• /
  • /
  • Дитячі модульні меблі: створіть для своєї дитини власний всесвіт

Дитячі модульні меблі: створіть для своєї дитини власний всесвіт

Дитячі модульні меблі: створіть для своєї дитини власний всесвіт

Детская Лео-4.jpgВсі ми родом з дитинства – сказав одного разу геніальний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері. Дивлячись на свою дитину, Ви мимоволі згадуєте пору юності й ентузіазму, щирої доброти та заповітних мрій, пору щоденних пригод та відкриттів. І Вам хочеться, щоб і вона колись з теплою ностальгією згадувала дитячі роки,тому намагаєтесь забезпечити її не лише турботою, увагою та ніжністю, а й якісними іграшками, конструкторами, пізнавальними книгами, які розвивають пам'ять і мислення та іншими атрибутами дитячого світу. Один із всесвітів цього світу – дитяча кімната, у якій Ваша дитина буде зростати, розвиватися, пізнавати нове, навчатися, відпо-чивати, розважатися, мріяти, радіти та сумувати, одним словом, жити. Тому, дитяча кімната - окрема планета у вашому домі. І якщо доросла людина, на жаль, звикає до рутини й повсякденної сірості, то для маленької дитини такі умови неприпустимі. Як мінімум тричі у її житті повинна змінитися кімната (із врахуванням особливостей психічного та фізіологічного розвитку). Перший раз – коли дитина навчилася самостійно ходити (1–3 роки); другий – дошкільний вік (4–6 років); третій – початок підліткового віку (10–13 років). Як оптимально втілити у життя такий кімнатний «бум»? Дуже просто: за допомогою дитячих модульних меблів, про які Вам сьогодні розповість Інтернет-магазин МебліХіт.

  Сьогодні модульні (або секційні) меблі позиціонують як «конструктор для дорослих, але якщо замислитися, то дійсно необмежені можливості такі меблі відкривають саме для дітей. Дитяча модульна система – це комплект із визначеної кількості корпусних, решітчастих і м'яких меблевих предметів (модулів) різних варіацій, виконаних в одному стилі, з одного матеріалу, в одній кольо-ровій гамі. Тобто маємо єдиний зміст та різноманітні форми. З цього комплекту Ви можете обрати ті модулі, котрі необхідні саме в цей момент. На практиці це дозволяє розв’язати задачу «триразової» дитячої кімнати і тут немає жодного дива, а всього лише сучасні технології меблевої індустрії. Така кімната буде відповідати не тільки функціональним, а й естетичним потребам. Розглянемо кожну з трьох «вікових» кімнат, щоб зрозуміти, чому для дітей вкрай важливі зміни інтер’єру. 

Світогляд дитини визначається простором, у якому вона знаходиться з перших днів свого життя. Вже з 2-місячного віку у неї виникає бажання грати і тут на допомогу приходять різноманітні висячі іграшки та брязкальця. Вона гостро реагує на шум, тому з кімнати бажано прибрати високі нестійкі конструкції. До 6–7-го місяця дитина опановує повзання, а в 9 часто й ходьбу. В цей період предмети з гострими кутами у кімнаті виключені. Перше, що варто придбати – ліжечко, стіл для сповивань та комод. У віці 2–3-х років відбувається активний розвиток сприйняття малюка через повсякденні справи. Досліджуючи, на кшталт гри, вміст та форму меблів, дитина відчуває позитивні емоції. Тому головні характеристики, якими повинні бути наділені обрані Вами модулі – надійність, стійкість та багатофункціональність.

  Чим дорослішою стає дитина, тим менше значення для неї відіграє простір підлоги. Але не забувайте, що меблі у дитячій кімнаті не повинні займати більше 50%. Вагоме місце у житті дитини дошкільного та шкільного віку займає продуктивна діяльність. Тепер Ви можете доповнити модульну систему письмовим столом, стільцем, пеналами з шухлядами, тумбами, стелажами й надстав-ками. Дитина активно займається творчістю: ліпить, малює, вирізає, тому кімната обов’язково повинна бути оснащена модулями з робочою поверхнею, де вона буде і створювати, і зберігати створене. Це найсприятливіший період для зонування дитячої. Легко пересуваючи й трансформуючи модулі, Ви зможете оформити класичну робочу, ігрову та зону відпочинку. Оцінить цю можливість і дошкільник, самостійно проектуючи власну кімнату. 
В передпідлітковому віці дитина активно займається розумовою діяльністю, у неї з’являються хобі, захоплення, вона потребує спілкування з однолітками. Ймовірно, кімнату можна доповнити модульними книжковими стелажами і навісними полицями, сучасним комп’ютерним столом. Коло інтересів дитини розширюється, вона дорослішає, і не дивуйтесь, якщо одного разу зажадає у кім-нату шафу більшого розміру та дзеркало. 

  Пам’ятайте, що дитина – суб’єкт сприйнятливий. Головне у плануванні будь-якої дитячої кімнати – забезпечення її здоров'я та безпеки. М'яка світла кольорова гама буде сприяти продуктивному навчанню й повноцінному відпочинку. Предмети у дитячій повинні мати просту форму і крупні деталі, і всі без виключення повинні бути виготовлені з екологічно чистої сировини. Важливо також обрати поверхні, які легко піддаються очистці від забруднень та подряпин. Дизайн дитячої кімнати повинен радувати дитину цікавими формами. Гострі та прямі кути виключають не лише з метою безпеки, але й з тієї простої причини, що у природі їх не існує. Спокійний інтер’єр буде впливати на психіку дитини найсприятливішим чином. 
Як бачите, дитячі модульні меблі приховують у собі фантастичні трансформаційні можливості. МебліХіт з радістю представляє Вам оригінальні та якісні модульні меблі для дітей різного віку. Ви зможете сконструювати кімнату як для одного, так і для декількох малюків, завдяки висувним ліжкам, драбинам-комодам, надставкам. 

  Найголовніше, що Ви в будь-який момент в змозі змінити кімнату до невпізнанності, придбавши нові модулі з системи, а робити це разом з дитиною більш захоплююче. Прислухайтесь до того, що вона говорить і чого бажає, створіть для неї світ, про який вона мріє.


12.08.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21