Як правильно вибирати товари для гриля

Як правильно вибирати товари для гриля

З настанням теплої пори, більшість українців прагнуть проводити більше вільного часу на природі. Знову на слуху виявляються такі поняття, як дачні меблі, садові гойдалки, мангал, казан і, звичайно ж, різноманітні пристрої, відомі під загальною назвою «гриль». Тим часом, щоб отримати максимальне задоволення від приготування їжі на грилі, необхідно підібрати оптимальну модель такого гриля і оптимальний набір аксесуарів до нього. Саме про це і піде мова в даній статті.

01.jpg


Що мається на увазі під словом «гриль»

Для того, що здійснити оптимальний вибір необхідного обладнання для якісного приготування їжі на природі, необхідно мати уявлення про те, яким чином це приготування відбувається. В даному випадку, яким чином готується їжа на грилі. Перш за все, необхідно знати, що гриль дає можливість приготувати практично будь-які не рідкі продукти харчування без посуду. Термічна обробка їжі відбувається за рахунок впливу жару від вугілля або отриманого іншим способом. Висока температура за короткий час закупорює пори в волокнах м'яса. Тому, приготоване на грилі м'ясо, не втрачає своєї соковитості.

Сьогодні грилі і аксесуари до них користуються величезною популярністю. Адже вони дозволяють приготувати неймовірну кількість різноманітних страв. При цьому, такі страви, приготовані на природі, мають особливий, ні з чим не порівнянний смак. Крім того, слід зауважити, що процедура приготування їжі на грилі дуже проста. Якщо знати основні принципи впливу спека на продукт харчування, то завжди можна порадувати рідних і друзів найнесподіванішими рішеннями зі звичайнісіньких продуктів харчування.

Які бувають гриль-пристрої

Сьогодні, в торговельній мережі можна зустріти величезну кількість пристроїв і пристосувань, які можуть забезпечити приготування їжі методом гриль. Як правило, з можна класифікувати, виходячи з джерела енергії, який вони використовують для отримання необхідного спека.

01.jpg

Електрогрилі. Такі грилі можуть бути використані тільки з разі наявності джерела електричної енергії. Тому, їх використовують, в основному, в будинках. Втім, на присадибній ділянці і в заміському будинку такий пристрій буде вельми актуальним. Разом з тим, смакові якості м'яса та інших продуктів, приготованих в електрогрилі, будуть позбавлені тієї родзинки, яка притаманна іншим типам грилів.01.jpg

Газові грилі. Такі пристрої можуть бути кухонними або автономними, які можна використовувати на природі. При цьому, в автономних газових грилях джерелом енергії слугує пропан, що подається зі спеціального балона. Такі пристрої зберігають смак м'яса, за рахунок відсутності диму. З іншого боку, це досить зручні у використанні і, головне, екологічні прилади. Форма таких пристроїв може бути найрізноманітніша.


01.jpg

Вугільні грилі. Це і є справжні гриль-пристрої в їх класичному вигляді. М'ясо або овочі готуються тут на жарі від розпеченого вугілля. Смакові якості приготованих на вугіллі продуктів відмінні, в будь-якому випадку. І, звичайно ж, такий пристрій може бути використано де завгодно. Вугільний гриль використовується виключно на відкритому просторі. А легкий запах димку додає м'ясу, приготованому на такому грилі, неповторний шарм та аромат.


Крім перерахованих вище повноцінних грілевих пристроїв, завжди можна придбати і більш прості речі, за допомогою яких, також, можна приготувати їжу, використовуючи жар. До таких предметів відносяться, перш за все, різноманітні грілеві решітки. Вони можуть мати найрізноманітнішу форму. Однак, в умілих руках, така решітка здатна перетворити банальний шматок свинини або яловичини в чудовий шедевр кулінарного мистецтва.

Не варто, також, забувати і про такий кухонного начиння, як сковорідки-гриль, ребристе дно і особлива конструкція яких дозволяють готувати м'ясо, рибу або овочі досить оригінальними способами. Як правило, приготовані на такій сковороді продукти харчування відрізняються вишуканим смаком і досить ніжною консистенцією.

Як правильно вибирати пристрої для гриля

Щоб вибрати оптимальне рішення для конкретного випадку, слід ретельно зважити те, для якої саме мети необхідно той або інший пристрій і яким чином його планується використовувати. Наприклад, якщо гриль планується використовувати під час частих туристичних вилазок в разлічниерегіони України, то, очевидно, що велику роль, в даному конкретному випадку, гратимуть компактність і транспортабельність. При виборі пристроїв для гриля необхідно звертати увагу на три гравних моменти:

01.jpg

Функціональність пристрою. Товар, що купується повинен повністю відповідати тим цілям, для досягнення яких він купується. Тому, завжди варто знати, що саме, де саме і коли саме буде готуватися за допомогою такого пристрою.01.jpg

Матеріали. Якісний товар для гриля передбачає його високу надійність і здатність забезпечити необхідні умови для приготування їжі. А це означає, що такі товари повинні бути виготовлені з якісних матеріалів. В ідеальному варіанті, зі сталі.01.jpg

Виробник. Як правило, відомі виробники цінують свою репутацію і своє добре ім'я. Тому, пристрої, пропоновані ними, завжди дуже якісні. Придбання гриля від відомого шановного виробника - запорука високої якості приготування страв і довговічності використання самого обладнання.Подробнее.gif

13.05.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21