Купівля корпусних меблів

Купівля корпусних меблів

На сьогоднішній день виробники випускають різні види меблів, однією з них є корпусні меблі - етоконструкція з горизонтальних і вертикальних ліній. До цієї категорії відносяться: столи, стільці, полиці, стелажі, тумби.Как відомо корпусні меблі, в даний час, виготовляється не з дерева. Дерево - міцний матеріал, не вреднийдля здоров'я, красиво виглядає, але він пожароустойчив, і зносостійкість знижена, вимагає до себе бережногоотношенія.
  Корпусні меблі, ціни на неї складаються з вартості використовуваних матеріалів, самий бюджетний матеріал - ДСП. Існує два види, які перебувають: з дрібної тріски, стружок, і тирси, подрібнених до порошкоподібного стану. Обидва матеріалаи покриті ламінатом або шпоною, з імітацією під натуральний колір дерева. Покриття виконує захисну функцію, завдяки якому меблі більш стійка до тертя, появи подряпин, впливу побутової хімії. Оскільки ціни на якісний товар дещо вище, а такі меблі слугують на багато довше, можливо варто задуматись про кредит. Тому рекомендуємо звернути вашу увагу на статтю "Меблі в кредит у Львові".

   Корпусні дитячі меблі виготовляється з безпечних матеріалів, що мають гігієнічні сертифікати, вона повинна бути міцною без гострих кутів, дзеркал, щоб дитина не поранився.

  А ось корпусні меблі в вітальню, допоможуть створити інтер'єр відповідний вашому характеру, вподобанням, звичкам, створить затишок у вашому домі, зокрема одним з таких елементів може бути і комод: зручно, гарно, вигідно. Новаторські дизайнерські рішення, допоможуть знайти індивідуальний варіант створення комфорту і неповторного інтер'єру. Окремі деталі таких меблів виконуються з металу. Металічні кострукції дуже міцні, але існує ймовірність появи корозії, при недостатньому захисному покритті, які запобігають появі іржі. Матеріали менш схильні корозії - це алюміній і титан. У більшсті випадків, корпусні меблі, має в своїй комплектації різне поєднання стекол і дзеркал: дверцята, вставки, як елементи декору, полки. Дзеркала бувають не тільки прозорими, а й матовими, кольоровими, тонованими, срібними, золотими, кольору бронзи, графіту, з блакитним або зеленим відтінком. Недорога корпусні меблі, це відмінний варіантдля людей економних. Невисока ціна не означає погана якість. Одним з варіантів може бути використання штучного каменю. До складу цього матеріалу входить пожежостійкість мінеральний наповнювач, пігмент і акріловаясмола. Його важко подряпати, він нешкідливий, його не розбити, при появі подряпин - наждачний папір позволяетсправіться з проблемою. Штучний камінь дуже схожий з натуральним, але з меншою вагою. Новинка і останій винахід- напилюваний камінь, наноситься на будь-який вид матеріалу, відмінно виглядає. Уважно ставтеся до покупки, робіть правильний вибір, і гарний настрій вам забезпечено.
29.06.2013
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21