Меблева фабрика Гербор та БРВ

Меблева фабрика Гербор та БРВ

В останні десятиліття меблева промисловість нашої країни зазнала суттєвих змін. Якщо раніше, хороші меблі були, в основному, імпортними, то сьогодні в країні є кілька власних виробництв європейського рівня. Такими виробництвами є фабрики європейської групи компанії Black Red White, розташовані на заході нашої країни. Вироби цих підприємств є одними з найбільш затребуваних рішень в Україні. Серед наших статей Ви зможете дізнатись і про меблі Брістоль. Історія успіху, а у цій публікації ми розкажемо про те, що являє собою меблева фабрика Гербор та БРВ.

01.jpg


Що являють собою фабрики групи BRW в Україні

Один з найбільших учасників меблевого ринку Європи, група компаній Black Red White має виробничі майданчики в багатьох країнах континенту. Не оминула вона своєю увагою і східноєвропейські держави. Зокрема, в Україні, група представлена відразу двома суб'єктами: компанією Гербор-Холдинг з Володимира-Волинського, і компанією BRW-Україна з Новолинска. Обидві компанії знаходяться у Волинській області.

Компанії займаються, в основному, випуском різноманітної корпусних меблів. При цьому, вироби, вироблені в Нововолинську або у Володимирі, мають ряд досить істотних переваг, які допомагають їм бути вельми популярними на території всієї України. До основних переваг меблів цих фабрик можна віднести такі моменти.

Наявність власних дизайнерських груп дозволяє компанії не залежати від сторонніх рішень, і створювати найоптимальніші рішення, виходячи з українського досвіду і тенденцій. Отже, меблі БРВ і Гербор є вельми сучасної і ергономічною, в будь-якому випадку.

Крім того, у виробництві корпусних меблів цих виробників використовується виключно сертифіковані матеріали найвищої якості. Такі матеріали відповідають усім вимогам, як з точки зору екології, так і з точки зору надійності і естетичних якостей.

Слід зауважити, що на вищезазначених виробництвах є високоточне імпортне обладнання, завдяки якому, меблі волинського виробництва відрізняється різноманітністю і здатна посперечатися, в плані якості та функціональності, з кращими закордонними аналогами.

Компанія досить велику увагу приділяє розробці та виробництву рішень модульного типу. Як правило, такі рішення дозволяють, без праці, заповнити меблями будь-які приміщення. Та й конфігурація самої меблів завжди може бути змінена, залежно від від конкретних вимог у кожній конкретній ситуації.

Види меблів, що випускається компаніями «Гербор-Холдинг» і «BRW-Україна»

Як вже говорилося вище, асортимент фабрик зазначених фабрик досить великий. А фабрика «Гербор-холдинг» взагалі є найбільшим в Україні меблевим виробництвом. При цьому, основою продукції обох фабрик є корпусні меблі. Проте, випускаються і інші види виробів. Як правило, найбільш затребуваними серед покупців є такі рішення.

01.jpg

Вітальні Гербор та БРВ. Чудові оригінальні рішення для гостінних, що випускаються фабриками Гербор та БРВ, зможуть стати основою самих вишуканих інтер'єрів в будь-якому приміщенні. При цьому, більшість пропонованих рішень є модулями, що робить їх більш гнучкими в плані пристосування до вимог конкретної ситуації. Варто також звернути увагу на велику різноманітність колірних варіантів таких меблів.

01.jpg

Передпокої Гербор та БРВ. Перше, що бачить гість, прийшовши в будинок або в квартиру, це передпокій. Отже вимоги до меблів для цього приміщення досить високі, в будь-якому випадку. Меблі для передпокою, виконана волинськими майстрами, чудово підійде до будь-якого приміщення. При цьому, можна не сумніватися в якості, надійності і відмінних естетичних характеріках таких рішень. До того ж, вартість волинської меблів дуже невисока і доступна для українців.

01.jpg

Спальні Гербор та БРВ. Якісні і дуже надійні спальні будуть служити дуже довго. Як правило, на вищевказаних фабриках особлива увага приділяється наданню ліжок максимально ортопедичних властивостей. Як правило, наявність спеціальних ламелей, такі вироби дозволяють відпочити дуже якісно. А ще волинські меблі відрізняється досить високим художнім рівнем.


01.jpg

Дитячі Гербор та БРВ. «Усе найкраще дітям» - це кредо волинських виробників меблів для дитячихкімнат. Вироби для дітей виконуються з екологічних сертифікованих матеріалів. При цьому, велика увага приділяється надійності виробів і їх безпеки. Адже, діти, як відомо, є досить специфічними користувачами меблів.

У наших магазинах завжди представлено досить велику кількість різноманітних моделей меблів корпусного типу, виробництва Гербор-Холдинг і БРВ-Україна. При цьому, ми можемо запропонувати ці якісні і досить оригінальні вироби на дуже вигідних умовах. У будь-якому випадку, в магазинах «Меблі-Хіт» можна завжди підібрати найбільш оптимальний варіант для будь-якої ситуації.

04.05.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21