• /
  • /
  • Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

фото Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

  Важко уявити собі житлове приміщення без такого елементу корпусних меблів як шафа. Зазвичай, проблема зберігання різноманітних речей (починаючи від гардеробу і завершуючи побутовою технікою, яку як завжди поставити ніде, а викинути шкода) набуває вирішального значення у плануванні житлової площі. На щастя, кінець ХХ століття подарував людству такий ергономічний предмет меблів як шафа-купе. Що ж таке шафа-купе і чим вона відрізняється від звичайної шафи? Інтернет-магазин МебліХіт допоможе Вам розібратися у цьому.

Шафа-купе - давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі. Напевно, перша асоціація зі словом «купе» у всіх ідентична – вагон. По суті, це вірно. Слово «купе» (франц. coupé від couper) означає будь-яку відокремлену зону. Головна ознака шафи-купе – вона може бути прилаштована до вертикальної (однієї або декільком стінам) або горизонтальної (підлоги і стелі) поверхням. Така конструкція, окрім того що робить її максимально стійкою, надає необмежені можливості для розмежування шафи на предметні зони. Ось чому шафа-купе, в першу чергу, розглядається в якості вмонтованих непересувних меблів. Саме тому до вибору такої шафи слід ставитися вкрай обмірковано, адже монтується вона на тривалий час і повинна гармонійно вписуватися не лише в загальний інтер’єр кімнати, а й в особливості її розмірів. Існують і пересувні шафи-купе, однак вони не такі місткі і відрізняються від стандартних лише дверною системою.

Будова шафи-купе нагадує конструктор. Основа її – корпус із вмонтованими полицями, штангами, гачками (залежно від призначення зони), а декоративна складова – двері. Саме двері перетворюють шафу на  шафу-купе. Розглянемо їхні основні складові елементи.

1) обрамлення дверей  (рами, профіль);

2) напрямна (трек, рейок);

3) ролики, завдяки яким двері переміщуються;

4) буферна захисна стрічка (запобігає ударам дверей від бічних стінок шафи);

5) щітка-стрічка для задньої поверхні профілю, яка запобігає потраплянню у нього пилу;

6) різноманітні додаткові аксесуари (обмежувачі ходу, заглушки).


Зважаючи на те, що конструкція може бути довшою, у шафах-купе буває більше двох дверей. Існують два їхні типи. Перший тип: ведучі ролики кріпляться до нижньої частини дверей і переміщуються нижньою напрямною; нижні ролики, в свою чергу, забезпечують стійкість вертикальної конструкції і плавний хід механізму. Другий тип: ведучі ролики кріпляться до верхньої частини, двері фактично висять на них; нижні ролики зазвичай взагалі відсутні. Який тип обрати? Тут вже на Ваш розсуд. В першому випадку потрібно пам’ятати про небезпеку вискакування роликів з напрямної під час сильного поштовху і великої висоти. Понад те, постійно слідкувати за чистотою нижньої рейки, адже у неї часто потрапляє пил. У другому – про те, що стеля повинна витримати велике навантаження і, понад те, бути ідеально рівною, тому що в протилежному випадку можливі перекоси і заклинювання дверного механізму.

Якісна шафа-купе нагадує собою Вашу особисту міні-кімнату, у якій розміщені вмонтовані ємності, відкидні столи, виїзні полиці та стелажі. Приваблива пропозиція для сучасної людини з її активним ритмом життя і наявністю величезної кількості різних речей, предметів, ґаджетів – усього, що іноді робить наше життя комфортнішим. Всі секції шафи-купе максимально продумані. Вмонтовані шафи можуть бути кутовими, діагональними та діагонально-кутовими. Оригінальне ноу-хау – радіальні двері, які створюють плавні переходи та затишок в інтер’єрі. Однак перевага шафи-купе полягає не лише в економії площі. Це ідеальна деталь як для тих, хто надає перевагу сучасному хай-тек стилю, так і для поціновувачів класики. Матеріали для дверей бувають наступними:

1) панельні (з ДСП, МДФ або МДФ з особливим покриттям);

2) скляні (прозорі, напівпрозорі, матові, кольорові або з малюнком);

3) дзеркальні (тоновані, під бронзу, графіт);

4) комбіновані.


МебліХіт пропонує на вибір різноманітні шафи-купе. Враховуються особливості не тільки Вашого смаку, а й Вашої кімнати. Наша система підбере шафу виходячи з таких характеристик як ширина, висота, глибина, гарантія якості, склад та масив дерева. Ціновий діапазон достатньо широкий, аби зупинитися на оптимальному варіанті покупки. Однак найбільш заманлива пропозиція – шафа-купе під замовлення, за допомогою якого Ви фактично самостійно створите предмет меблів, який ідеально впишеться у Вашу кімнату і Ваше життя.

 

 

 

 

 

06.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21