й доцільністю.Співвідношення кімнат, їхнє зонування, розміри й висота стель продиктоване в першу чергу з міркувань функціональності. Тут можна зустріти кухню, їдальню та вітальню, об’єднані в один простір. Ось в чому головна перевага модульних систем – Ваші меблі будуть працювати так, як Ви цього забажаєте. Крім цього, в будь-який момент можна придбати додатковий модуль і Ваш інтер’єр заграє новими кольорами. З цією метою підприємства мало того, що не знімають модульні системи з виробництва, але й доповнюють їх новими складниками. Тому, з чим би не полюбляли порівнювати модульні меблі (з дорослим конструктором або, у нашому випадку, з кулінарним рецептом) – це завжди креатив, втілення ідей, а також Ваших етичних і практичних вподобань.
   Однак ексклюзивний стиль і творчий підхід – це не єдині переваги модульних систем. По-перше, це економія простору. Модульні меблі просто створені для малогабаритних жител і квартир з нестандартним плануванням. Зазвичай, складові частини модуля легко монтуються, пересува-ються й трансформуються. Ця властивість унеможливлює перетворення кімнати у громіздке, тісне й похмуре приміщення. По-друге, це універсальність. Яку б кімнату Вам не хотілося облаштувати – дитячу, спальню, кухню, передпокої або вітальню – завдяки попредметній комплектації й різномані-тним компоновкам складових елементів модульних систем, робити це по-справжньому захоплюю-че. По-третє, це економія фінансів. Модульні меблі по праву вважаються одними з найвигідніших та найдовговічніших капіталовкладень для будинку. МебліХіт надає Вам повну свободу вибору та дій. Не бійтеся експериментувати і створювати щось нове!

05.08.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21