Меблева фабрика «Міро-Марк»

Меблева фабрика «Міро-Марк»

Меблева фабрика «Міро-Марк»: класика завжди буде в моді


  Якість або дизайн, фурнітура та матеріали або технологія виробництва, престиж або вигідні ціни? Чи існує провідний мотив під час вибору меблевої продукції? Звичайно, існує, і це справа суто індивідуальна для кожного покупця.Однак, зі стовідсотковою впевненістю можна стверджувати, що найбажаніші меблі – це меблі, які поєднують у собі всі перелічені характеристики. А для тих, хто давно знаходиться в їхніх пошуках, Інтернет-магазин МебліХіт радий представити сучасну вітчизняну фабрику «Міро-Марк».

  Ще у 1995 році в місті Калуш, Івано-Франківської області двоє кмітливих братів-підприємців Мирон і Марко Кравчук об’єдналися з метою розвитку бізнесу з виробництва меблів на замовлення. Майже десятиліття потому підприємство розвилося у потужну фабрику з виготовлення меблевої продукції та металевих виробів, з площею виробничого комплексу повного циклу, що складає більше 7000 м2. Продукція, що виробляється призначена як для дому, так і для офісу. Практично у всіх фабричних цехах, завдяки якісному ультрасучасному обладнанню й технологіям, налагоджена автоматизована система виробництва. Не нехтує «Міро-Марк» і європейськими меблевими стандартами, підтверджуючи це наявністю такої документації як: сертифікати відповідності ДСТУ ГОСТ 22046:2004, ДСТУ 1313-91, ГОСТ 16371-93, а також щорічного сертифікату контролю якості ISO-9001-2001.

  Фабрика регулярно запроваджує у виробництво новітні технології своїх іноземних колег. Наприклад, метод напилювального покриття меблів високоякісними поліуретановими фарбами запозичений в італійської фірми з більш ніж 40-річним досвідом роботи I.C.A. (IndustriaChimicaAdriatica). Це всесвітньо відомий авторитетний виробник фарб та лаків для дерева. Дизайн для більшості меблевих серій «Міро-Марк» розробляють, знову ж таки, італійські художники-конструктори (а загальновідомо, що Італія по праву вважається родоначальницею багатьох видів мистецтва і завжди відрізнялася неординарним та вишуканим смаком). «Міро-Марк» тісно співпрацює з «Кроно-Україна» – представництвом Швейцарської компанії SwissKronoGroup. Це провідний виробник деревостружкових плит та інших продуктів на основі ДСП в Україні (ДСП шліфованого для виробництва м’яких меблів та для будівництва, а також ДСП ламінованого більш ніж двадцяти декорів для виробництва корпусних меблів і, нарешті, панельних плит різної кольорової гами). А також єдиний на території країни виробник плит OSB. У десяти іноземних постачальників «Міро-Марк» імпортує меблеві комплектуючі, усі вони наділені сертифікатами якості європейського зразка. Окрім того, фабрика активно бере участь у різноманітних світових меблевих форумах та виставках, а продукцію експортує за кордон. У комплексі це дає змогу «Міро-Марк» виготовляти меблі не лише сучасні, а й надійні, які витримають будь-які умови експлуатації.

  Завдяки вигідним цінами та регулярному оновленню асортименту в поєднанні з високою якістю, «Міро-Марк» завоювала довіру більшості українців. Наприклад, санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт» неодноразово замовляв у фабрики комплекти для відпочиваючих. А в цілому, продукція меблевої фабрики відома у кожному куточку України, що не дивно, адже асортимент дійсно широкий і конкурентоспроможний. Саме тому МебліХіт пропонує Вам придбати у нас меблі від «Комфорт меблі», «Міро-Марк» хоча б з метою переконатися, що ідеальне співвідношення ціни, якості та дизайну це не міф, а об’єктивна реальність.

  В першу чергу, це сучасні стильні спальні кімнати:

· спальня Футура, Примула і Мартіна для поціновувачів строгоїкоролівської класики з переважно фігурними фасадами;

· спальня Роселла з вишуканим орнаментом та нарізними елементами класичної античної архітектури;

· розкішні спальні Олімпія і Лола в італійському стилі бароко;

· ніжна та романтична спальня Лулу з квітковими орнаментами та плавними переходами;

  Крім цього, «Міро-Марк» пропонує безпечні дитячі кімнати, комплекси для затишної вітальні «Венеція», витонченої форми журнальні столики та функціональні комп’ютерні столи, сучасні офісні меблі, а також передпокої. Покваптеся, адже класика дійсно завжди буде в моді.

12.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21