Садові гойдалки

Садові гойдалки

Відпочинок на свіжому повітрі завжди приваблює більшість людей. Як правило, якісної організації такого відпочинку на дачній чи присадибній ділянці сприяють хороші і функціональні садові меблі. Особливо цікаво і привабливо серед зелених насаджень виглядають садові гойдалки. Про те, які вони бувають і яким чином підібрати найкращий варіант для конкретного випадку, піде мова в даному матеріалі.

01.jpg

Основні переваги використання садових гойдалок

Садові гойдалки, шезлонги і дачні меблі міцно увійшли в життя власників присадибних і дачних ділянок. При цьому, роль садових гойдалок дещо ширша, ніж прийнято вважати серед більшості людей. Як правило, садові гойдалки виконують дві основні ролі на ділянці: функціональну і декоративну.

З точки зору функціональності, даний пристрій дозволяє урізноманітнити відпочинок на свіжому повітрі. Якщо в саду є такі гойдалки, то це дозволяє не тільки забезпечити розваги для дітей. Хороші гойдалки можуть стати улюбленим місцем відпочинку і релаксації, також, і для дорослих. Під час проведення різних заходів на свіжому повітрі, наявність гойдалок дуже сприятливо позначається на загальній емоційній обстановці.

З естетичної точки зору, садова гойдалка є досить помітним і, безумовно, важливим елементом ландшавтним дизайну конкретної ділянки місцевості. Зрозуміло, що необхідно підібрати найбільш оптимальний варіант виробу. Зокрема, досить красиво і доречно, серед зелені, виглядають гойдалки з дерева. Хоча, сучасні вироби зі сталі, також можуть чудово вписується в ландшафт, привносячи в нього особливу родзинку.

Які бувають садові гойдалки

Сьогодні існує досить багато різноманітних типів і моделей подібних виробів. Як правило, їх можна класифікувати за кількістю посадкових місць і по основним матеріалом, з якого вони виготовлені.

З кількістю посадочних місць нерозривно пов'язана мінімальна вантажопідйомність конкретного виробу. Вважається, що для 2-х місцевих гойдалок необхідно витримувати вагу до 200 кг, для тримісних - 300 кг. І так далі.

А ось з точки зору використовуваних матеріалів, гойдалки можна поділити на три основні типи, кожен з яких має свої переваги і свої недоліки.

01.jpg

Дерев'яні садові гойдалки. Це класика, яка чудово прикрасить будь-який ландшафт. Однак, по справжньому міцними і безпечними можуть бути тільки вироби з твердих порід дерева: дуба і бука. Дерев'яні гойдалки, також відрізняються досить оригінальним виконанням з використанням всіх можливостей натурального дерева. Звичайно ж, вони екологічні. Тільки ось ціна на такі вироби досить висока. Та й догляд за дерев'яними виробами потрібен більш ретельний.


01.jpg

Комбіновані вироби. В даному випадку, мова йде про вироби, основу яких складає сталевий каркас, який повідомляє їм міцність. Разом з тим, такий каркас може доповнюватися різними декоративними і не тільки, елементами, які дозволяють зробити зовнішній вигляд іззделія оригінальним і вельми красивим. Такі вироби коштує трохи дешевше виробів з натурального дерева твердих порід.01.jpg

Садові гойдалки зі сталі. Це найбільш економічний тип подібних виробів. Як правило, основа таких гойдалок робляться з оцинкованих профілів сталевих труб. Каркас такого виробу дуже легкий, але дуже міцний. Що стосується естетичної сторони питання, то такі гойдалки можуть мати найрізноманітнішу форму. А використання різних сіток, матраців і тентів, робить їх дуже функціональними. Легкість, міцність і невибагливість - ось три основні якості гойдалок зі сталі.


Слід знати, що сучасні гойдалки можуть бути обладнані кількома типами сидінь. При цьому, вони досить зручні, в будь-якому випадку. Адже, що застосовуються тканини і наповнювачі, для таких сидінь, створені саме для використання в меблевих виробах. Не варто забувати також і про тенти, які захистять від дощу або палючого сонця. А спеціальні протимоскітні сітки здатні вберегти відпочивальника людини від настирливих комах.

На що слід звернути увагу, вибираючи гойдалки

Як вже говорилося вище, вибір садових гойдалок досить великий. З цієї причини, далеко не завжди, покупець знає, на що саме слід ображать увагу, при покупці такого виробу.

В першу чергу, слід розібратися сгабарітамі обраного вироби, в зібраному вигляді, і тим місцем, де його планується використовувати. Як мінімум, гойдалки повинні туди поміститися, не заважаючи проходу людей. Якщо мова йде про складному виробі, яке забирається на зиму, слід визначити його габарити в складеному вигляді, і подумати де саме його можна зберігати.

Потрібно приділити увагу тому, яким чином сидіння кріпиться до опорній рамі. У якісних виробах, пружина чіпляється за приварену до рами петлю. Це дозволяє уникнути деформацій вироби і, як наслідок, зниження його функціональності і, навіть, безпеки.

Вибираючи сидіння, слід віддавати перевагу міцним і довговічним виробам з сталевої сітки. На них, як правило, кладуть спеціальні матраци з найрізноманітнішими напонітель. Як правило, найчастіше, це поролон або поліестер. Другий варіант кращий. Що стосується тканин, якими оббиті матраци та подушки, то вони бувають бавовняними і синтетичними.

Таким чином, вибір садових гойдалок - дуже відповідальний момент. Проте, якщо все зважити правильно і врахувати всі особливості майбутньої експлуатації, завжди можна знайти оптимальний варіант, який повністю підійде для конкретної ситуації.

Подробнее.gif

31.05.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21