Меблева фабрика «Міро-Марк»

Меблева фабрика «Міро-Марк»

Меблева фабрика «Міро-Марк»: класика завжди буде в моді


  Якість або дизайн, фурнітура та матеріали або технологія виробництва, престиж або вигідні ціни? Чи існує провідний мотив під час вибору меблевої продукції? Звичайно, існує, і це справа суто індивідуальна для кожного покупця.Однак, зі стовідсотковою впевненістю можна стверджувати, що найбажаніші меблі – це меблі, які поєднують у собі всі перелічені характеристики. А для тих, хто давно знаходиться в їхніх пошуках, Інтернет-магазин МебліХіт радий представити сучасну вітчизняну фабрику «Міро-Марк».

  Ще у 1995 році в місті Калуш, Івано-Франківської області двоє кмітливих братів-підприємців Мирон і Марко Кравчук об’єдналися з метою розвитку бізнесу з виробництва меблів на замовлення. Майже десятиліття потому підприємство розвилося у потужну фабрику з виготовлення меблевої продукції та металевих виробів, з площею виробничого комплексу повного циклу, що складає більше 7000 м2. Продукція, що виробляється призначена як для дому, так і для офісу. Практично у всіх фабричних цехах, завдяки якісному ультрасучасному обладнанню й технологіям, налагоджена автоматизована система виробництва. Не нехтує «Міро-Марк» і європейськими меблевими стандартами, підтверджуючи це наявністю такої документації як: сертифікати відповідності ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1313-91, ГОСТ 16371-93, а також щорічного сертифікату контролю якості ISO-9001-2001.

  Фабрика регулярно запроваджує у виробництво новітні технології своїх іноземних колег. Наприклад, метод напилювального покриття меблів високоякісними поліуретановими фарбами запозичений в італійської фірми з більш ніж 40-річним досвідом роботи I.C.A. (IndustriaChimicaAdriatica). Це всесвітньо відомий авторитетний виробник фарб та лаків для дерева. Дизайн для більшості меблевих серій «Міро-Марк» розробляють, знову ж таки, італійські художники-конструктори (а загальновідомо, що Італія по праву вважається родоначальницею багатьох видів мистецтва і завжди відрізнялася неординарним та вишуканим смаком). «Міро-Марк» тісно співпрацює з «Кроно-Україна» – представництвом Швейцарської компанії SwissKronoGroup. Це провідний виробник деревостружкових плит та інших продуктів на основі ДСП в Україні (ДСП шліфованого для виробництва м’яких меблів та для будівництва, а також ДСП ламінованого більш ніж двадцяти декорів для виробництва корпусних меблів і, нарешті, панельних плит різної кольорової гами). А також єдиний на території країни виробник плит OSB. У десяти іноземних постачальників «Міро-Марк» імпортує меблеві комплектуючі, усі вони наділені сертифікатами якості європейського зразка. Окрім того, фабрика активно бере участь у різноманітних світових меблевих форумах та виставках, а продукцію експортує за кордон. У комплексі це дає змогу «Міро-Марк» виготовляти меблі не лише сучасні, а й надійні, які витримають будь-які умови експлуатації.

  Завдяки вигідним цінами та регулярному оновленню асортименту в поєднанні з високою якістю, «Міро-Марк» завоювала довіру більшості українців. Наприклад, санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт» неодноразово замовляв у фабрики комплекти для відпочиваючих. А в цілому, продукція меблевої фабрики відома у кожному куточку України, що не дивно, адже асортимент дійсно широкий і конкурентоспроможний. Саме тому МебліХіт пропонує Вам придбати у нас меблі від «Комфорт меблі», «Міро-Марк» хоча б з метою переконатися, що ідеальне співвідношення ціни, якості та дизайну це не міф, а об’єктивна реальність.

  В першу чергу, це сучасні стильні спальні кімнати:

· спальня Футура, Примула і Мартіна для поціновувачів строгоїкоролівської класики з переважно фігурними фасадами;

· спальня Роселла з вишуканим орнаментом та нарізними елементами класичної античної архітектури;

· розкішні спальні Олімпія і Лола в італійському стилі бароко;

· ніжна та романтична спальня Лулу з квітковими орнаментами та плавними переходами;

  Крім цього, «Міро-Марк» пропонує безпечні дитячі кімнати, комплекси для затишної вітальні «Венеція», витонченої форми журнальні столики та функціональні комп’ютерні столи, сучасні офісні меблі, а також передпокої. Покваптеся, адже класика дійсно завжди буде в моді.

12.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21