ART METAL FURNITURE

ART METAL FURNITURE

МЕБЛІ ДЛЯ ЖИТТЯ, МЕБЛІ ДЛЯ РОБОТИ, МЕБЛІ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

01.jpg

 
Сьогодні ми хочемо представити Вам одного з лідерів українських виробників меблевої продукції – компанію ArtMetalFurniture. Ніколи не доводилося чути назву AMF? Будьте певні, у житті Ви неодноразово стикалися з нею, адже спектр пропонованої компанією продукції надзвичайно широкий. Спеціалізація її строго розподілена: металеві вироби, фанера, пластика, дерев’яні вироби, шкіра, корпусні меблі, комплектуючі. Компанія “Арт Метал Фурнітура-Меблі” – одне з вісьмох великих підприємств національного холдингу “ArtProduceGroupe”. Виникла вона у 1999 році в місті Дніпропетровськ і спочатку позиціонувала себе переважно як виробник офісних меблів. Однак майже 15-річний стаж AMF сьогодні дає змогу говорити про неї не лише як про масштабну універсальну меблеву компанію, а й як про світову. Основна продукція представлена у вигляді офісних крісел та стільців, шкіряних крісел, дитячих стільців і шкільних меблів. Сюди ж входять стільці і столи для барів, кафе і ресторанів, корпусні меблі.

На українському ринку реалізується тільки 65% продукції. Великобританія, Франція, Греція, Угорщина, Австрія, Німеччина, Болгарія, Польща, Фінляндія– аж ніяк не повний список країн, в які експортуються AMF-Меблі. Мережа дистриб’юторів сьогодні діє у 36 країнах. Комплектація проводиться не лише в Україні, а й у Росії, Китаї. Не дивно, що компанія давно завоювала сучасний український ринок і тепер прогресивно впроваджується на ринок світовий. Диференціація асортименту і продумана експортна політика AMF стали запорукою цього.

Довіра і лояльність клієнтів викликані багатьма факторами. В першу чергу це якість продукції. Вся вона згідно із сертифікатами відповідає ДСТУ ГОСТ 22046:2004; ДСТУ 1313-91; ГОСТ 16371-93. Крім цього, аудиторська перевірка компанії щорічно підтверджується сертифікатом ISO-9001-2001, а власне продукція наділена сертифікатами походження товару СТ-1 та СertificateofOriginal. З 2002 року AMF –член Української Асоціації Меблевиків. Контроль на такому високому європейському рівні зумовлений тим, що AMF охоплює повний цикл виготовлення меблів. Чи ж варто говорити, що для підтримки конкурентоздатності застосовуються новітні технології та обладнання, а в дизайнерських рішеннях домінує стиль хай-тек. Адже у назві компанії фігурує слово “метал”, що вже асоціюється з епохою модерну. Ще один вагомий фактор на користь AMF – демократичні ціни на продукцію.

01.jpg


ArtMetalFurniture йде в ногу з часом. Приймає участь у міжнародних конференціях, розробляє креативні ультрасучасні меблі, бере активну участь у спонсорстві і, звичайно, співпрацює зі світовим ринком. Як тут не згадати про Київський міжнародний меблевий форум KIFF-2013. Уже вкотре в ньому взяли участь меблева фабрика "Міро-Марк", зокрема і AMF, представивши не лише нові яскраві моделі стільців, крісел та диванів, а й дитячі меблі, які стали результатом підписанняексклюзивногоконтракту з торговою маркою Disney.
 
Інтернет-магазин МебліХіт з радістю допоможе Вам у придбанні продукції від ArtMetalFurniture.
Тим паче, що величезний вибір не обмежується ні фінансами, ні фантазією. Все залежить від Ваших бажань. Ми пропонуємо:
 · меблі для створення затишного домашнього інтер’єру (корпусні модульні меблі, м’які меблі, шафи-купе, журнальні та сервірувальні столи, TV-тумби, обідні столи зі скла або дерева, стільці, універсальні меблі, матраци);
 · меблі для дітей та підлітків (дитячі крісла, безкаркасні меблі, крісла для підлітків, комп’ютерні столи);
 · меблі для кафе, барів, ресторанів (стільці, крісла, хокери, дивани, бази для столів, стільниці);
 · офісні меблі (кабінети для керівника, крісла для керівника, операторські крісла, стільці для відвідувачів, дивани, корпусні меблі для офісу, вішалки).
03.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21