• /
  • /
  • Шафа-купе – давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі

Шафа-купе – давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі

Шафа-купе – давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі

До нашої країни шафа-купе «приїхала» у 2000 році. Стільки років пройшло, а цей предмет інтер’єру не здає своїх позицій, а тільки міцно приріс до наших квартир. Це й не дивно, адже шафи-купе не лише багато вміщають у себе, але й максимально використовують ваш простір. З роками, його якість лише росте, а механізми стають ще більш новаторськими. Слід зазначити, що з ростом популярності шаф-купе, знижується і його вартість. Це вже не новинка для нас, це необхідність для кожного.

43c6faae281959763cad15b9c445b713.jpg


Трішки про шафи-купе

Шафа-купе називається так завдяки своїй системі розсувних дверей. Переваги використання шафи-купе штовхають все більше людей придбати саме такі шафи. Відкривання дверей-купе дозволяє максимально використовувати простір перед шафою. Більше місця для своїх потреб можна використати у шафі-купе під самою стелею. Адже висота звичайних шаф не дістає до самої стелі, і місце там пропадає. А у сучасних квартирах не так багато зайвих квадратних метрів, тому їх використовувати слід найбільш ефективно.

І шафа-купе ідеально для цього підходить. Безліч різноманітних матеріалів, які підійдуть у будь-яке помешкання. Двері шафи купе можна обрати навіть дзеркальні, що ідеально підійде до передпокою або спальні. Також можна обрати різноманітні візерунки, якими прикрашають шафи-купе - у такому випадку меблі стануть справжньою прикрасою та витвором мистецтва, яке ідеально буде підходити у ваше помешкання, а головне відігравати максимально функціональну роль.

Сучасні шафи-купе використовуються не лише для зберігання речей, що зручно у спальні та передпокої. В дитячій кімнаті у шафі-купе можна зробити відділення для іграшок вашого малюка, що автоматично робить прибирання легкою справою. На кухні у шафу-купе ви можете заховати усі побутові аксесуари вашої господині. Використовують шафи-купе навіть на балконах та лоджіях.

У кожного знайдеться те, що «викинути шкода», але вже роками ви накопичуєте безліч «потрібних» речей. Облаштуйте для них місце на балконі – замовте шафу-купе.

Кнопка укр.png
15.11.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21