Меблі Брістоль. Історія успіху

Меблі Брістоль. Історія успіху

Магазин меблів «Брістоль» працює на ринку вже понад 16 років. Відкриття першого магазину відбулося у березні 2000 року. На той час в більшості споживачів гостро стояло питання доступності та придбання меблів. Однак нашим завданням тоді вже було запропонувати нашим клієнтам не тільки доступні меблі, але й якісні, надійні, екологічно чисті та практичні у використанні.

01.jpg


Вже тоді ми думали, як виконати замовлення швидко, просто і зручно для покупців. Завдяки постійно міцніючим діловим відносинам з відомими виробниками меблів, ми отримали можливість продавати меблі відомих фабрик за нижчою ціною, ніж ту, що пропонував ринок на той час.


З 2005 року фірма Брістоль виросла у велику оптову компанію. Ми стали доставляти меблі не тільки нашим покупцям, а й почали працювати на оптову торгівлю, пропонуючи нашим оптовим клієнтам хороші умови в плані цін на меблеві моделі. Коло наших покупців і ділових партнерів постійно розширюється. Вже ставала очевидною необхідність задіювати додаткові ресурси для задоволення потреб споживачів.


В 2011 році був створений інтернет-магазин «Брістоль». Наші клієнти отримали можливість використовувати різні способи вибору меблів та приймати більш зважені рішення щодо придбання тієї або іншої моделі. Ми зробили можливість купляти меблі одразу на нашому сайті або хто привик довіряти тактильним відчуттям, має можливість доторкнутися і протестувати меблі в наших фірмових салонах. Ціна залишається доступною в будь-якому випадку.


Меблі «Брістоль» - це меблі відомих і перевірених часом фабрик, які є доступні більшій частині населення. Фабрики в ході виробництва використовують передові українські, італійські, польські та німецькі технології. Тому меблі, що випускаються є не тільки доступні по ціні, але і й якісні.

Ми постійно розширюємося. Наші меблі відправляються по всій Україні. Цілком можливо, що найближчим часом наш фірмовий магазин відкриється і у Вашому місті, шановний читачу!

Нашими пріоритетами є:

-         доступні ціни;

-         висока якість продукції;

-         високий рівень обслуговування;

-         великий вибір товару на різний смак та стиль.

Зважаючи на усі переваги, обирайте меблі Брістоль - запорука комфортності та стильності вашої оселі, адже це як правильний вибір барних меблів - запорука успішності вашого бізнесу.

Ми чекаємо на Вас! Завітайте на наш сайт інтернет-меблів «Брістоль» mebli-bristol.com.ua або у наш фірмовий магазин м. Львів, вул. Любінська, 92 «Будинок меблів», 2 поверх відділ «Брістоль».

23.02.2016
|
Рейтинг ()

Повернення до списку


 
Текст повідомлення*
Завантажити файл або картинкуПеретягнути за допомогою Drag'n'drop
Перетягніть файли
Нічого не знайдено
Захист від автоматичних повідомлень
 
AlfaSystems GoPro GP261D21