• /
  • /
  • Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

фото Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

Шафи-купе як невід’ємна частина сучасного комфортного житла

  Важко уявити собі житлове приміщення без такого елементу корпусних меблів як шафа. Зазвичай, проблема зберігання різноманітних речей (починаючи від гардеробу і завершуючи побутовою технікою, яку як завжди поставити ніде, а викинути шкода) набуває вирішального значення у плануванні житлової площі. На щастя, кінець ХХ століття подарував людству такий ергономічний предмет меблів як шафа-купе. Що ж таке шафа-купе і чим вона відрізняється від звичайної шафи? Інтернет-магазин МебліХіт допоможе Вам розібратися у цьому.

Шафа-купе - давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі. Напевно, перша асоціація зі словом «купе» у всіх ідентична – вагон. По суті, це вірно. Слово «купе» (франц. coupé від couper) означає будь-яку відокремлену зону. Головна ознака шафи-купе – вона може бути прилаштована до вертикальної (однієї або декільком стінам) або горизонтальної (підлоги і стелі) поверхням. Така конструкція, окрім того що робить її максимально стійкою, надає необмежені можливості для розмежування шафи на предметні зони. Ось чому шафа-купе, в першу чергу, розглядається в якості вмонтованих непересувних меблів. Саме тому до вибору такої шафи слід ставитися вкрай обмірковано, адже монтується вона на тривалий час і повинна гармонійно вписуватися не лише в загальний інтер’єр кімнати, а й в особливості її розмірів. Існують і пересувні шафи-купе, однак вони не такі місткі і відрізняються від стандартних лише дверною системою.

Будова шафи-купе нагадує конструктор. Основа її – корпус із вмонтованими полицями, штангами, гачками (залежно від призначення зони), а декоративна складова – двері. Саме двері перетворюють шафу на  шафу-купе. Розглянемо їхні основні складові елементи.

1) обрамлення дверей  (рами, профіль);

2) напрямна (трек, рейок);

3) ролики, завдяки яким двері переміщуються;

4) буферна захисна стрічка (запобігає ударам дверей від бічних стінок шафи);

5) щітка-стрічка для задньої поверхні профілю, яка запобігає потраплянню у нього пилу;

6) різноманітні додаткові аксесуари (обмежувачі ходу, заглушки).


Зважаючи на те, що конструкція може бути довшою, у шафах-купе буває більше двох дверей. Існують два їхні типи. Перший тип: ведучі ролики кріпляться до нижньої частини дверей і переміщуються нижньою напрямною; нижні ролики, в свою чергу, забезпечують стійкість вертикальної конструкції і плавний хід механізму. Другий тип: ведучі ролики кріпляться до верхньої частини, двері фактично висять на них; нижні ролики зазвичай взагалі відсутні. Який тип обрати? Тут вже на Ваш розсуд. В першому випадку потрібно пам’ятати про небезпеку вискакування роликів з напрямної під час сильного поштовху і великої висоти. Понад те, постійно слідкувати за чистотою нижньої рейки, адже у неї часто потрапляє пил. У другому – про те, що стеля повинна витримати велике навантаження і, понад те, бути ідеально рівною, тому що в протилежному випадку можливі перекоси і заклинювання дверного механізму.

Якісна шафа-купе нагадує собою Вашу особисту міні-кімнату, у якій розміщені вмонтовані ємності, відкидні столи, виїзні полиці та стелажі. Приваблива пропозиція для сучасної людини з її активним ритмом життя і наявністю величезної кількості різних речей, предметів, ґаджетів – усього, що іноді робить наше життя комфортнішим. Всі секції шафи-купе максимально продумані. Вмонтовані шафи можуть бути кутовими, діагональними та діагонально-кутовими. Оригінальне ноу-хау – радіальні двері, які створюють плавні переходи та затишок в інтер’єрі. Однак перевага шафи-купе полягає не лише в економії площі. Це ідеальна деталь як для тих, хто надає перевагу сучасному хай-тек стилю, так і для поціновувачів класики. Матеріали для дверей бувають наступними:

1) панельні (з ДСП, МДФ або МДФ з особливим покриттям);

2) скляні (прозорі, напівпрозорі, матові, кольорові або з малюнком);

3) дзеркальні (тоновані, під бронзу, графіт);

4) комбіновані.


МебліХіт пропонує на вибір різноманітні шафи-купе. Враховуються особливості не тільки Вашого смаку, а й Вашої кімнати. Наша система підбере шафу виходячи з таких характеристик як ширина, висота, глибина, гарантія якості, склад та масив дерева. Ціновий діапазон достатньо широкий, аби зупинитися на оптимальному варіанті покупки. Однак найбільш заманлива пропозиція – шафа-купе під замовлення, за допомогою якого Ви фактично самостійно створите предмет меблів, який ідеально впишеться у Вашу кімнату і Ваше життя.

 

 

 

 

 

06.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21