ART METAL FURNITURE

ART METAL FURNITURE

МЕБЛІ ДЛЯ ЖИТТЯ, МЕБЛІ ДЛЯ РОБОТИ, МЕБЛІ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

01.jpg

 
Сьогодні ми хочемо представити Вам одного з лідерів українських виробників меблевої продукції – компанію ArtMetalFurniture. Ніколи не доводилося чути назву AMF? Будьте певні, у житті Ви неодноразово стикалися з нею, адже спектр пропонованої компанією продукції надзвичайно широкий. Спеціалізація її строго розподілена: металеві вироби, фанера, пластика, дерев’яні вироби, шкіра, корпусні меблі, комплектуючі. Компанія “Арт Метал Фурнітура-Меблі” – одне з вісьмох великих підприємств національного холдингу “ArtProduceGroupe”. Виникла вона у 1999 році в місті Дніпропетровськ і спочатку позиціонувала себе переважно як виробник офісних меблів. Однак майже 15-річний стаж AMF сьогодні дає змогу говорити про неї не лише як про масштабну універсальну меблеву компанію, а й як про світову. Основна продукція представлена у вигляді офісних крісел та стільців, шкіряних крісел, дитячих стільців і шкільних меблів. Сюди ж входять стільці і столи для барів, кафе і ресторанів, корпусні меблі.

На українському ринку реалізується тільки 65% продукції. Великобританія, Франція, Греція, Угорщина, Австрія, Німеччина, Болгарія, Польща, Фінляндія– аж ніяк не повний список країн, в які експортуються AMF-Меблі. Мережа дистриб’юторів сьогодні діє у 36 країнах. Комплектація проводиться не лише в Україні, а й у Росії, Китаї. Не дивно, що компанія давно завоювала сучасний український ринок і тепер прогресивно впроваджується на ринок світовий. Диференціація асортименту і продумана експортна політика AMF стали запорукою цього.

Довіра і лояльність клієнтів викликані багатьма факторами. В першу чергу це якість продукції. Вся вона згідно із сертифікатами відповідає ДСТУ ГОСТ 22046:2004; ДСТУ 1313-91; ГОСТ 16371-93. Крім цього, аудиторська перевірка компанії щорічно підтверджується сертифікатом ISO-9001-2001, а власне продукція наділена сертифікатами походження товару СТ-1 та СertificateofOriginal. З 2002 року AMF –член Української Асоціації Меблевиків. Контроль на такому високому європейському рівні зумовлений тим, що AMF охоплює повний цикл виготовлення меблів. Чи ж варто говорити, що для підтримки конкурентоздатності застосовуються новітні технології та обладнання, а в дизайнерських рішеннях домінує стиль хай-тек. Адже у назві компанії фігурує слово “метал”, що вже асоціюється з епохою модерну. Ще один вагомий фактор на користь AMF – демократичні ціни на продукцію.

01.jpg


ArtMetalFurniture йде в ногу з часом. Приймає участь у міжнародних конференціях, розробляє креативні ультрасучасні меблі, бере активну участь у спонсорстві і, звичайно, співпрацює зі світовим ринком. Як тут не згадати про Київський міжнародний меблевий форум KIFF-2013. Уже вкотре в ньому взяли участь меблева фабрика "Міро-Марк", зокрема і AMF, представивши не лише нові яскраві моделі стільців, крісел та диванів, а й дитячі меблі, які стали результатом підписанняексклюзивногоконтракту з торговою маркою Disney.
 
Інтернет-магазин МебліХіт з радістю допоможе Вам у придбанні продукції від ArtMetalFurniture.
Тим паче, що величезний вибір не обмежується ні фінансами, ні фантазією. Все залежить від Ваших бажань. Ми пропонуємо:
 · меблі для створення затишного домашнього інтер’єру (корпусні модульні меблі, м’які меблі, шафи-купе, журнальні та сервірувальні столи, TV-тумби, обідні столи зі скла або дерева, стільці, універсальні меблі, матраци);
 · меблі для дітей та підлітків (дитячі крісла, безкаркасні меблі, крісла для підлітків, комп’ютерні столи);
 · меблі для кафе, барів, ресторанів (стільці, крісла, хокери, дивани, бази для столів, стільниці);
 · офісні меблі (кабінети для керівника, крісла для керівника, операторські крісла, стільці для відвідувачів, дивани, корпусні меблі для офісу, вішалки).
03.07.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21