• /
  • /
  • Шафа-купе – давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі

Шафа-купе – давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі

Шафа-купе – давно вже не модна новинка, а необхідність у сучасній квартирі

До нашої країни шафа-купе «приїхала» у 2000 році. Стільки років пройшло, а цей предмет інтер’єру не здає своїх позицій, а тільки міцно приріс до наших квартир. Це й не дивно, адже шафи-купе не лише багато вміщають у себе, але й максимально використовують ваш простір. З роками, його якість лише росте, а механізми стають ще більш новаторськими. Слід зазначити, що з ростом популярності шаф-купе, знижується і його вартість. Це вже не новинка для нас, це необхідність для кожного.

43c6faae281959763cad15b9c445b713.jpg


Трішки про шафи-купе

Шафа-купе називається так завдяки своїй системі розсувних дверей. Переваги використання шафи-купе штовхають все більше людей придбати саме такі шафи. Відкривання дверей-купе дозволяє максимально використовувати простір перед шафою. Більше місця для своїх потреб можна використати у шафі-купе під самою стелею. Адже висота звичайних шаф не дістає до самої стелі, і місце там пропадає. А у сучасних квартирах не так багато зайвих квадратних метрів, тому їх використовувати слід найбільш ефективно.

І шафа-купе ідеально для цього підходить. Безліч різноманітних матеріалів, які підійдуть у будь-яке помешкання. Двері шафи купе можна обрати навіть дзеркальні, що ідеально підійде до передпокою або спальні. Також можна обрати різноманітні візерунки, якими прикрашають шафи-купе - у такому випадку меблі стануть справжньою прикрасою та витвором мистецтва, яке ідеально буде підходити у ваше помешкання, а головне відігравати максимально функціональну роль.

Сучасні шафи-купе використовуються не лише для зберігання речей, що зручно у спальні та передпокої. В дитячій кімнаті у шафі-купе можна зробити відділення для іграшок вашого малюка, що автоматично робить прибирання легкою справою. На кухні у шафу-купе ви можете заховати усі побутові аксесуари вашої господині. Використовують шафи-купе навіть на балконах та лоджіях.

У кожного знайдеться те, що «викинути шкода», але вже роками ви накопичуєте безліч «потрібних» речей. Облаштуйте для них місце на балконі – замовте шафу-купе.

Кнопка укр.png
15.11.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21